Oyun evreninin küresel kahramanlar ile buluştuğu yer - ft. John Romero VIP Konuk olarak.

Game Executive oyun evrenini araştırıyor ve sizi başarılı bir iş kurmanın ve inşa etmenin küresel zorluklarıyla başa çıkmaya hazırlıyor. Program size oyun endüstrisindeki uzmanlar, akranlar ve potansiyel ortaklarla anlamlı bağlantılar kurma fırsatı sunuyor. Eşsiz 6 günlük bir eğitim kampı, süper yoğun ama büyük veya küçük - yüksek büyüme ve gelişme fırsatları arayan bireyler ve şirketler için son derece faydalı.

Katılımcılar dünya çapında konuşmacılar, en iyi akademik profesörler ve ilham verici şirket ziyaretlerinden öğrenirler. Gerçekten unutulmaz bir öğrenme deneyimi sunmak için yerel ve küresel olan en iyi insanlarla işbirliği yapıyoruz. Gelişim ihtiyaçlarınızı ve kariyer hedeflerinizi karşılamak için güvenli, heyecan verici ve çok kültürlü bir öğrenim ortamı sağlıyoruz.

Yararları

 • İşletme yönetimi, liderlik ve girişimcilik alanında üst düzey profesörlerin en son akademik araştırma ve eğilimleri hakkında bilgi edinin.
 • Video oyunları endüstrisinde yer alan şirketleri yönetmek için gerekli know-how'ı edinin
 • Daha stratejik ve iş anlayışı kazanın
 • Sektördeki uzmanlar da dahil olmak üzere benzer fikirlere sahip insanlarla tanışın ve tartışın
 • Doğru kararları nasıl vereceğinizi öğrenin ve önemli hataları önleyin
 • Oyun sektöründe yer alan şirketleri ve kuruluşları ziyaret edin

İçin

Oyun Yürütme programı, video oyunları endüstrisinde yer alan bireylerin ve şirketlerin stratejik iş ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Program kariyerinizde bir sonraki adımı atmanıza ve becerilerinizi ve know-how'ınızı geliştirmenize yardımcı olacak ve projelerinizdeki mevcut zorluklara çözüm bulma konusunda size ilham verecektir.

Bu için tavsiye edilir

 • Oyun şirketlerinin direktörleri / kurucuları
 • Oyun endüstrisinde bölümler / takım liderleri / yöneticileri başkanları
 • Kamu sektörü liderleri oyunlar, girişimcilik ve finansman ile ilgili
 • Oyun sektöründe yer alan profesyoneller, örneğin tasarım, pazarlama, halkla ilişkiler, İK veya hukuk firmaları
 • Yönetsel ve / veya liderlik rolleri olan ya da potansiyel olan diğer profesyoneller

içindekiler

Game Executive, şirket ziyaretleri ve oyun endüstrisindeki uzmanlardan görüşmelerle üst düzey profesörlerin derslerini ve atölyelerini bir araya getiriyor.

Katılımcıların sadece oyunlara değil, başarılı bir iş kurmak ve yönetmek için gerekli becerileri ve bilgiyi geliştirdikleri 360 derecelik bir öğrenme ortamı sunar.

Giriş koşulları

Program için adaylar

 • Yerleşik bir oyun şirketinde veya oyun sektörüne hizmet eden bir şirkette çalışın
 • Bir oyun şirketinde yönetsel veya kıdemli uzman pozisyonu için sıraya girin veya bir oyun şirketinde veya oyun sektörüne hizmet eden bir şirketin kurucusu / ortağı olun.
 • Hem yazılı hem de sözlü İngilizce'ye iyi derecede hakim olunuz (resmi dil sınavları gerekli değildir)
 • Çevrimiçi başvuru formunu tüm bilgilerle doldurun

Program Ücreti

Program ücreti € 4.950 (KDV).

Program ücreti program günlerinde sınıf içi materyaller, öğle yemeği ve kahve molaları içerir. Program ücretine seyahat masrafları veya konaklama dahil değildir. KDV, Fin şirketlerine ve özel kişilere uygulanabilir.

kayıt

Yer sayısı sınırlıdır; Programa katılmak için, bir başvuru sahibi Aalto University Executive Education katılım teklifi almalı ve kabul etmelidir.

Tam bir başvurunun erken sunulması programda yer edinme şansınızı artıracaktır. Katılımcılar, önde gelen endüstri profesyonellerinden oluşan program yönlendirme grubu tarafından seçilecektir.

Program dili:
Ingilizce

Son Güncelleme September 25, 2018
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Duration
6 gün
Tam zamanlı
Price
4,950 EUR
(KDV)
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre

-

Start Date
End Date
Son başvuru tarihi
Location
-
Son başvuru tarihi
End Date