Kursu - Oyun Tasarımı

Vancouver Film School - VFS

Program Açıklaması

Kursu - Oyun Tasarımı

Vancouver Film School - VFS

Vancouver Film School Oyun Tasarımı programı final maçında kavram, tüm video oyun geliştirme döngüsü size alarak, sadece bir yıl içinde profesyonel bir oyun tasarımcısı olmak yardımcı olacaktır. Bunu sen tasarlamak, üretmek ve tam oynanabilir oyunlar sunmak gibi profesyonel bir stüdyo aynalar sürükleyici bir ortamda video oyun endüstrisinin rehberlere ile yakın çalışacağız.

Öğreneceksiniz nedir

Eğer alacağım dersler bir oyun tasarımcısı birçok disiplini ana yardımcı olacaktır olmak. VFS Oyun Tasarımı müfredat konsept oluşturma, seviye tasarımı, oyun arayüz tasarımı, scripting, programlama, ve tam oyun yaratılmasına tüm yol aşamalarında size rehberlik eder.

Tasarımı ve oluşturma Oyunları

VFS anda, sadece oyunları hakkında sanmıyorum - tasarım ve iki büyük oyun projeler üretmek gibi birinci elden geliştirme döngüsünü deneyimleyecek.

Oyunlar A Derin Anlamak

Oyun tasarımı yepyeni bir şekilde onlara bakarak anlama gelir: Bir bilgili ve çok yönlü bir tasarımcı içine tüm teorisini, tarihini ve pratik know-how birleştirerek.

Etkileşimli Hikaye Anlatma

Hikayeler büyük oyunlar geliştirmek için güçlü araçlardır: birlikte oyun kravat ve daha derin bir düzeyde oyuncu meşgul.

Ağ ve Kariyer başlatma

Oyun sektöründe her zaman değişiyor. Bir adım önde konukları hayati, ve bunu yapmak için tek yolu her gün sanayi ile karşı karşıya olmaktır.

Başlangıç ​​Tarihleri:

  • 31 Ağustos 2015 - 2015 Sınırlı Koltuklar Mevcut 5 Ocak, - May 4, 2015

Program Gereksinimleri

  • VEYA - Sen oluşturma hakkında tutkulu bir oyunun 1-sayfa (maksimum) özet VFS Vakfı Görsel Sanatlar ve Tasarım programının başarıyla tamamlanması. Kavram, görme veya fikir açıklar. Eğer kullanmak istiyorum oyunun türünü içerir. Eğer oyunu yapmak nasıl açıklamak için diğer oyunlara göndermeler yapmak. Buna ek olarak, hikaye, olası seviyeleri, karakterler ve ayrıntılı bir 1-sayfa (maksimum) anahat sağlar.

Herhangi bir özellik ya da oyun mekaniği ve özet açıklanan oyun dünyasının basitleştirilmiş bir harita açıklayan şemalar 1-2 sayfa (maksimum) sağlayın.

  • Intermediate bilgisayar becerileri, Microsoft Word ve Excel kullanma yeteneği de dahil olmak üzere, bir gerekliliktir.
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Mar. 2019
Duration
Süre
1 yıl
Tam zamanlı
Price
Fiyat
Information
Deadline
Locations
Kanada - Vancouver, British Columbia
Başlangıç tarihi: Mar. 2019
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Mar. 2019
Kanada - Vancouver, British Columbia
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste