Teknoloji Doktora Diploma

Teknoloji Top Kurs Eğitimleri

Teknoloji

Akademik kurumlar belirli kursları tamamlamış kişilere lisansüstü diploma sunmaktadır. Bu diploma lisans eğitimini tamamlamış ve ek bilgi ve beceriler edinmek isteyen kişilere yöneliktir.

Bilgisayar sistemleri veya işyeri uygulamaları için elektrikli cihazlar hakkındaki bilgilerini derinleştirmek isteyen kişiler, teknolojide bir program izlemek isteyebilir. Bu öğrenciler genellikle endüstriye özgü bir niş seçebilir ve teknik veya dijital cihazlarla tasarım, yapım veya onarım becerilerini geliştirebilirler.

Bugün Başlayın, Teknoloji Doktora Diplomaları 2018/2019

Devamını oku

Institute For Advanced Architecture Of Catalonia (IAAC)
Kampüs Tam zamanlı 6 ay September 2019 İspanya Barcelona

IAAC, araştırma ve üretim imkânlarını genişletme ve akademi ile gerçek dünya uygulaması, araştırması ve endüstrisi arasındaki gelişim platformunun daha da uygulanması çerçevesinde, pazarlanabilir bir ürüne yönelik potansiyelin odağı olarak geliştirilmesi ve geliştirilmesi çerçevesinde IAAC, Open Thesis fabrikasyonundan IAAC BUILD'lere uygulanan araştırma alanındaki bir sonraki adımlar - inovasyon, tasarım ve lojistik inşası. [+]

IAAC, araştırma ve üretim imkânlarını genişletme ve akademi ile gerçek dünya uygulaması, araştırması ve endüstrisi arasındaki gelişim platformunun daha da uygulanması çerçevesinde, pazarlanabilir bir ürüne yönelik potansiyelin odağı olarak geliştirilmesi ve geliştirilmesi çerçevesinde IAAC, Open Thesis fabrikasyonundan IAAC BUILD'lere uygulanan araştırma alanındaki bir sonraki adımlar - inovasyon, tasarım ve lojistik inşası.

AMAÇ VE AMAÇ

Programın amacı, fark yaratma fırsatı doğrultusunda, patentler veya pazarlama ürünleri aracılığıyla uygulanacak araştırmalar geliştirmektir . Bu, farklı üretim tekniklerinin, materyalin ve formun, büyük ölçekli bir prototipin uygulanmasına yönelik araştırması, dijital imalatın potansiyellerini mevcut toplumun ve pazarın yeni ihtiyaçları ile birlikte anlama ortak amacı vasıtasıyla elde edilecek.... [-]