Macaristan'da Doktora Diplomaları

Macaristan'da En iyi Doktora Diploma Programı Bak 2018

Yüksek lisans

Akademik kurumlar belirli kursları tamamlamış kişilere lisansüstü diploma sunmaktadır. Bu diploma lisans eğitimini tamamlamış ve ek bilgi ve beceriler edinmek isteyen kişilere yöneliktir.

Macaristan Orta Avrupa'da bir kara ülkesidir. Bu Karpat Havzası'nda yer almaktadır ve batı güneybatı ve Avusturya için güneye, Slovenya kuzey, Ukrayna ve Romanya doğusunda, Sırbistan ve Hırvatistan Slovakya ile sınırlanmıştır.

Macaristan'da En iyi Doktora Diploma Programları, Üniversitelerle İletişime Geçin 2018

Devamını oku

University of Pannonia Kőszeg Campus
Kampüs Tam zamanlı 4 dönem September 2018 Macaristan Kőszeg

Kültürel Miras Yönetimi ve Sürdürülebilir Kalkınma lisans programı öğrencilere anlamına sistemleri işleyen Avrupa ve beceri ve kavram ve kültürel mirasın alaka ve sürdürülebilir incelemek için eğitime sahip eğitimli profesyoneller için dünya çapında artan talebi incelemek için bir lisans fırsatı sunuyor korumak ve gelecek nesiller için kültürel mirası korumak için. [+]

Kültürel Miras Yönetimi ve Sürdürülebilir Kalkınma lisans programı öğrencilere beceri ve kavram ve kültürel mirasın önemini ve korunması ve kültürel mirasını korumak içindir, sürdürülebilir, işleyen sistemleri incelemek için eğitime sahip eğitimli profesyoneller için dünyanın Avrupa ve çevresinde artan talebi incelemek için bir lisans fırsat sunuyor gelecek nesiller.

Program genel olarak kültürel miras olarak adlandırılan bilgi, yönetim ve sürdürülebilir kalkınmanın geniş bir cismin üç yönleriyle ilgili disiplinler arası uzmanlık sağlam bir temel sağlamaktadır.

ÇALIŞMA ALANLARI kültürel miras değerlendirilmesi ve yönetimi için metodolojiler Tarihsel kasaba Koruma ve yeniden canlandırılması sustainablen koruma sunan araçları ve uygulamaları miras gibi modern mimari belediyelerde sürdürülebilir miras yönetimi Tarihi ortamlarda değişim yönetimi Kültürel mirasın Promosyon Kültürel mirasın ekonomik değerleme Somut olmayan kültürel mirasın yönetimi [-]