Filter
Lisansüstü Hazırlık
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Yönetim çalışmaları 5 Graduate Pathways Bak

Lisansüstü yollar, uluslararası öğrencilerin İngilizce konuşulan bir ülkede yüksek lisans düzeyinde akademisyenlere girmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Başlıca lisansüstü müfredat programında yer alan erken dönem kursları ile birlikte, yolun İngilizce iletişimindeki çalışmaları ve giriş sınavlarına hazırlık çalışmaları bulunmaktadır.

Yönetim çalışmalarında lisansüstü bir yol nedir? Bu program, işletme yönetiminde lisans derecesiyle yüksek lisans öğrencilerine master seviyesine geçiş yaparak, modern işletmelere uygun organizasyonel ve liderlik stratejileriyle ilgili ileri düzey çalışmalarla önceki dersleri genişletmektedir. Kurs, yazılı ve sözlü İngilizce çalışmalarla desteklenen yönetim derslerinde kompozisyonlar, raporlar ve grup sunumları içerebilir. Bazı programlar öğrencilerin müfredatlarını kendi çalışmalarını uzmanlaştırmak için uyarlamalarını sağlar.

Yönetim çalışmalarında lisansüstü bir yol kazanarak, katılımcılar İngilizceyi profesyonel ve akademik bir ortamda geliştirebilirler. Kurslar ayrıca planlama ve organizasyon, karar verme ve etkili iletişim gibi ilgili liderlik becerilerini destekleyebilir.

Lisansüstü bir yolun maliyeti, anaokuldaki öğrenim ücretlerine bağlı olarak, program süresine uygun olarak, tipik olarak bir yıl kadar değişmektedir. Diğer masraflar, gerekli ders kitapları, oda ve tahtalar için de hesaba katılabilir ve öğrenciler de detaylar hakkında başvuruda bulunmalıdır.

Yönetim çalışmalarında lisansüstü bir yol, çeşitli işletmelerde yönetim işleri için değerli nitelikler sağlayan ana dalda bir yüksek lisans derecesi tamamlamak için anahtar olabilir. Satış, insan kaynakları ve iş geliştirme dahil olmak üzere birçok yönetici pozisyonu, çeşitli organizasyonel işlevler üzerinde doğrudan yönetim rolleri üstlenir. Finans denetleyicileri veya yönetim danışmanları gibi diğerleri, daha etkin performans sağlamak için işgücü sorunlarını değerlendirir ve ele alır. Bazı mezunlar, eğitimlerini en çok doğrudan uygulamak için girişimcileri olarak kendi işlerini kurmaya çalışabilirler.

İngilizce konuşan üniversitelerde lisansüstü yollar alınabilir. Uluslararası öğrenciler işletme okullarında yönetim çalışmaları yollarını takip edebilir ve bunlardan bazıları uzaktan eğitim için çevrimiçi kurslar sunabilir. Daha fazla bilgi için, aşağıdaki programınızı arayın ve seçim formunu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku Daha Az
Other options within this field of study:
| | |

5 Results in Yönetim çalışmaları

George Mason University

Operations Research'te INTO Mason Graduate Pathway programını başarıyla tamamlayan öğrenciler, gerekli ek uygulama materyallerinin sunulması üzerine bir Mason yüksek lisa ... [+]

Operations Research'te INTO Mason Graduate Pathway programını başarıyla tamamlayan öğrenciler, gerekli ek uygulama materyallerinin sunulması üzerine bir Mason yüksek lisans programına ilerlemeyi garantiler.

INTO Mason Pathway programının başarılı bir şekilde tamamlanması ve lisansüstü kabul için üniversite şartlarının karşılanması üzerine, George Mason University ikinci dönem yüksek lisans eğitiminize girebilirsiniz. INTO Mason Pathway programından bir üniversite derecesi programına geçiş bu aşamaya "ilerleme" denir.

Derecesi Program Bileşenleri

2-Dönem:

30 kredi saatlik program0-9 kredi saat itibaren uygulanır Pathway21-30 kredi notu bir dereceye kadar kaldı... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Fairfax
August 2019
Tam zamanlı
1 - 2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
George Mason University

Yönetimde bir INTO Mason Graduate Pathway programını başarıyla tamamlayan öğrenciler, ek gerekli uygulama materyallerinin sunulması üzerine bir Mason yüksek lisans progra ... [+]

Yönetimde bir INTO Mason Graduate Pathway programını başarıyla tamamlayan öğrenciler, ek gerekli uygulama materyallerinin sunulması üzerine bir Mason yüksek lisans programına ilerlemeyi garantiler.

INTO Mason Pathway programının başarılı bir şekilde tamamlanması ve lisansüstü kabul için üniversite şartlarının karşılanması üzerine, George Mason University ikinci dönem yüksek lisans eğitiminize girebilirsiniz. INTO Mason Pathway programından bir üniversite derecesi programına geçiş bu aşamaya "ilerleme" denir.

Derecesi Program Bileşenleri

2-Dönem:

36 kredi saatlik program6 kredi saatlik Pathway uygulanır.Bir dereceye kadar 30 kredi saat kaldı... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Fairfax
August 2019
Tam zamanlı
1 - 2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Birmingham Business School, University of Birmingham

işletme, yönetim ve ekonomi mezunlarına açık, bu MSc mevcut bilgi ve becerileri üzerine inşa ve Yüksek Lisans düzeyinde onları geliştirecek bir uzman programıdır. ... [+]

Her organizasyon sorunsuz ve verimli çalıştırmak için yüksek düzeyli yönetimini gerektirir. geliştirme ve yenilik stratejisi ve politikasından, güçlü yöneticiler ileri onları sürüş ve profil, kar ve itibar yükselterek, başarılı işletmeler yol açar. işletme, yönetim ve ekonomi mezunlarına açık, bu MSc mevcut bilgi ve becerileri üzerine inşa ve Yüksek Lisans düzeyinde onları geliştirecek bir uzman programıdır.

Program yanında çekirdek vakıf konularda bir kombinasyonu yoluyla gelişmiş yönetim kavramları öğrencilere tanıtır Örgütsel Liderlik ve Değişim Yolları. Öğrenciler ayrıca kendi tam gereksinimleri için program terzilik, karışık yolu güzergahı seçmek için fırsat var. ... [-]

Birleşik Krallık Birmingham
August 2019
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
IMI International Management Institute Switzerland

Mutfak sektörüne geçmek isteyenler için tasarlanmış ancak mutfak sanatları endüstrisinde sınırlı veya hiç tecrübesi olmayanlar için tasarlanmıştır. ... [+]

Program, mutfak sektörüne geçmek isteyenler için ve mutfak sanatları endüstrisinde sınırlı bir tecrübeye sahip olmayanlar için uygundur. Öğrencilere, restoran yönetimi veya profesyonel mutfak operasyonları dünyasında giriş seviyesi pozisyonları için gerekli pratik ve yönetim becerileri kazandırır. Temel odak noktası, başarılı bir mutfak veya restoran işletmek için gereken teorik bilgilerle gerekli pratik yetenekleri dengeleyen birimlerle birlikte mutfak becerileridir.

Başvuru Koşulları Nelerdir?

Herhangi bir disiplinde lisans diplomasıİngilizce yeterlilik: 5.5 IELTS veya eşdeğeri

Hangi Yeterliği Alacaksınız?

IMI, İsviçre tarafından verilen Uluslararası Mutfak Sanatları Yüksek Lisans Diploması... [-]

İsviçre Lucerne
Açık Kayıt
Tam zamanlı
6 - 12 ay
Kampüs
Cardiff Metropolitan University

Bu programın genel amacı, teoriyi pratiğe entegre edebilme ve mevcut eğitim araştırmasıyla bilgilendirilen entelektüel ve akademik titizliği profesyonel bağlamlarında uyg ... [+]

Kursa Genel Bakış

Bu programın genel amacı, teoriyi pratiğe entegre edebilme ve mevcut eğitim araştırmasıyla bilgilendirilen entelektüel ve akademik titizliği profesyonel bağlamlarında uygulama kabiliyetine sahip, eğitim alanı içinde en üst düzeyde çalışabilecek eğitimciler üretmek.

Pathways

Eğitim - MA (tam zamanlı)Eğitim Liderliği - MAEğitim: Topluluk Uygulaması - MAEğitim: Politika ve Uygulama-MA

Bu ödüller işverenlerle, öğretmenlerle, eğitim profesyonelleriyle ve öğrencilerle yapılan kapsamlı istişarelerin ardından geliştirilmiştir. Program ekibi, öğretmenlerin, gençlerin ve topluluk çalışanlarının ve eğitim profesyonellerinin sürekli mesleki gelişimini desteklemede kilit bir rol oynamayı amaçlamaktadır.... [-]

Birleşik Krallık Cardiff
September 2019
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs

    agroxy.com

    agroxy.com/prodat/pshenica-109/kievskaya-obl

    agroxy.com/prodat/zhmyh-159/zakarpatskaya-obl