Filter
Lisans Hazırlık
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

İşletme Yönetimi 5 Undergraduate Pathways Hepsini İncele

Bir lisans programına kaydolmak, öğrencilerin bir şirket kariyerine başlamak veya daha yüksek bir düzeyde devam etmek için ihtiyaç duydukları bilgileri hızla kazanmalarını sağlar. Sınırlı gereksinimlerden oluşan programın tamamlanması yaklaşık bir ila iki yıl sürüyor ve daha fazla kariyer fırsatına kapı açabiliyor.

İşletme yönetiminde bir lisans yolu nedir? Bu tür bir program, öğrencilere çağdaş işyerinin genel bilgilerini geliştirdikçe, kurumsal dünyada rekabetçi olmaları için ihtiyaç duydukları becerileri sağlamayı amaçlamaktadır. Öğrenciler ayrıca insan kaynakları, finans, liderlik ya da işletme ve pazarlama gibi belirli bir çalışma alanına odaklanmayı seçebilirler. Kurslar genellikle çalışanların işte karşılaştıkları ortak durumları yansıtmak için grup projeleri ve sunumları içerir.

Lisans iş yönetimi yol programları öğrencileri, hem yazılı hem sözlü, güçlü iletişim becerileri geliştirirler. Bu beceriler tüm endüstriler arasında çeviri yapar ve ayrıca kişinin kişisel yaşamında da yararlıdır. Öğrenciler ayrıca problemlerin nasıl çözüleceğini ve zor kararlar aldıklarını öğrenirler, onları liderlik pozisyonları için okurlar.

İşletme yönetimindeki bir lisans programını tamamlama ile ilgili maliyetler bir üniversiteden diğerine farklılık gösterir. Programın uzunluğu genellikle maliyetine etki eder. Bir kurum seçerken öğrencilerin kendi finansmanlarını dikkate almaları önemlidir.

İşletme alanında bir lisans programı tamamlayan öğrenciler, kurumsal sektördeki her türlü fırsatı takip etmeyi seçebilirler. Onlar, işverenlerine hızlı bir şekilde değer göstermelerine olanak tanıyan iş bilgisiyle donatılmıştır. Öğrenilen beceriler, inşaat, sağlık hizmetleri, finans, moda ve kamu hizmetleri gibi düzinelerce endüstride uygulanabilir. Belirli pozisyonlar, sosyal medya yöneticileri, sigorta şirketleri, borsa sahipleri ve satış yöneticileri kadar geniş kapsamlıdır.

İşletme Yönetiminde lisans yolu, dünya çapında birçok yüksek öğrenim kurumları tarafından sunulmaktadır. Birçok öğrenci geleneksel bir program seçerken, diğerleri işlerini, ailelerini ve diğer sorumlulukları yerine getirmek için çevrimiçi kurslar alabilir. Uluslararası öğrenciler de uzaktan eğitim için bu fırsattan yararlanabilir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

 

Devamını oku Daha Az
Other options within this field of study:
| | |

5 Results in İşletme Yönetimi

University of East Anglia

... [+]

İşletme Yönetimi Undergraduate Pathways. [-]
Birleşik Krallık Norwich
October 2019
Tam zamanlı
9 - 12 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
INTO Manchester

İşletme Yönetimi'nde NCUK Uluslararası Yılın Birincisi, önde gelen İngiltere üniversitelerinin seçiminde iş veya ilgili lisans derecesinin ikinci yılına giden yolunuzdur. ... [+]

Üst düzey bir üniversitede dereceye hazırlanmak için işletme yönetimi ile ilgili bir dizi konu inceleyin.

İşletme Yönetimi'nde Birinci Yıl, lisans derecesinin ilk yılını okumakla eşdeğerdir.

Neden Yılın Birinci Programı'na başvuruyoruz?

Kurs seçenekleri mevcuttur

Birinci Sınıf (3 dönem) - bu çoğu öğrenci için uygun olan standart seçenektir Bu program beni nereye götürecek?

Bir Russell Group üniversitesinde ilerleme kaydetmek isteyen öğrencilerin ek giriş koşullarını yerine getirmesi gerekeceğini lütfen unutmayın.

University of Bradford

BSc (Hons) İşletme Ekonomisi BSc (Hons) Ekonomi BSc (Hons) Pazarlama

Huddersfield Üniversitesi... [-]

Birleşik Krallık Manchester
January 2020
Tam zamanlı
9 - 12 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Cardiff Metropolitan University

BA (Hons) İşletme ve Yönetim Bilimleri derecesi, Cardiff School of Management içinde çok popüler ve canlı bir programdır. Program, modern iş dünyasında yöneticilerin üstl ... [+]

Kursa Genel Bakış

BA (Hons) İşletme ve Yönetim Bilimleri derecesi, Cardiff School of Management içinde çok popüler ve canlı bir programdır. Program, modern iş dünyasında yöneticilerin üstlendiği rollerin eleştirel bir değerlendirmesini geliştirerek, yüksek kalitede ve profesyonelce ilgili lisans programı sağlamayı amaçlamaktadır. Mezunlar, çeşitli işletme ve yönetim sorunlarına çok disiplinli bir yaklaşım için gerekli bilgi ve becerilere sahip olacaklardır.

Derecesi aşağıdaki uzman çalışma Pathways sunar:

BA (Hons) İşletmeBA (Hons) İşletmeBA (Hons) İşletmeBA (Hons) İşletmeBA (Hons) İşletmeBA (Hons) İşletme

Diğer çıkış ödülleri BA (Normal), Yüksek Öğrenimde Diploma, Yüksek Öğrenimde Sertifika'dır.... [-]

Birleşik Krallık Cardiff
September 2019
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
Newcastle College

Bu ders, yerel işverenlerle birlikte tasarlanmış ve denetleyici / yönetsel kapasite potansiyel yerine getirmek için gerekli bilgi ve becerileri kazandırmak sağlayacak çal ... [+]

Genel bakış

Bu ders, yerel işverenlerle birlikte tasarlanmış ve denetleyici / yönetsel kapasite potansiyel yerine getirmek için gerekli bilgi ve becerileri kazandırmak sağlayacak çalışma seçenekleri sunar edilmiştir. Sen ilgi ve kariyer gelişimi için en uygun olan bir yol takip etme fırsatı sundu ediyoruz. Ayrıca geniş endüstri bilgisine sahip ve düzenli ders içeriğinin bilgilendirmek yardımcı araştırma ve bilimsel faaliyetin çeşitli meşgul ders hocalardan istifade edeceğiz.

İşletme ve Pazarlama ile FDA İşletme Yönetimi

Alakalı pazarlama araçları ve teorilerini kullanarak pazarlama planları geliştirmek ve uygun öneriler yapmak öğreneceksiniz. Ayrıca pazarlama teorileri ve araçları bir dizi değerlendirmek ve pazarlama analizi kullanılarak örgütsel pazarlama sorunlarına yenilikçi çözümler haklı olacaktır.... [-]

Birleşik Krallık Newcastle upon Tyne
August 2019
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Newcastle College

Bu ders işverenler tarafından gerekli bilgi ve becerileri ile donatmak için tasarlanmıştır. ... [+]

Genel bakış

Bu ders işverenler tarafından gerekli bilgi ve becerileri ile donatmak için tasarlanmıştır. Yanı sıra son gelişmiş çalışmanın üzerine inşa olarak, içerik küçük işletmenin, finansal yönetim ve strateji, ve değişim çalışmaları ile birlikte kendi işyeri veya yerleşim ağır çekiyor. Sen ilgi ve kariyer hedeflerini uygun modüllerin aralığı seçmek mümkün. Aşağıdaki alanlarda çalışmalarınızı odaklanmak edebiliyoruz:

BA (Hons) İşletme Yönetimi

Sen çağdaş bir ortamda çalışmak için gerekli olan karmaşık ve becerileri takdir yaratmada bilgi ve anlayış geliştirecektir. Tez modülü uzmanlaşmak ve iş ve yönetim içinde bir alanın daha derinlemesine bir anlayış geliştirmek için yardımcı olacaktır.... [-]

Birleşik Krallık Newcastle upon Tyne
August 2019
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs

    topobzor.info

    a-dlplomus.com

    продвижение сайтов цены