Doğa Bilimleri Undergraduate Pathways

Doğa Bilimleri 2 Undergraduate Pathways Bak

Doğa Bilimleri

Lisans yolu, öğrencilerin akademik dersleri de almalarına izin verirken, ikinci bir dilde kurs sağlayan bir çalışma programıdır. Bu nedenle, öğrenciler üniversite kredilerini kazanırken dil becerilerini geliştirebilirler. Bu program genellikle bir lisans diplomasına veya öğrencilerin bir kariyer için hazırlanmalarına yardımcı olabilir.

Doğa bilimlerinde lisans yolu nedir? Bu programda, öğrenciler dil becerilerini güçlendirirken bilimsel prensipleri öğrenmeye odaklanabilirler. Sınıflar biyoloji, kimya, matematik, jeoloji ve fizik gibi konuları içerebilir. Bazı okullar, programın tamamlanması için kapsamlı laboratuvar saatleri ve araştırma projeleri gerektirir.

Yabancı bir dilde iletişim kurma becerilerini geliştirmenin yanı sıra, doğa bilimlerindeki bir lisans programındaki öğrenciler başka beceriler de kazanabilirler. Bunlar eleştirel düşünme, problem çözme ve veri analizini içerebilir. Bunların her biri, günlük yaşamın başarısına ve herhangi bir mesleğe katkıda bulunabilir.

Doğa bilimlerinde bir lisans programına kayıt olmanın maliyeti, okulun yeri, harç ve ücretler gibi çeşitli faktörlere bağlıdır. Ders kitapları ve çevrimiçi kurslar için de ek masraflar olabilir. Öğrenciler toplam maliyetin gerçekçi bir tahminini almak için okullarla iletişime geçebilirler.

Doğa bilimlerinde lisans programını tamamlayan öğrenciler, iş piyasasına girmek için iyi donanımlı olmalıdırlar. Araştırmacı, öğretmen, deniz biyoloğu, malzeme bilimcisi veya biyokimyacı olarak iş bulabilirler. Daha fazla eğitim aldıkları takdirde ilaç firmaları için doktor, mühendis ve tıbbi araştırmacı olabilirler. Kamu sektöründe park görevlisi, korumacı, çevre araştırmacısı veya sürdürülebilir enerji uzmanı olarak çalışabilirler.

 

Dünyada, doğa bilimlerinde bir lisans yolu sunan sayısız seçkin üniversite ve kolej bulunmaktadır. Birçok okul yarı zamanlı, tam zamanlı ve çevrimiçi seçenekler sunar. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku

University of New Hampshire Global Student Success Program
Kampüs 2 - 3 dönem January 2019 Amerika Birleşik Devletleri Durham

Mühendislik ve Fizik Bilimleri Yüksekokulu, çevre bilimleri, uzay bilimi ve mühendislik programlarında üst düzey araştırmalar yapan birinci sınıf bir üniversitedir. UNH Global Öğrenci Başarı Programı, UNH lisans derecesinin 1. yılında eşdeğer dersler vermektedir. [+]

Mühendislik ve Fizik Bilimleri Yüksekokulu, çevre bilimleri, uzay bilimi ve mühendislik programlarında üst düzey araştırmalar yapan birinci sınıf bir üniversitedir. UNH Global Öğrenci Başarı Programı, UNH lisans derecesinin 1. yılında eşdeğer dersler vermektedir.

Program avantajları:New Hampshire Üniversitesi öğrencisi ilk günden itibaren öğrenciKabul için hiçbir SAT veya ACT gerekmiyorUNH derecesine göre akademik krediler kazanınKüçük sınıf boyutları ve ek öğrenci desteği sağlandıDerece program bileşenleri

Lisans GSSP: 3 sömestr

Lisans GSSP: 2 sömestrProgram bilgisi

Giriş şartları:

Akademik ve İngilizce giriş koşullarına bakın ( www.unhglobal.com/admissions-requirements )... [-]

University of Massachusetts Boston International Student Success Program
Kampüs Tam zamanlı 2 - 3 dönem September 2018 Amerika Birleşik Devletleri Boston

Bilgisayar Bilimlerinden Bilişim Teknolojisine, Mühendislikten Matematik'e kadar UMass Boston bilimleri ve mühendisliği kapsayan geniş bir disiplin alanı sunar. [+]

Lisans ISSP: Bilim ve Matematik

Bilgisayar Bilimlerinden Bilişim Teknolojisine, Mühendislikten Matematik'e kadar UMass Boston bilimleri ve mühendisliği kapsayan geniş bir disiplin alanı sunar.

Program avantajları:Birinden UMass Boston öğrencisiKabul için hiçbir SAT veya ACT gerekmiyorUMB lisans derecenize akademik krediler kazanınKüçük sınıf boyutları ve ek öğrenci desteği sağlandıLisans ISSP: 3 sömestr *

En az 118 kredi saatine kadar 27-32 kredi saatlik Lisans, ISSP = 88 kredi saatlik bir derece tamamlamak için uygulanır

* Bunun yalnızca UPP ve UPS programları sırasında sunulan derslerden bir örnek olduğunu unutmayın. Diğer örnek dersler için aşağıya bakınız.Lisans ISSP: 2 sömestr *... [-]


    topobzor.info