EIML Paris Ecole Internationale de Pazarlama du Luxe Master seviyelere Lisans beş yıllık bir yükseköğretim programına sunan Fransa'da kendi benzersiz bir okul. lüks sektörünün en önemli ekonomik oyuncular ile işbirliği içinde düzenlendi, EIML Paris sağlanan program yöneticileri, trenler ve çeşitli sektörlerde yüksek sorumlulukları olan bir kariyer isteyenler için uygundur:

* Satın Alma: Hammadde Alıcı, merchandiser Ürünleri Müdürü, Perakende Operatör ...

* Pazarlama: Ürün Müdürü, Pazarlama Araştırması Danışmanı, e-pazarlama Projeler Yöneticisi, Kategori Yöneticisi ...

* İletişim: Basın ve Medya Sorumlusu, Olay Communication Manager, Halkla İlişkiler Sorumlusu, Medya planlayıcısı ...


EIML Paris Programı ikilidir:

Üç yıllık lisans programı
Kültür, Sanat ve Uygarlık, Pazarlama ve İletişim, Lüks Piyasalar: Program aşağıdaki konularla ilgili çok sayıda ve çeşitli konferanslar aracılığıyla Lüks Sanayi temellerini öğretmeye yöneliktir.
Üçüncü yılın sonunda öğrenciler Lüks Markalar Pazarlama lisans derecesi elde

Bir iki yıllık Master programı:
Çalışmanın bu iki yıl boyunca öğrenciler lüks pazar bilgilerini derinleştirmek ve yönetim becerilerini geliştirmek.
Program, birçok lüks Sanayi ve markalarından biri part-time (haftada 3 gün) çalışma öğrencilere imkanı sunuyor. Buna ek olarak, beşinci yıl, öğrenciler 6 9 kadar ay staj ile kendi derecesini tamamlamak zorunda.
Beşinci yılın sonunda, öğrenciler devlet sertifikalı derecesi Lüks Markalar, Pazarlama MBA verilir
Lüks sektöründe dünya başkenti Paris, öğrenciler o lüks her şeyden önce, know-how eşsiz bir sanat ve lüks ürün ve hizmetlerin o perakendecilik hangi kalite araçlarının derin bir bilgi gerektirir, anlayacaksınız.
çok odaklı müfredat özel kodları ve bu sektörün dil anlayışı ile, lüks sektöründe etkin bir şekilde çalışmak için öğrencilerin beceri ve yetkinlikleri geliştirir.

EIML Paris yüksek lisans derecesi tanınan bir Fransız Devleti sunar.

Programs taught in:
Ingilizce
Fransızca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:


EIML Paris Ecole Internationale de Marketing du Luxe

EIML Paris, uluslararası öğrencilere temelleri edinme ve EIML her şeyden önce, derin bir kalite anlayışı gerektiren benzersiz bir know-how, ürün ve hizmet sanatı olduğunu ... [+]

TALİMAT DİLİ: Dersler İngilizce olarak verilmektedir.

Lüks, Yaratılış ve Mükemmellik anlamına gelir.

Tüm özel alanlarında - mücevher, saatçilik, moda, parfüm, güzellik ürünleri, misafirperverlik ve hizmetler Lüks mükemmellik ile bağlantılıdır. Lüks tanımlaması özneldir; Genel olarak zarif, sofistike ve pahalı olan lüks olarak kabul edilir. Lüks markaların yelpazesi, dünyaca ünlü markalardan daha gizli el işçiliğine “Evler” arasında değişmektedir. Böylece, lüks ürün ve hizmet tüketicileri, hem kalite hem de işleme standartları ile ilgilidir.

EIML Paris

EIML Paris, Lisansüstü'den Yüksek Lisans programına uzman beş yıllık bir yüksek öğrenim programı sunmaktadır. Lüks sektörün önde gelen ekonomik oyuncuları ile işbirliği içinde oluşturulan EIML Paris, yöneticilerin çeşitli sektörlerde yüksek sorumlulukları olan bir kariyer arayışına EIML için özellikle gerekli olan programlarını eğitiyor: - Satınalma: Hammadde Alıcı, Merchandiser Ürünleri Müdürü, Perakende İşletmecisi, vb. - Pazarlama: Ürün Müdürü, Pazarlama Araştırması Danışmanı, E-Pazarlama Projeleri Yöneticisi, Kategori Yöneticisi, vb. - İletişim: Basın ve Medya Sorumlusu, Etkinlik İletişim Müdürü, Halkla İlişkiler Görevlisi, Medya planlayıcısı vb.... [-]

Fransa Paris
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Fransa
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Paris
    )

)
1
June 2019
Full-time
1 - 4 hafta
Kampüs

İngilizce Devamını oku

Pourquoi choisir l'EIML Paris, l'École Internationale de Marketing du Luxe

EIML Paris - Summer School Paris in Luxury Marketing

EIML Paris - Ecole de Marketing du Luxe

MBA Marketing du Luxe de l'EIML Paris

Address
35 quai André Citroën
75015 Paris, Île-de-France, Fransa
Website
Phone
+33 1 82 83 41 34