Filter
Lisans Hazırlık

Disiplinlerarası Çalışma Undergraduate Pathways Araştır

Farklı bir ülkede bir okulda veya üniversitede öğrenim görmeyi planlayan uluslararası bir öğrenci için, bir lisans programı girmeden önce bir lisans yolu, ekstra beceri ve bilgi kazanmak için bir yol olabilir. Bir patika programında odaklanma konuları, öğrencileri yeni bir ülkede eğitimden en iyi şekilde yararlanacak şekilde hazırlamak için özel olarak formüle edilebilir.

Disiplinler arası bir çalışmada lisans yolu nedir? Bu program, öğrencilerin dil becerilerini geliştirmelerine ve bir konuyla sınırlı olmayan çok çeşitli konuları incelemelerine olanak tanır. Beşeri bilimler, iş dünyası ya da matematik gibi bir alana odaklanmak yerine, öğrenci her şeyi biraz inceleyerek tüm konuların birbiriyle nasıl ilişkilenebileceğini öğrenebilir. Bu, öğrencinin farklı konuları keşfetmesi için birçok eşsiz fırsata sahip olmasına izin verebilir.

Disiplinlerarası çalışmanın açık doğası, öğrencilere daha uyarlanabilir olmalarını öğretebilir. Farklı konuların ve yeteneklerin birbiriyle nasıl ilişkili olabileceğini öğrenmek, öğrencilerin hem kariyerlerinde hem de günlük yaşamlarında daha iyi problem çözücü olmalarına yardımcı olabilir. Ayrıca yeni ve yaratıcı şekillerde düşünme yeteneklerini geliştirebilirler.

Belirli bir okulda bir lisans yolu almak isteyen bir öğrenci için, programın maliyetini normal harç masrafına göre karşılaştırmak yararlı olabilir. Fiyatlar bir okuldan diğerine farklılık gösterebilirken, bir yol programı genellikle kredilerin kazanılması ve yeni becerilerin öğrenilmesi için oldukça uygun maliyetli bir yol olabilir.

Disiplinler arası bir çalışmada arka plana sahip biri için kariyer fırsatları, diplomanın kendisi için öğrenilen konular kadar geniş kapsamlı olabilir ve öğretmen, iletişim uzmanı, yazar ya da tercüman olmak gibi belirli işleri kapsayabilir. Bir lisans yolu, öğrencilere bu alanlarda iş bulmaları için yardımcı olacak pratik beceriler sunmanın yanı sıra, bir dereceye kadar elde etmek için daha sonra başarılı olma fırsatı sağlar.

 

Yol programları sunan birçok okul var ve bazıları online ve kampüs içi kursları içerebilir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Read More Read Less
Other options within this field of study:
|

1 Results in Disiplinlerarası Çalışma

Camber College

temel ve ileri, biz sizin ihtiyaçlarınıza uygun program var. Program Kanada'da eğitimlerine devam ilgilenen öğrenciler hedefleniyor. ... [+]

temel ve ileri, biz sizin ihtiyaçlarınıza uygun program var. Program Kanada'da eğitimlerine devam ilgilenen öğrenciler hedefleniyor.

Bizim öğrenme sistemi ile öğrencilerin odaklanmak ve yeteneklerini ve kendileri için önemli olan becerilerini geliştirmek için fırsat var. Onlar zorluk veya sorularınız varsa öğrenciler ekstra bir ücret ödemeden bireysel yardım alabilirsiniz.

Kanada'da eğitim kurumları top giriş ile yardım alın. Bize Kanada Okulları başarılı olmak için gerekli dil becerisi kazandırmak yardımcı olalım.

[-]
Kanada Powell River
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Kanada
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Powell River
    )

)
1
Full-time
Kampüs

İngilizce Devamını oku