İngilizce Okulunuz olarak CSLI'ı Seçme

İngilizce iletişim becerilerinizi geliştirin

CSLI, Konuşmalı İngilizce derslerinde uzmanlaşmıştır. Öğrencilerin rahatça İngilizce konuşabildikleri ve etkili ve kolay bir şekilde iletişim kurmayı öğrenebilecekleri aktif ve ilgi çekici bir ortam sağlıyoruz.

CSLI'ın konuşmaya odaklanması ve “yalnızca İngilizce” politikamızla, öğrencilere İngilizce'yi pratik yapmak ve diğer uluslararası öğrencilerle sosyalleşirken sınıfların dışında bile gelişmeye devam etmek için birçok fırsat sunulmaktadır.

Aktif, arkadaş canlısı ve uluslararası çevre

100'den fazla farklı ülkeden öğrenciler, Kanada'nın güzel Vancouver kentinde CSLI'nın İngilizce okulunda eğitim görmeyi seçtiler. Okulumuzda, dünyanın her yerinden gelen insanlar hayatlarının en iyi zamanlarını yaşarken hayat boyu arkadaşlarıyla tanışıp bir araya geliyor!

Break-time oyunları, partiler, özel etkinlikler ve uluslararası tema geceleri sayesinde, eğlenceli, bol bol İngilizce, kültürel, sosyal ve eğitimsel değişimi teşvik ediyoruz.

Profesyonel ve yardımcı öğretmenler

CSLI'nin tüm öğretmenleri profesyonel İngilizce öğretmeni eğitimi ve TESOL sertifikaları ile ana dili İngilizce olan kişilerdir. Yetkin ve güler yüzlü öğretmenlerimiz, öğrencilerin İngilizce dil becerilerini geliştirmeye ve geliştirmeye yardımcı olan eğlenceli ve ilgi çekici bir sınıf ortamı yaratır. İngilizce okulumuzda çok tecrübeli yüksek kaliteli öğretmenlerimizle gurur duyuyoruz!

Çeşitlilik ve esnekliğe sahip İngilizce programları

CSLI'ın çok çeşitli İngilizce kursları ve programları, öğrencilerin ilgi alanlarına odaklanmalarına ve zayıflıklarının üstesinden gelmelerine olanak sağlar. İngilizce okulumuzda, öğrenciler programlarını haftalık olarak değiştirme esnekliğine sahiptir.

Bu esneklik, hem daha kısa süreli kalmaya çalışan öğrencilerin hem de uzun süreli öğrencilere Kanada'daki deneyimlerinden en iyi şekilde yararlanabilmelerine ve İngilizce dil becerilerinde büyük gelişmeler sağlamasına olanak tanır.

Cuma Aktiviteleri ek ücrete tabi değildir.

CSLI'da, CSLI'ın meşhur Serbest Cuma Etkinlikleri sırasında İngilizce'nizi eğlenceli ve pratik durumlarda kullanabilirsiniz! Her Cuma öğrencilerimiz için etkinlikler düzenliyoruz, böylece Vancouver ve Kanada'nın sunabileceği tüm harika şeyleri deneyimlerken İngilizce pratiği yapabilecekler.

Birçok seçenek arasında gezi turları, spor, yemek pişirme ve kültürel deneyimler vardır! Bu aktivitelere katılmak için EKSTRA ÜCRET YOKTUR!

CSLI Kampüsü

CSLI, öğrenmeyi ve eğlenceyi destekleyen eşsiz ve samimi bir atmosfer yaratmak için özel olarak tasarlanmış bir İngiliz okuludur. Sınıflar, düz ekran televizyonlar, MP3 çalarlar, dizüstü bilgisayarlar ve projektörler gibi modern görsel-işitsel ekipmanı kullanır. Güler yüzlü resepsiyon personeli her zaman danışma, okul ve şehir bilgileri ve vize yardımı için kullanılabilir.

Öğrencilerimiz yararlanabilir

 • Geniş öğrenci salonu
 • Mutfak (mikrodalga fırın)
 • Ücretsiz kahve ve çay
 • Aperatif ve içecek makineleri
 • Ücretsiz yüksek hızlı İnternet erişimi (WiFi)
 • Öğrenci bilgisayarları
 • Oyunlar (langırt
 • Tekerlekli sandalye girişi

yer

CSLI, Vancouver şehir merkezinin en yeni ve en gözde bölgesi olan dinamik Yaletown'da yer almaktadır. Vancouver Halk Kütüphanesi'ne, otobüs duraklarına ve diğer merkezi olanaklara yakın olmanın yanı sıra, İngilizce okulumuz, Vancouver Uluslararası Havaalanı'na çift yönlü skytrain erişimi sağlayan Yaletown istasyonuna sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Vancouver şehir merkezindeki Nelson Street ve Cambie Street'in köşesinde bulunuyoruz.

Bulunduğumuz yerin iki blok içinde:

 • Yaletown çeşitli kahvehane ve restoranlar
 • Vancouver Halk Kütüphanesi
 • Aquabus'tan Granville Adası'na
 • Spor stadyumları
 • Skytrain istasyonları (Stadyum istasyonu ve Yaletown / Roundhouse istasyonu)
 • Yanlış Creek Seawall
 • Roundhouse Toplum Merkezi
 • Tiyatrolar
 • Fitness merkezleri
 • Süpermarketler
 • Sayısız diğer ilgi çekici yer ve tesis

Güzel Vancouver'da İngilizce öğrenin

Vancouver'a hoşgeldin! Bu şehir yaşamak için en arzu edilen yerlerden biri seçildi. Okyanus ve dağlar arasında bulunan Vancouver, sunabileceği çok şey var!

Vancouver, her zevke hitap etmek için alışveriş, restoran ve sosyal ve kültürel etkinliklerle çok kültürlü bir şehirdir. Yıl boyunca açık hava etkinlikleri için birçok fırsat sunan parklar ve halk plajları şehrin limanını çevreler.

Programs taught in:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Languages Across Borders | Vancouver

Bu ders, öğrencilerin hem yazılı hem de yazılı İngilizce olarak okuma becerilerini ve dil bilgisi doğruluğunu geliştirmelerini sağlar. Bu derste, çok çeşitli okuma metinl ... [+]

Akademik ingilizceSınıf açıklaması

CSLI'daki Akademik İngilizce kursu, odaklanmak üzere tasarlanmıştır.

Dilbilgisi YapılarıAkademik Kelime Oluşturma BinasıOkuduğunu anlamaYazma Becerileri

Bu ders, öğrencilerin hem yazılı hem de yazılı İngilizce olarak okuma becerilerini ve dil bilgisi doğruluğunu geliştirmelerini sağlar.

Bu derste, çok çeşitli okuma metinleri detaylı olarak incelenir. İçerikteki çeşitlilik, öğrencileri geniş bir kelime dağarcığına ve dilbilgisine ve aynı zamanda edebi biçimlere maruz bırakmaktadır.

Öğrenciler, farklı bağlamlarda yeni kelime dağarcığı kullanma alıştırmaları yaparak, okuduğunu anlama alıştırması yaparlar ve kelimeler arasındaki ilişkileri analiz ederler.... [-]

Kanada Vancouver
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Kanada
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Vancouver
    )

)
1
Açık Kayıt
Part-time
4 hafta
Kampüs

İngilizce Devamını oku
Languages Across Borders | Vancouver

Bu ders, öğrencilerin İş İngilizcesi kelime hazinelerini geliştirmek ve çeşitli iş durumlarında İngilizce'de etkili bir şekilde iletişim kurmak için güven kazanmaları ... [+]

İş ingilizcesiSınıf açıklaması

Bu ders, öğrencilerin İş İngilizcesi kelime hazinelerini geliştirmek ve çeşitli iş durumlarında İngilizce'de etkili bir şekilde iletişim kurmak için güven kazanmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Öğrenciler arasında iletişimi teşvik etmek için program boyunca diyaloglar, alıştırmalar ve rol oynama gibi çok çeşitli aktiviteler kullanılır.

Müfredat, teknik dilbilgisi, iş kelime bilgisini geliştirmek ve öğrencilere işyerinde takımlar ve iş ortakları ile iletişim kurmak için gereken İngilizce becerileri vermek ve profesyonel bir ortamda güven ile İngilizce konuşmak için tasarlanmıştır.... [-]

Kanada Vancouver
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Kanada
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Vancouver
    )

)
1
August 2019
Part-time
4 hafta
Kampüs

İngilizce Devamını oku
Address
188 Nelson St, BC
V6B 6J8 Vancouver, British Columbia, Kanada