Filter
Lisans Hazırlık
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Edebiyat Undergraduate Pathways Hepsini İncele

Bir lisans Pathway programı, düşük dil yeterlilik puanına sahip öğrenciler içindir. İngilizce iletişim becerilerine yardımcı olacak çalışma planları alırlar.

Edebiyatta lisans yolu nedir? Bu program, öğrencilere çok çeşitli yaratıcı edebi eserlerini tanıtıyor. Öğrenciler genellikle kurgu, roman, şiir ve oyunlar gibi farklı kategorileri keşfederler. Tür, etnik bakış açıları ve feminizm gibi kuramsal çerçevelerin incelenmesi vardır. Katılımcılar belirli türlere ve zaman dilimlerine girebilirler. Bazen öğrenciler drama veya İngiliz edebiyatı gibi bir konsantrasyon seçebilir. Dersler dünya edebiyatını, modern kurguyu, Amerikan edebiyatını, kısa öyküleri ve eleştirel analizleri içerebilir. Sınıf eğitimi kapsamlı okuma ve yazma işlemlerini içerir. Yazılı makaleler, sınavlardan ziyade değerlendirmeler için daha sık kullanılır.

Edebiyatta lisans programına devam eden öğrenciler yaratıcı düşünme ve etkili iletişim becerilerini geliştirebilirler. Bunlar iş adaylarında nitelik işverenlerdir. Öğrenciler zaman yönetimini de geliştirebilir, bu da onları hayatın her alanında fayda sağlar.

Bir lisans Pathway programı için harç ve ücretler, yönetim kurulu arasında değişebilir. Okullar, program süresine, sarf malzemelerine ve diğer hususlara göre farklı ücretlere sahiptir. Bu akademik parça araştırması üniversite kayıt ücretlerini seçen herkesin tavsiye etmesi önerilir.

Edebiyatta lisans alanlarını tamamlayan bireyler çeşitli sektörlerde çalışırlar. Satış, iş ve yayıncılık gibi alanlarda kariyer sahibi olurlar. Popüler iş başlıkları arasında metin yazarı, editör, satış temsilcisi, reklam yöneticisi, profesör ve romancı bulunuyor. İşverenler arasında devlet kurumları, eğitim kurumları, kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve şirketler bulunmaktadır. Çoğu durumda, eğitim seviyesi ve meslek, mezunların kazanç potansiyelini etkiler. Genel olarak, iş çıkışı mezunlar için iyidir.

Birçok kurum, öğrencilere bu lisans Pathway programını çevrimiçi olarak tamamlama seçeneğini sunar. Bu onların çalışmalarını meşgul yaşam tarzlarına uydurması gerekenler için idealdir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| | |

1 Sonuçlar Edebiyat

Dereceler
Konum
Eğitim türü
Hız
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| | |
Colorado State University

Uluslararası Edebiyat, Edebiyat ve Kültür Birincisi, sizi Colorado State University lisans programınızın bir sonraki dönemine hazırlayacak. International Year One'ın başa ... [+]

Uluslararası Edebiyat, Edebiyat ve Kültür Birincisi, sizi Colorado State University lisans programınızın bir sonraki dönemine hazırlayacak.

International Year One'ın başarılı bir şekilde tamamlanması ve lisans kabulü için üniversite koşullarının karşılanması üzerine, Colorado State University sonraki lisans dönemine girebilirsiniz. INTO Uluslararası Yıl Bir programından bir üniversite diplomasına geçiş bu aşamaya ilerliyor.

Derecesi Program Bileşenleri

120 kredi saatlik program8-32 kredi saat itibaren uygulanır Pathway88-112 kredi bir dereceye kadar kaldıKurs özellikleriDoğrudan giriş için akademik ve İngilizce gereksinimlerini karşılamıyor olsanız bile derecenize doğru kredi kazanmaya başlayın.Bir ABD üniversitesinde ilk yılın boyunca başarılı bir şekilde sizi hareket ettirmek için ek destek alın.Mezun öğrencilerle aynı sürede mezun olurlar.Daha küçük sınıf boyutları, öğretmenlerinizle daha fazla zaman geçirmenizi sağlar.Seçtiğiniz Pathway dereceniz için bilgi ve beceri geliştirin.Temel ders bilgileriKurs Süresi: 1-3 DönemBaşlangıç ​​tarihleri: 2019: Ocak, Mayıs, Ağustos; 2020: Ocak, MayısÜcretler: 18,510 USD'denDers saatleri: Haftada 12-16 saatSınıf boyutu: 14Ödül: Bu program, Yabancı Diller ve Edebiyatlar Bölümünde Colorado State University aşağıdaki lisans programlarına yol açar: İspanyolca, BA veya Fransızca, BA.Kurs seçenekleri:1 Yarıyıl Pathway2 Yarıyıl Pathway3-Yarıyıl PathwayGiriş koşullarıAkademik gereksinimler: Lise diploması; 2.3 GPA.İngilizce dil gereksinimleri: IELTS 5.0 veya TOEFL 50 veya eşdeğeriYaş gereksinimleri: 16 yaş ve üstü.... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Fort Collins
Ağustos 2019
Tam zamanlı
1 - 3 dönem
Kampüs

    HT
    www.designedby3d.com/shop/hawkmoon/

    виниловые магниты