Doktora Diploma Programı içinde Finansal Yönetim Güney Afrika'da

Hepsini İncele Doktora Diplomaları içinde Finansal Yönetim Güney Afrika'da

Finansal Yönetim

Lisans derecesinden sonra eğitimlerine devam etmek isteyen öğrenciler lisansüstü diploma alabilirler. Lisansüstü diploma belirli kursları tamamladığınızı gösteren bir belgedir ve daha iyi işlere başvurmanıza yardımcı olacaktır.

mali yönetim,karar verme ve finansal planlama uygulamalarını içerir. bir program,öğrencileri, finans alanında bütçeleme,risk yönetimin den uluslar arası finans ve finans mühendisliğine kadar farklı başlıkları keşfetmelerine yol açar.

Resmi olarak Güney Afrika, Güney Afrika Cumhuriyeti, Afrika'nın güney ucunda yer alan bir ülkedir. Bu dokuz ile ayrılmıştır. Güney Afrika noktası kapalı sadece bir atlama değil, kültür, fauna ve flora ve tarih açısından zengin fantastik bir hedef kendisidir.

Doktora Diploma içinde Finansal Yönetim Güney Afrika'da

Devamını oku

University of Johannesburg
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

Bu programın amacı, öğrencilere yönetim muhasebesi ve finans disiplinlerinde yüksek vasıflı profesyonel çalışma yürütmek için gerekli bilgi sağlamaktır. Program, çok çeşitli finansla ilgili uzmanlık için lisansüstü öğrenciyi hazırlamak için geniş tabanlı bir müfredattan oluşmaktadır. [+]

Bu programın amacı, öğrencilere yönetim muhasebesi ve finans disiplinlerinde yüksek vasıflı profesyonel çalışma yürütmek için gerekli bilgi sağlamaktır. Program, çok çeşitli finansla ilgili uzmanlık için lisansüstü öğrenciyi hazırlamak için geniş tabanlı bir müfredattan oluşmaktadır. Program, her alandaki uygulama, analiz ve değerlendirmenin yanı sıra profesyonel bir ortamda dürüstlük ve ahlakın uygulanmasına vurgu yapmaktadır. Müfredatın yüksek lisans öğrencilerine, onları işleten varlıklara değer katmak ve değer katmak için karmaşık yönetim, finansal, performans ve risk ilkelerini sentezleme becerileri kazandırır. Başarılı öğrenci, onlara istihdam için rekabet avantajı sağlayacak genel bir finansal ve iş perspektif kazanacaktır.... [-]    Продать горох в Ровенской области

    Продать горох в Тернопольской области

    neteller ค่าธรรมเนียม