Filter
Lisansüstü Hazırlık
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Gazetecilik ve Kitlesel İletişim 2 Graduate Pathways Karşılaştır

Basit bir lisans diplomasından daha fazlasını istediklerini bilen öğrenciler için lisansüstü bir yola bakmak için birkaç potansiyel fayda vardır. Bunun bir örneği, bu tercihin öğrencinin ileri düzey kurslar için uzmanlaşmasına ve hazırlanmasına yardımcı olabileceğidir.

Gazetecilik radyo veya televizyon veya gazete ve diğer yayınlar için basılı makalelerin yayın haberleri güncel olaylar hakkında yazılı ifade eder. Gazeteciler teşvik ve genel halk meşgul ve okuyucuları ve çevrelerindeki dünya izleyiciler bilgilendirmek yardımcı oluyoruz.

Bugün Başlayın hakkında Gazetecilik ve Kitlesel İletişim 2 Graduate Pathways Araştır 2019

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| | |

2 Sonuçlar Gazetecilik ve Kitlesel İletişim

Dereceler
Konum
Eğitim türü
Hız
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| | |
Suffolk University

İletişimde bir INTO Suffolk Graduate Pathway programı, Suffolk University yüksek lisans programınızın bir sonraki dönemine girmenizi sağlayacak. Bir INTO Suffolk Pathway ... [+]

İletişimde bir INTO Suffolk Graduate Pathway programı, Suffolk University yüksek lisans programınızın bir sonraki dönemine girmenizi sağlayacak. Bir INTO Suffolk Pathway programının başarılı bir şekilde tamamlanması ve lisansüstü kabul için üniversite şartlarının karşılanması üzerine, öğrenciler Suffolk University ikinci dönem yüksek lisans eğitimine girebilirler. Bir INTO Suffolk Pathway programından bir üniversite derece programına geçiş bu ilerlemeye denir.

Derecesi Program Bileşenleri

1-Dönem:

36 kredi saatlik programPathway 9 kredi saati uygulanırBir dereceye kadar 21 kredi saati kaldıKurs özellikleriSeçtiğiniz konu alanında aktif öğrenme yoluyla bilgi ve becerilerinizi geliştirin.Tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimi.ABD'de eğitim ve araştırma becerilerine odaklanarak öğrenime uyum sağlayın.İngilizce seviyenizi geliştirin ve seçtiğiniz derece konunuz için kelime hazinesi geliştirin.Öğrenciler derslerini tamamladıktan sonra staj yaparak bilgi ve becerilerini uygulama fırsatı bulurlar.Temel ders bilgileriKurs Süresi: 1 DönemBaşlangıç ​​tarihleri: 2019: Ocak, Ağustos; 2020: OcakÜcretler: 18.030 dolardanDers saatleri: Haftada 12-16 saatSınıf boyutu: 18Ödül: Bu program Suffolk University İletişim Yüksek Lisans (Halkla İlişkiler ve Reklam veya Entegre Pazarlama Konsantrasyonları) yol açar.Kurs seçenekleri: 1 dönemGiriş koşullarıAkademik şartlar: Lisans derecesi veya 4.0 ölçekli 2.5 GPA ile eşdeğeri.İngilizce dil gereksinimleri: TOEFL iBT 80, IELTS 6.5, PTEA 53, IELA 176.Yaş gereksinimleri: 16 yaş ve üstü.... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Boston
Ağustos 2019
Tam zamanlı
1 dönem
Kampüs
HIC Hertfordshire International College

Hertfordshire, İngiltere'deki medya prodüksiyonunun çoğuna ev sahipliği yapıyor. Kampüsümüzün 45 dakika içerisinde yer alan büyük film ve TV stüdyolarıyla güçlü bağlantıl ... [+]

genel bakış

Hertfordshire, İngiltere'deki medya prodüksiyonunun çoğuna ev sahipliği yapıyor. Kampüsümüzün 45 dakika içerisinde yer alan büyük film ve TV stüdyolarıyla güçlü bağlantılarımız var. Son yıllarda, çalışanlar ve öğrenciler Charlie ve Çikolata Fabrikası ve Harry Potter filmleri gibi büyük gişe rekorları kıran filmlerde çalıştılar.

Kendi yaratıcı çalışmalarınızı çalışmak ve üretmek için Birleşik Krallık'taki en iyi olanakları sunuyoruz. Tüm alanlara ve ekipmanlara erişiminizi sağlayacak şekilde, fakülte genelinde kaynakların paylaşımı ve uzmanlık teşvik edilir.

Aşama 1: Pre-Master 2. aşama: Yüksek lisans Pathway">Film, TV... [-]
Birleşik Krallık Hatfield
Eylül 2019
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs

    HT