Filter
Lisansüstü Hazırlık
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Mimarlık Çalışmaları 2 Graduate Pathways Hepsini İncele

Lisansüstü bir yol, öğrencilerin alıştıkları yüksek lisans programında başarılı olma yeteneklerini artırmalarına yardımcı olan bir dizi derstir. Pathway programları, ikinci bir dil olarak İngilizce derslerini ve yazım veya teknik kelime gibi bir derece ile ilgili dersleri içerebilir.
Kendinize sorabilirsiniz, mimarlık çalışmalarında lisansüstü bir yol nedir ve benim için doğru mu? Mimarlık alanında başarılı olmak isteyen uluslararası öğrenciler için, bir yol programındaki dersler, lisansüstü çalışmalarda başarılı olmak için gerekli becerileri geliştirmeye yardımcı olabilir. Lisans derecesine sahip, ancak mimarisinde arka planı olmayan yerli öğrencilerin de, bir yüksek lisans programına kolaylıkla başlayabilmeleri için bir yol programına bakmaları teşvik edilir.
Bir yol programındaki öğrenciler, akademik yazılar ve genel konuşma gibi genel olarak akademik çalışmalara yardımcı olacak becerileri öğrenme fırsatına sahip olurlar. Tabii ki, mimarlıkta lisansüstü bir yol da, matematik, teknik kelime ve çizim gibi mimari beceriler kazandırır.
Bir lisansüstü yol genellikle öğrencileri yaklaşık bir yıl sürdüğü ve onlara temel becerileri kazandırdığı için zaman ve paradan tasarruf eder. Üniversiteye bağlı olarak, bir yol programı, öğrencileri derslerini vermemek ve yarıyıl veya yıllarca toparlamaktan kurtarabilir.
Mimarlık çalışmalarında lisansüstü bir yol genellikle bir yüksek lisans programına kabul edilmiş kabul ile sona ermektedir. Özellikle bir süredir okula gitmemiş veya Amerikan eğitim tarzına aşina olmayan öğrenciler için yüksek lisans programlarına girmek zor olabileceğinden, yüksek lisans derecesi bir Mimarlık Yüksek Lisansı elde etmek için ideal bir ilk adımdır. Şehir planlamasında, bina tasarımında, bina etüdlerinde ve hatta emlakta kariyer yapmayı hayal eden öğrenciler için mimarlık çalışmalarında lisansüstü bir yol ilk adımdır.
Dünya çapında birçok üniversitede lisansüstü bir yol bulmak kolay, birçok program online sunuyor. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| | |

2 Sonuçlar Mimarlık Çalışmaları

Dereceler
Konum
Eğitim türü
Hız
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| | |
University of Idaho Global Student Success Program

Mimarlık Lisansüstü GSSP, lisans eğitimini tamamlayan, ancak yüksek lisans programına girmek için ek akademik ve / veya İngilizce desteğe ihtiyaç duyan öğrenciler için ta ... [+]

Mimarlık Lisansüstü GSSP, lisans eğitimini tamamlayan, ancak yüksek lisans programına girmek için ek akademik ve / veya İngilizce desteğe ihtiyaç duyan öğrenciler için tasarlanmış iki yarıyıllık bir programdır. Başvurmak için herhangi bir GRE'ye ihtiyaç duyulmaz.

Program avantajları:Birinci günden itibaren Idaho Üniversitesi öğrencisiKabul için herhangi bir GRE gerekmiyorUI lisansüstü derecesine doğru akademik krediler kazanınKüçük sınıf boyutları ve ek öğrenci desteği sağlandıMimarlık Yüksek Lisans programları

Bu programdaki bir öğrenci olarak, karmaşık sistemleri ele almak için yaratıcı tasarım düşüncesi, sanallaştırma ve görsel problem çözme yöntemlerini kullanma konusunda meydan okuyacaksınız. Fakülte danışmanınızdan rehberlik ederek, mesleki menfaatlerini destekleyen ve benzersiz tasarım sorunlarına yönelik aksiyon odaklı ve girişimci çözümler üretmeye odaklanan bağımsız bir araştırma projesine liderlik edeceksiniz.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Moscow
Eylül 2019
Tam zamanlı
2 dönem
Kampüs
Washington State University

Bir INTO WSU Lisansüstü Pathway programı, Washington State University yüksek lisans programınızın bir sonraki dönemine girmenizi sağlayacak. Bir Pathway programının başar ... [+]

Bir INTO WSU Lisansüstü Pathway programı, Washington State University yüksek lisans programınızın bir sonraki dönemine girmenizi sağlayacak. Bir Pathway programının başarılı bir şekilde tamamlanması ve lisansüstü kabul için üniversite şartlarının karşılanması üzerine, öğrenciler WSU'da ikinci dönem yüksek lisans eğitimine girebilirler. Bir INTO WSU Pathway programından bir üniversite derece programına geçiş bu progresyon olarak adlandırılır.

Derece Program Bileşenleri:

2-Dönem:

48-60 kredi saatlik programPathway 15 kredi saati geçerlidirBir dereceye kadar 33-45 kredi saat kaldı

1-Dönem:

48-60 kredi saatlik program6 kredi saatlik Pathway uygulanır.42-54 kredi saati bir dereceye kadar kaldıKurs özellikleriSeçtiğiniz konu alanında aktif öğrenme yoluyla bilgi ve becerilerinizi geliştirin.Tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimi.ABD'de eğitim ve araştırma becerilerine odaklanarak öğrenime uyum sağlayın.İngilizce seviyenizi geliştirin ve seçtiğiniz derece konunuz için kelime hazinesi geliştirin.Öğrenciler derslerini tamamladıktan sonra staj yaparak bilgi ve becerilerini uygulama fırsatı bulurlar.Temel ders bilgileriKurs Süresi: 1-2 YarıyılBaşlangıç ​​tarihleri: 2019: AğustosÜcretler: 2019-2020 öğretim yılında başlayan derslerin fiyatları henüz onaylanmamıştır.Ders saatleri: Haftada 12-16 saatSınıf boyutu: 15Ödül: Bu Pathway Mimarlık Master yol açar Washington State University .Kurs seçenekleri:1 Yarıyıl Pathway2 Yarıyıl PathwayGiriş koşulları... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Pullman
Ağustos 2019
Tam zamanlı
1 - 2 dönem
Kampüs

    HT
    www.topobzor.info/xiaomi-mi6/

    www.agroxy.com/prodat/sahar-167/odesskaya-obl

    agroxy.com/prodat/zhmyh-159/lvovskaya-obl