Yönetim çalışmaları Graduate Pathways

Yönetim çalışmaları 4 Graduate Pathways Bak

Yönetim çalışmaları

Lisansüstü yollar, uluslararası öğrencilerin İngilizce konuşulan bir ülkede yüksek lisans düzeyinde akademisyenlere girmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Başlıca lisansüstü müfredat programında yer alan erken dönem kursları ile birlikte, yolun İngilizce iletişimindeki çalışmaları ve giriş sınavlarına hazırlık çalışmaları bulunmaktadır.

Yönetim çalışmalarında lisansüstü bir yol nedir? Bu program, işletme yönetiminde lisans derecesiyle yüksek lisans öğrencilerine master seviyesine geçiş yaparak, modern işletmelere uygun organizasyonel ve liderlik stratejileriyle ilgili ileri düzey çalışmalarla önceki dersleri genişletmektedir. Kurs, yazılı ve sözlü İngilizce çalışmalarla desteklenen yönetim derslerinde kompozisyonlar, raporlar ve grup sunumları içerebilir. Bazı programlar öğrencilerin müfredatlarını kendi çalışmalarını uzmanlaştırmak için uyarlamalarını sağlar.

Yönetim çalışmalarında lisansüstü bir yol kazanarak, katılımcılar İngilizceyi profesyonel ve akademik bir ortamda geliştirebilirler. Kurslar ayrıca planlama ve organizasyon, karar verme ve etkili iletişim gibi ilgili liderlik becerilerini destekleyebilir.

Lisansüstü bir yolun maliyeti, anaokuldaki öğrenim ücretlerine bağlı olarak, program süresine uygun olarak, tipik olarak bir yıl kadar değişmektedir. Diğer masraflar, gerekli ders kitapları, oda ve tahtalar için de hesaba katılabilir ve öğrenciler de detaylar hakkında başvuruda bulunmalıdır.

Yönetim çalışmalarında lisansüstü bir yol, çeşitli işletmelerde yönetim işleri için değerli nitelikler sağlayan ana dalda bir yüksek lisans derecesi tamamlamak için anahtar olabilir. Satış, insan kaynakları ve iş geliştirme dahil olmak üzere birçok yönetici pozisyonu, çeşitli organizasyonel işlevler üzerinde doğrudan yönetim rolleri üstlenir. Finans denetleyicileri veya yönetim danışmanları gibi diğerleri, daha etkin performans sağlamak için işgücü sorunlarını değerlendirir ve ele alır. Bazı mezunlar, eğitimlerini en çok doğrudan uygulamak için girişimcileri olarak kendi işlerini kurmaya çalışabilirler.

İngilizce konuşan üniversitelerde lisansüstü yollar alınabilir. Uluslararası öğrenciler işletme okullarında yönetim çalışmaları yollarını takip edebilir ve bunlardan bazıları uzaktan eğitim için çevrimiçi kurslar sunabilir. Daha fazla bilgi için, aşağıdaki programınızı arayın ve seçim formunu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku

IMI International Management Institute Switzerland
Kampüs Tam zamanlı 1 - 1.5 yıl Açık Kayıt İsviçre Lucerne

Swiss Otel Yönetimi Operasyon - - Lüks Markalar ve Servisler Yönetimi ... seçtiğiniz kariyer excel hazırlanıyor: Bu yoğun MBA programı aşağıdaki yolların birinde uzmanlaşmak sağlar. [+]

IMI Luzern MBA Swiss Hotel Management Operations veya Lüks Markalar ve Hizmetleri Yönetimi uzmanlaşmak için izin yoğun, iki yarıyıl, konukseverlik odaklı MBA programı. Program Turizm ve Otelcilik Konfederasyonu tarafından onaylanmıştır. Hiçbir iş deneyimi az olanlar bizim Kariyer ekibi tarafından düzenlenen ücretli staj yararlanabilir.

Kabul Gereksinimleri nelerdir?

Zaten tanınmış bir kurum tarafından verilen bir ilişkili ya da ilişkisiz alanda birinci derece veya eşdeğer yeterlilik tutmak gerekir. Yazı İşleri da gereklidir entelektüel ve iletişim becerileri karşılandığını Programı Lider göstermek nitelikleri ve deneyimi bir arada olan öğrencilerin başvurularını dikkate alacaktır. İlk dili İngilizce değilse 6.0 IELTS puanına bir İngilizce dil yeterlilik eşdeğer kanıt beklenmektedir. ... [-]

Birmingham Business School, University of Birmingham
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl August 2019 Birleşik Krallık Birmingham

işletme, yönetim ve ekonomi mezunlarına açık, bu MSc mevcut bilgi ve becerileri üzerine inşa ve Yüksek Lisans düzeyinde onları geliştirecek bir uzman programıdır. [+]

Her organizasyon sorunsuz ve verimli çalıştırmak için yüksek düzeyli yönetimini gerektirir. geliştirme ve yenilik stratejisi ve politikasından, güçlü yöneticiler ileri onları sürüş ve profil, kar ve itibar yükselterek, başarılı işletmeler yol açar. işletme, yönetim ve ekonomi mezunlarına açık, bu MSc mevcut bilgi ve becerileri üzerine inşa ve Yüksek Lisans düzeyinde onları geliştirecek bir uzman programıdır.

Program yanında çekirdek vakıf konularda bir kombinasyonu yoluyla gelişmiş yönetim kavramları öğrencilere tanıtır Örgütsel Liderlik ve Değişim Yolları. Öğrenciler ayrıca kendi tam gereksinimleri için program terzilik, karışık yolu güzergahı seçmek için fırsat var. ... [-]


George Mason University
Kampüs Tam zamanlı 1 - 2 dönem January 2019 Amerika Birleşik Devletleri Fairfax

Yönetimde bir INTO Mason Graduate Pathway programını başarıyla tamamlayan öğrenciler, ek gerekli uygulama materyallerinin sunulması üzerine bir Mason yüksek lisans programına ilerlemeyi garantiler. INTO Mason Pathway programının başarılı bir şekilde tamamlanması ve lisansüstü kabul için üniversite şartlarının karşılanması üzerine, George Mason University ikinci dönem yüksek lisans eğitiminize girebilirsiniz. INTO Mason Pathway programından bir üniversite derecesi programına geçiş bu aşamaya "ilerleme" denir. [+]

Yönetimde bir INTO Mason Graduate Pathway programını başarıyla tamamlayan öğrenciler, ek gerekli uygulama materyallerinin sunulması üzerine bir Mason yüksek lisans programına ilerlemeyi garantiler.

INTO Mason Pathway programının başarılı bir şekilde tamamlanması ve lisansüstü kabul için üniversite şartlarının karşılanması üzerine, George Mason University ikinci dönem yüksek lisans eğitiminize girebilirsiniz. INTO Mason Pathway programından bir üniversite derecesi programına geçiş bu aşamaya "ilerleme" denir.

Derecesi Program Bileşenleri

2-Dönem:

36 kredi saatlik program6 kredi saatlik Pathway uygulanır.Bir dereceye kadar 30 kredi saat kaldı... [-]

George Mason University
Kampüs Tam zamanlı 1 - 2 dönem January 2019 Amerika Birleşik Devletleri Fairfax

Operations Research'te INTO Mason Graduate Pathway programını başarıyla tamamlayan öğrenciler, gerekli ek uygulama materyallerinin sunulması üzerine bir Mason yüksek lisans programına ilerlemeyi garantiler. INTO Mason Pathway programının başarılı bir şekilde tamamlanması ve lisansüstü kabul için üniversite şartlarının karşılanması üzerine, George Mason University ikinci dönem yüksek lisans eğitiminize girebilirsiniz. INTO Mason Pathway programından bir üniversite derecesi programına geçiş bu aşamaya "ilerleme" denir. [+]

Operations Research'te INTO Mason Graduate Pathway programını başarıyla tamamlayan öğrenciler, gerekli ek uygulama materyallerinin sunulması üzerine bir Mason yüksek lisans programına ilerlemeyi garantiler.

INTO Mason Pathway programının başarılı bir şekilde tamamlanması ve lisansüstü kabul için üniversite şartlarının karşılanması üzerine, George Mason University ikinci dönem yüksek lisans eğitiminize girebilirsiniz. INTO Mason Pathway programından bir üniversite derecesi programına geçiş bu aşamaya "ilerleme" denir.

Derecesi Program Bileşenleri

2-Dönem:

30 kredi saatlik program0-9 kredi saat itibaren uygulanır Pathway21-30 kredi notu bir dereceye kadar kaldı... [-]


    www.agroxy.com

    https://kls-agency.com.ua

    optiontradingstrategies.net