Filter
Lisansüstü Diploması
Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

in Johannesburg Güney Afrika'da Finansal Yönetim Doktora Diplomaları İncele 2019

Akademik kurumlar belirli kursları tamamlamış kişilere lisansüstü diploma sunmaktadır. Bu diploma lisans eğitimini tamamlamış ve ek bilgi ve beceriler edinmek isteyen kişilere yöneliktir.

finansal yönetim ,bir işletmenin hedeflerine ulaşmak için yaptığı para yönetimidir. bir finansal yönetim programı,bütçeleme,risk yönetimi,yükümlülükler,varlık ve diğer yönetim yöntemleri, gibi alanları kapsayabilir.

Afrika, Güney Afrika'nın güney ucuna yer alan bir ülke, yeterince turne ya da burada eğitim ederken asla bir zengin bir kültüre sahiptir. Burada dil Afrikaner ve İngilizce yanı sıra Hollandalı içerir. Büyük Güney Afrika Üniversitesi, Johannesburg Üniversitesi veya başka bir üniversitenin kampüsünde yaşam zihin üfleme olacaktır. Burada Bantus ve bölgenin tropikal iklim ile etkileşim seveceksiniz.

Johannesburg şehir Güney Afrika'da altın ve elmas en büyük kaynağıdır. Bu Güney Afrika Anayasa mahkemesi temelidir ve Gauteng Eyaleti en büyük ve en zengin şehridir. Bu Johannesburg Üniversitesi ev sahipliği yapmaktadır.

in Johannesburg Güney Afrika'da Finansal Yönetim Kurs Eğitimleri Bugün Başlayın 2019

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| |

1 Sonuçlar Finansal Yönetim, Johannesburg

Dereceler
Konum
Güney Afrika Cumhuriyeti
Johannesburg
Eğitim türü
Hız
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| |
University of Johannesburg

Bu programın amacı, öğrencilere yönetim muhasebesi ve finans disiplinlerinde yüksek vasıflı profesyonel çalışma yürütmek için gerekli bilgi sağlamaktır. Program, çok çeşi ... [+]

Bu programın amacı, öğrencilere yönetim muhasebesi ve finans disiplinlerinde yüksek vasıflı profesyonel çalışma yürütmek için gerekli bilgi sağlamaktır. Program, çok çeşitli finansla ilgili uzmanlık için lisansüstü öğrenciyi hazırlamak için geniş tabanlı bir müfredattan oluşmaktadır. Program, her alandaki uygulama, analiz ve değerlendirmenin yanı sıra profesyonel bir ortamda dürüstlük ve ahlakın uygulanmasına vurgu yapmaktadır. Müfredatın yüksek lisans öğrencilerine, onları işleten varlıklara değer katmak ve değer katmak için karmaşık yönetim, finansal, performans ve risk ilkelerini sentezleme becerileri kazandırır. Başarılı öğrenci, onlara istihdam için rekabet avantajı sağlayacak genel bir finansal ve iş perspektif kazanacaktır.... [-]

Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg
Şubat 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs

    HT
    Продать горох в Ровенской области

    Продать горох в Тернопольской области

    neteller ค่าธรรมเนียม