Doktora Diploma Programı içinde Finansal Yönetim Güney Afrika'da

Hepsini İncele Doktora Diplomaları içinde Finansal Yönetim Güney Afrika'da

Finansal Yönetim

Lisansüstü diplomalar belli kursları tamamlamış kişilere verilmektedir. Bu program genelde lisans derecesinden sonra alınmaktadır ve iş yerlerinde daha fazla uzmanlaşmak isteyenler için idealdir.

maliye programları,bireylere paranın yönetimini ve iş alanında hedeflerine nasıl ulaşacaklarını öğretmek için planlanmıştır. araştırılan alanlar uluslar arası finansı,çeşitlendirmeyi,risk,bütçeleme ve planlamayı içerebilir.

Resmi olarak Güney Afrika, Güney Afrika Cumhuriyeti, Afrika'nın güney ucunda yer alan bir ülkedir. Bu dokuz ile ayrılmıştır. Güney Afrika noktası kapalı sadece bir atlama değil, kültür, fauna ve flora ve tarih açısından zengin fantastik bir hedef kendisidir.

Doktora Diploma içinde Finansal Yönetim Güney Afrika'da

Devamını oku

University of Johannesburg
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

Bu programın amacı, öğrencilere yönetim muhasebesi ve finans disiplinlerinde yüksek vasıflı profesyonel çalışma yürütmek için gerekli bilgi sağlamaktır. Program, çok çeşitli finansla ilgili uzmanlık için lisansüstü öğrenciyi hazırlamak için geniş tabanlı bir müfredattan oluşmaktadır. [+]

Bu programın amacı, öğrencilere yönetim muhasebesi ve finans disiplinlerinde yüksek vasıflı profesyonel çalışma yürütmek için gerekli bilgi sağlamaktır. Program, çok çeşitli finansla ilgili uzmanlık için lisansüstü öğrenciyi hazırlamak için geniş tabanlı bir müfredattan oluşmaktadır. Program, her alandaki uygulama, analiz ve değerlendirmenin yanı sıra profesyonel bir ortamda dürüstlük ve ahlakın uygulanmasına vurgu yapmaktadır. Müfredatın yüksek lisans öğrencilerine, onları işleten varlıklara değer katmak ve değer katmak için karmaşık yönetim, finansal, performans ve risk ilkelerini sentezleme becerileri kazandırır. Başarılı öğrenci, onlara istihdam için rekabet avantajı sağlayacak genel bir finansal ve iş perspektif kazanacaktır.... [-]    Продать горох в Ровенской области

    Продать горох в Тернопольской области

    neteller ค่าธรรมเนียม