Filter
Lisansüstü Hazırlık
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Diller 5 Graduate Pathways İncele

Bir yüksek lisans programından başlamak genellikle zordur, ancak akademik dünyadan uzun bir süre sonra ya da sınıfın kelime hazinesi ya da beklentileri üzerinde sağlam bir kavrayış olmadan başlamak bir ustanın neredeyse imkansız hale gelmesini sağlar. Pathway programları, öğrencilerin bu lisans programlarına hızlı bir şekilde başlayabilmeleri için bu açığı kapatmaya yardımcı olmak için yapılır.
Yani, dillerdeki lisansüstü bir yol nedir ve bu sizin için doğru mu? Bir yol programı, Diller dilinde bir Yüksek Lisans elde etmek isteyen veya dil alanında çalışmaya başlamak isteyen öğrenciler için mükemmeldir. Kurslar üniversiteye göre değişir, ancak genellikle dillerdeki bir yol programı, dil veya dilbilim çalışmalarında kullanılan akademik konularla öğrencileri hızlandırmak için İngilizce, yazma ve ileri dilbilgisi içerir.
İngilizce'de etkili bir şekilde iletişim kurabilmek, anadil dışı konuşmacıların okulda olup olmadığı veya iş arkadaşlarıyla konuşup konuşmadıkları için faydalıdır. Bir yol programı, öğrencilere dilbilimdeki belirli konuları tartışabilmeleri ve titiz akademik standartları geçebilmeleri için araçlar sunar.
Bir yol programı genellikle yaklaşık bir yıl sürer ve alt düzey kursları geçmek için gereken becerileri sağlayarak zamandan ve paradan tasarruf edebilir. Fiyatlar üniversiteler arasında değişmektedir, ancak bir yol programı, kelime haznesinin yetersizliği nedeniyle başlangıç ​​seviyesinden başarısız olmaktan çok daha ucuzdur.
Uluslararası iletişim, iki dilli yayıncılık, çeviri ya da yabancı dil öğretimine girmeyi ümit eden öğrenciler, iş potansiyellerini Diller Yüksek Lisans ile artırabilirler. Birçok program, yüksek lisans programlarına kabul edilmesine yol açar, ancak bir öğrenci bir lisans derecesi almayı planlamıyor olsa bile, sadece bir yol programı tamamlama iş arayanlara rekabet avantajı sağlar.
Dünya çapında birçok üniversite, dillerinde lisansüstü bir yol sunmaktadır. Kolaylık sağlamak için, bu kurslar genellikle çevrimiçi olduğu kadar kişisel olarak da kullanılabilir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| | |

5 Sonuçlar Diller

Dereceler
Konum
Eğitim türü
Hız
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| | |
INTO Manchester

Pre-Master, NCUK üniversitelerinde İşletme ve Yönetim ile ilgili konularda ilerleme ile, uluslararası öğrencileri yüksek lisansa doğrudan giriş için hazırlar. ... [+]

NCUK'un 16 üniversitesinden birine koşullu ilerleme sağlanmasıyla birlikte, uluslararası öğrencilerin yüksek lisansa doğrudan giriş hazırlığı.

Pre-Master, İngilizce dil becerileri, çok çeşitli çalışma becerileri ve lisansüstü araştırma becerileri geliştirecek. Bu konuya özgü değildir ve bir işletme veya işletme ile ilgili ders okumak isteyen uluslararası öğrenciler için tasarlanmıştır.

Kurs seçenekleri mevcuttur

Pre-Master (3 dönem, Eylül girişi) - Bu, Management Studies modülünün ek bir hazırlık dönemi sunar ve daha düşük bir İngilizce dil gereksinimine sahiptir Pre-Master (2 dönem, Ocak giriş) - bu çoğu öğrenci için uygun olan standart seçenektir Bu program beni nereye götürecek? ... [-]
Birleşik Krallık Manchester
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
6 - 9 aylar
Kampüs
Colorado State University

CSÜ'nün Diller, Edebiyat ve Kültürlerde Yüksek Lisans Pathway programına - İspanyolca, Colorado State University yüksek lisans programının ikinci yılına girmeye hazırlaya ... [+]

CSÜ'nün Diller, Edebiyat ve Kültürlerde Yüksek Lisans Pathway programına - İspanyolca, Colorado State University yüksek lisans programının ikinci yılına girmeye hazırlayacak.

Lisansüstü Pathway programının başarılı bir şekilde tamamlanması ve lisansüstü kabul için üniversite şartlarının karşılanması üzerine, Colorado State University sonraki dönemlik lisansüstü öğreniminize girebilirsiniz. Bir INTO Graduate Pathway programından bir üniversite derecesi programına geçiş bu progresyon olarak adlandırılır.

Derecesi Program Bileşenleri

2-Dönem:

120 kredi saatlik program25-32 kredi saat itibaren uygulanır Pathway88-95 kredi bir dereceye kadar kaldı... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Fort Collins
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 2 dönem
Kampüs
George Mason University

İngilizce INTO Mason Graduate Pathway programını başarıyla tamamlayan öğrenciler - Dilbilim, ek gerekli uygulama materyalleri sunulması üzerine bir Mason yüksek lisans pr ... [+]

İngilizce INTO Mason Graduate Pathway programını başarıyla tamamlayan öğrenciler - Dilbilim, ek gerekli uygulama materyalleri sunulması üzerine bir Mason yüksek lisans programına ilerleme güvence altına alınmıştır.

INTO Mason Pathway programının başarılı bir şekilde tamamlanması ve lisansüstü kabul için üniversite şartlarının karşılanması üzerine, George Mason University ikinci dönem yüksek lisans eğitiminize girebilirsiniz. INTO Mason Pathway programından bir üniversite derecesi programına geçiş bu aşamaya "ilerleme" denir.

Derecesi Program Bileşenleri

2-Dönem:

30 kredi saatlik programPathway 9 kredi saati uygulanırBir dereceye kadar 21 kredi saati kaldıKurs özellikleriSeçtiğiniz konu alanında aktif öğrenme yoluyla bilgi ve becerilerinizi geliştirin.Tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimi.ABD'de eğitim ve araştırma becerilerine odaklanarak öğrenime uyum sağlayın.İngilizce seviyenizi geliştirin ve seçtiğiniz derece konunuz için kelime hazinesi geliştirin.Mezun öğrencilerle aynı sürede mezun olurlar.Temel ders bilgileriKurs Süresi: 2 YarıyılBaşlangıç ​​tarihleri: 2019: Ocak, Ağustos; 2020: OcakÜcretler: 36,800 ABD dolarıDers saatleri: Haftada 9-13 saatSınıf boyutu: 15Ödül: Bu program George Mason University İngiliz Dilbiliminde Master of Arts'a götürmektedir.Kurs seçenekleri: 2 dönemGiriş koşullarıAkademik gereksinimler: İlgili alanda dört yıllık lisans derecesi veya eşdeğeri. İlgili alanlar İngilizce, ESL, dilbilim ve dil edinimi içerir. 2.75 lisans not ortalaması.İngilizce dil gereksinimleri: TOEFL iBT 75 (okuma ve yazmada 17 alt seviye), IELTS 6.5 (okuma ve yazmada 6.0 alt puan), PTEA 52, Şifre 7.0 Bilgi ve 6.0 Yazma, AE Çekirdeği ve OCS Seviye 5'in tamamlanması, veya IELA 176 ( 169 okuma ve yazma alt kümesidir.Yaş gereksinimleri: 17 yaş ve üstü.... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Fairfax
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 2 dönem
Kampüs
Trent University

Kanada'nın en iyi üniversitelerinden biri olan Trent University , öğretim kalitesi, öğrenci memnuniyeti ve akademik araştırma açısından sürekli olarak birinci sırada yer ... [+]

Bir Lider Üniversite Seç: Trent Üniversitesi

Kanada'nın en iyi üniversitelerinden biri olan Trent University , öğretim kalitesi, öğrenci memnuniyeti ve akademik araştırma açısından sürekli olarak birinci sırada yer aldı. Trent Üniversitesi'nin interaktif öğrenme atmosferi kişiselleştirilmiş ve çığır açan, İngilizce öğrenmesi ve nihayetinde Kanada'da bir derece elde etmek için birçok seçkin öğrenciyi cezbetmektedir.

[-]
Kanada Oshawa Peterborough
Eylül 2019
Ingilizce
Kampüs
University of Southampton

Geleceğinizi değiştirin ve hayal ettiğiniz eğitimin güvenliğini sağlayın. Southampton Pre-Masters, İngiltere dışından lisans derecesine sahip öğrencileri hazırlamak ve ge ... [+]

Geleceğinizi değiştirin ve hayal ettiğiniz eğitimin güvenliğini sağlayın. Southampton Pre-Masters, İngiltere dışından lisans derecesine sahip öğrencileri hazırlamak ve geliştirmek için tasarlanmış entegre bir programdır, ancak seçtikleri Yüksek Lisans kursuna doğrudan giriş için yeterince nitelikli sayılmayabilir.

(Lütfen dikkat: İngiltere'den lisans diplomasına sahip öğrenciler normalde bu program için düşünülmemiştir)

Program Arkeoloji, Sanat, İşletme, Ekonomi, Mühendislik, İngilizce, Film, Sağlık Bilimleri, Tarih, Hukuk, Modern Diller ve Dilbilim, Müzik, Felsefe ve Sosyal Bilimler olmak üzere çeşitli yüksek lisans programlarına öğrenciler için doğrudan bir yol sağlar. 18 ay (Ocak başında) veya 2 yıl süreyle (Eylül başında) bazı istisna geçerlidir.... [-]

Birleşik Krallık Southampton
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs

    HT
    https://agroxy.com

    agroxy.com