Öğrencilerimiz dinamik bir ortamda, uygulamalı eğitimler, son teknoloji cihazlar ve gerçek dünya deneyimleri aracılığıyla öğrenirler. New Brunswick eyaletinde 90'dan fazla program sunulan NBCC , size uzmanlık ve güven ile işyerine adım NBCC geniş bir öğrenim fırsatları yelpazesi sunmaktadır.

Geldiğiniz günden mezuniyet yılına kadar daha yüksek seviyelere ulaşmanızı, risk almayı ve mükemmel şeyler başarmanızı öneririz. Birlikte yaşamları ve toplulukları dönüştürüyoruz.

kampüsleri

Altı kampüsümüzün her biri benzersiz bir program karışımı ve farklı bir kişilik sunuyor. Başkentten sahil topluluklarına, kent merkezlerinden nehir kenarındaki kasabalara kadar, NBCC kampüsleri New Brunswick kadar çeşitlidir.

Öğrencilerimiz bizim ilk önceliğimizdir

Başarınızı ve topluluğunuza olan etkisi üzerinde duruyoruz.

Kollarınızı toplayın

Kemerinin altındaki bazı deneyimlerle mezun olacak ve gelecekteki kariyeriniz hakkında fikir sahibi olursunuz.

Üniversite önemli bir hayat değişikliği

Daha küçük sınıflarda, eğlenceli, sıkı örülü ve destekleyici bir ortamda akranlarınızı ve eğitmenlerinizi tanıyacaksınız. Öğrenci Başarı Merkezi aracılığıyla ihtiyaç duyduğunuzda desteğe erişeceksiniz.

Sizi kariyer sahibi hale getiren eğitimi al

Gerçekler ve araştırmalara dayalı endüstri tarafından talep edilen programlar sunuyoruz. NBCC talep eden bir eğitimle terk edeceksiniz.

Programs taught in:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

NBCC

İşletme Müdürleri, her şirket için engel oluşturuyorlar. İster küçük işletmeleri ister büyük şirketleri yönetirken, yöneticiler örnek veriyor. Operasyonel başarıya odakla ... [+]

Programa Genel Bakış

İşletme Müdürleri, her şirket için engel oluşturuyorlar. İster küçük işletmeleri ister büyük şirketleri yönetirken, yöneticiler örnek veriyor. Operasyonel başarıya odaklanırken bütün çalışanlar için güvenli ve profesyonel bir ortam yaratırlar. Ekonomi, muhasebe ve pazarlama gibi temel ilkelerin yanı sıra proje yönetimi, insan kaynakları yönetimi, girişimcilik ve iletişim konularında gelişmiş eğitimler öğreneceksiniz. Her sektörde yetenekli işletme yöneticilerine ihtiyaç vardır; Bu güçlü kariyerle çıkarlarınızı keşfedin.

süre

Bu diploma programının gereklilikleri, tam zamanlı çalışmanın iki akademik yılında elde edilebilir.... [-]

Kanada Miramichi Moncton Woodstock
September 2019
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Sertifika

NBCC

Deniz Dizel Mekaniği motor uzmanlarıdır. Dizel motorlu deniz araçlarında ve ekipmanlarında elektrik ve motor sistemleri konusunda uzmanlık bilgisine sahiptir. Ticari maki ... [+]

Programa Genel Bakış

Deniz Dizel Mekaniği motor uzmanlarıdır. Dizel motorlu deniz araçlarında ve ekipmanlarında elektrik ve motor sistemleri konusunda uzmanlık bilgisine sahiptir. Ticari makinelerin ana mekanik bileşenlerinin nasıl takılacağını, onarılacağını ve bakımını yapacağınızı öğreneceksiniz. Eğitiminiz ayrıca Ağır Ekipman Servis Teknisyeni ve Kamyon ve Nakliye Hizmeti Teknisyeni dahil olmak üzere diğer işlemlere de aktarılacaktır. Su taşımacılığı, endüstri ve eğlence için hayati önem taşımaktadır ve çeşitli sektörlerde dünya çapında Deniz Dizel Mekaniği aranmaktadır.

süre

Bu sertifika programının gereklilikleri, tam zamanlı çalışmanın bir öğretim yılında başarılabilir.... [-]

Kanada Saint Andrews
September 2019
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
NBCC

Uluslararası Seyahat ve Turizm profesyonelleri kişisel gelişimin taze manzara ve macera duygusu ile başladığını biliyorlar. Yeni sosyal, coğrafi ve kültürel alanları keşf ... [+]

Programa Genel Bakış

Uluslararası Seyahat ve Turizm profesyonelleri kişisel gelişimin taze manzara ve macera duygusu ile başladığını biliyorlar. Yeni sosyal, coğrafi ve kültürel alanları keşfediyorlar. Programımız, sınıf çalışmalarını, endüstri eklerini, pratik iş deneyimini ve uluslararası seyahatleri birleştiriyor. Diğer birçok seyahat ve turizm programı öğrencileri için markalı paketlenmiş bir tur içeriyor olsa da, bu yenilikçi program, kendi tasarımınızın uluslararası turunu araştırmanızı, geliştirmenizi ve kolaylaştırmanızı sağlar. Spor, kültür, macera, eğlence, rekreasyon, yemek, eğitim ve tarih alanlarında turizm destinasyon ürünlerini geliştirmek ve uygulamak için pazarlama ve satış becerileri kazanacaksınız. Uluslararası Seyahat hem bir bilim hem de sanattır; Bugün hayalleri gerçekleştirmek için uzmanlara ihtiyaç var.... [-]

Kanada Saint Andrews
September 2019
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku