Kurs: Yoğun Çince Dili

Go Abroad China

Program Açıklaması

Kurs: Yoğun Çince Dili

Go Abroad China

Yoğun Çince Dil Programı

Çin'de Çince eğitimi için en esnek seçeneğimiz, Çin'in küçük bir Çin okuluna gidebilir ve sınıfların her yıl için değişen seviyelerdeki sınıflarıyla başlayabilir. Dersler pazartesiden cumaya üç saat çalışır. Ortak okulumuzdaki öğretmenlerin tümü yılların tecrübesine ve öğretme tutkusuna sahiptir. Hepsi yabancı dil olarak Çince öğretmek için kapsamlı bir eğitim almış ve resmi olarak onaylanmıştır. Ortak okulumuz, ana öğretim yaklaşımı olarak simüle edilmiş günlük durumları kullanır ve öğrencilerin hızlıca ve rahat bir şekilde öğrenmelerini sağlar ve sınıfın hemen dışında uygulanabilir ve test odaklı öğretim modundan vazgeçer ve yoğun konuşma ve dinleme alıştırmalarına daha fazla önem verir. öğretim süreci. Derse başlamadan önce, sözlü ve yazılı Çince seviyenizi değerlendireceğiz ve sizi seviyenize uyacak bir sınıfa atarız. Çin'de sadece yurtdışında eğitim görmek için birkaç haftanız varsa, ya da sadece belirli tarihleri ​​işten çıkarabiliyorsanız, programınıza uyum sağlayabileceğiz.

Küçük Sınıf Dili Programı - Bileşenler

Çin Go Abroad China Küçük Grup programını aşağıdaki bölümlerden oluşan Çince öğrenin:

Temel Dil Sınıfları

Şangay ve Pekin Mandarin programları günde 4-6 saat Mandarin dil dersi süresinden oluşacak. Başlıca çalışma alanları genel Çince, yeni başlayanlar için Mandarin Çincesi, İş Çincesi, HSK hazırlanması ve bunlara ek olarak, yasalara, işlere odaklanmayı da tercih edebilirsiniz.

Dil değişimi

Çin'e dalma çabalarımız, uluslararası katılımcılarımızı yerel ana dili konuşmacılarımızla bütünleştiren ve iki taraf arasındaki iletişimi teşvik eden bir dil değişimini içermektedir. Çince ile paylaşılan bir dairede yaşamayı tercih ederseniz, bu değişim yeni arkadaşlıkların başlangıcını işaretleyerek ve Çin yerel halkını tanımak için daha verimli olur. Genel olarak, bu program kültür ve sosyal değişimleri teşvik eder ve günlük olarak alıştırma yaparken yeni başlayanlar için özellikle Mandarin dili öğrenenler için çok yararlı olacaktır. Esas olarak, başkenti Pekin'de kalacak olanlarınız için, başkenti Pekin'de yaşamak istiyoruz. Aksi takdirde kendinizi Şangay'da sınıf arkadaşlarıyla ve yeni arkadaşlarla Çince öğrenebilirsiniz.

Konut

Go Abroad China , program katılımcılarımıza tercihleri ​​ve bütçeleri göz önünde bulundurularak farklı konaklama seçenekleri sunuyor. Temiz ve konforlu, tüm konut seçeneklerimiz özenle seçilir ve 24 saat güvenlik garantisine sahiptir. Dairelerimiz tüm modern olanaklarla donatılmıştır ve tüm şehir boyunca uzanan metro ve otobüs hatlarına yürüme mesafesindedir. Yardımcı programlar ve Wi-fi de konut seçeneğine dahil edilmiştir.

Konaklama seçeneklerimiz arasında: Çinli bir ailenin yanında yaşamak, genç bir Çinli profesyonel, öğrenci yurtları, özel daire veya standart üç yıldızlı bir otel ile bir daire paylaştı. Şangay, Pekin veya Nanjing'de Mandarin öğrenin ve hala bu seçeneklerin tadını çıkarın.

Kültür Seçmeli Dersleri, Sosyal Etkinlikler ve Rehberli Turlar

Dilimize dayalı, resmi derslerimizle birlikte, Go Abroad China ek olarak sunuyor

Ağ Olayları

Go Abroad China çeşitli düzenler

Toplam Hizmet Paketi: Destek ve Yardım

Go Abroad China , bir programın ülkesindeki kalkış öncesi prosedüründen, Çin'deki programın sonuna kadar olan her şeyi kapsayan kapsamlı ve eksiksiz bir hizmet paketi bulunmaktadır. Seçtiğiniz program için planlama, havaalanında karşılama, konaklama, vize destek belgeleri, 24 saat destek hattı desteği ve diğer birçok önemli hizmet için tam destek sunuyoruz. GAC'de, Çin'deki deneyimlerinizden en iyi şekilde yararlanmaya ve çalışma yapmaya odaklanırken, diğer her şeyle ilgileniyoruz.

Bu arada, Pekin'de Çince öğrenmek, Çin Şangay'ı ya da istek başına diğer küçük şehirleri öğrenmek için seçim şansınız var. Mandarin Beijing programları ülkenin kültürel ve politik sermayesinde yer almak isteyenler için harika olacak.

Tarih

Program Ücretine Neler Dahildir?

 • KONAKLAMA: Go Abroad China , Go Abroad China bulunacak toplam süre için farklı konut seçenekleri sunuyor. Çalışmanıza veya stajınıza odaklanın ve gerisini biz yapacağız. Konut detayları için tıklayınız.
 • ÇİN DİLİ EĞİTİMİ: Şangay Mandarin Okulu'nda kalifiye bir dil öğretmeni ile haftada 20 saat Çince Mandarin dersi alacaksınız.
 • VİZE DOKÜMANTASYONU: ​​Kayıt tamamlandıktan sonra katılımcılara, Çin Halk Cumhuriyeti'ne girmek için vize başvurusu için gerekli vize destek belgeleri verilir.
 • ÖNCEDEN ÖDEME YARDIMI: GAC, Çin'e gelmeden önce, yola çıkmadan önce farkında olmanız gereken her türlü endişeyi veya diğer önemli şeyleri ele almak için size profesyonel ve güvenilir yardım sağlayacaktır.
 • HOŞ GELDİNİZ PAKETİ: Çin'e varışta, Çin SIM kartı, şehir haritası, ulaşım kartı ve diğer yönlendirme materyalleri ile yerel bir cep telefonu alacaksınız. Hakkında daha fazla bilgi edinin
 • EĞLENCE FAALİYETLERİ: Go Abroad China düzenli kültürel ve diğer türlerini organize eder.
 • ULAŞIM: Havaalanından teslim alma (Pekin saati saat 9'dan akşam 8'e kadar veya zaman dilimi dışında 100 ABD Doları ücret alınacaktır)
 • 24/7 PERSONEL YARDIM: Çin'deki konaklamanız sırasında herhangi bir sorun ve acil durumla karşılaşırsanız, size yardımcı olmak için her zaman yanınızdayız.
 • PROGRAM TAMAMLAMADAN SERTİFİKASYON
* USD cinsinden tüm fiyatlar
DİKKAT
 • Standart programda haftada 20 akademik saat bulunurken, yoğun kurs 25 saat sürmektedir. Yoğun program, kısa sürede Çince'de hızlı gelişim ve akıcılık elde etmek isteyen öğrenciler için uygundur. Standart program, daha yavaş çalışma temposu tercih eden ve öğrenmeyi eğlence ile birleştirmeyi seven kişiler içindir.
 • Programın son başvuru tarihi, program başlamadan iki hafta önce yapılır.
 • Zaman ve program takvimi esnektir. Gelişiniz sırasında gerekli tüm düzenlemeleri yapacağız ve Çin'de kalıyoruz.
 • Örneğin, konaklama gibi her program bileşeni, başvuru sahibinin kendi konutunu hazırlamış olması halinde isteğe bağlı olabilir. Hariç tutulan bileşen fiyatı nihai paket fiyatından düşülecektir. Ayrıca, özel gereksinimlerinize göre özelleştirilmiş bir program olan Individual'ı da sağlayabiliriz. Aile yanında sadece program mevcuttur.
 • Ek dil sınıfı ücretleri, saat başına 30 ABD Doları (ders sınıfı için) ve saatte 25 ABD doları (küçük sınıflar için) ücretidir.
 • Dil, insan, yemek, kültür ve ins aracılığıyla Çin'i öğrenin
Başka sorularınız veya gereksinimleriniz için lütfen bize ulaşın: [email protected]
Bu okul şu programları sunmaktadır:
 • Ingilizce
 • Çince


Son Güncellenme Tarihi May 13, 2018
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Duration
Süre
2 - 48 hafta
Tam zamanlı
Price
Fiyat
1,820 USD
Information
Deadline
Locations
Dates
Price
Ev kalmak ile 2 hafta tam hizmet.