Jet Oryantasyon Kursu (joc)

Flight Training Europe (FTEJerez)

Program Açıklaması

Jet Oryantasyon Kursu (joc)

Flight Training Europe (FTEJerez)

Bu dersin amacı, son zamanlarda nitelikli CPL (A) için gelişmiş eğitim vermek düşük bir havayolu giriş seviyesi bilgisine saat, taşıma ve büyük bir Jet-Motor Aeroplane çalışması ile / ME IR (A) lisansı sahipleri için. JOC EASA Part-FCL MM elbette tüm gereksinimlerini karşılamaktadır. Bu ders, artık bizim Entegre ATPL eğitim dahil ve ayrıca modüler öğrencilere temin edilebilir. Biz de bunu talep Ortak Havayolları için belirli operasyonel prosedürleri karşılamak için JOC terzi.

Giriş Koşulları

Bir JOC kursu başlamadan önce bir başvuru, bir akım Çoklu Motor IR (A) ciro ile EASA CPL sahibi olmak (varsa) İngilizce Dil Yeterlik kendi EASA Part-FCL Lisansı, geçerli Tıp kopyalarını ve kanıtlamanız gerekir.

Kurs süresi

3-5 hafta

Eğitim programı

Bizim B737-800W NG Simülatörünü Kullanma Staj Ücretleri ve ödeme 36 saat, ders ücreti 8755 € Tüm Fiyatlar geçerli olduğu Teorik Bilgi Öğretim 25 saat: JOC B737-800W NG simülatörü bizim EASA-STD2 (FNPT II MCC) yapılan dersler için 30 Haziran 2015 öncesi başlayan. Uygulanabilir KDV oranı modifiye edilmelidir, FTEJerez ilgili hizmetler buna göre fiyat ayarlamak hakkını saklı tutar. Tek banyolu odalarda kampüsünde 3 hafta konaklama, tüm yemekler, ek maliyet (1.050 € KDV dahil) mevcut dahil.

Puan vurgulayın için

Her egzersiz iyice brifing ve sorgulanabilecek edilir. Bireysel değerlendirme kriterleri performans ve genel performans notu ile birlikte sorguya noktaları içeren yazılı bir raporu her seanstan sonra her aday için temin edilmektedir. Kopya dersin sonunda hazır hale getirilebilir.

Sitede mevcut öz-çalışma için iki Mock-up, bunlardan biri erişilebilir 24/7 olmak. Mürettebat Rücu Yönetimi (CRM), tüm Staj Egzersiz içerikleri, ve 737-800 için FTEJerez Standart Çalışma Prosedürleri hakkında kapsamlı bilgiler içeren bir el kitabı mevcut.

Kolej dinlenme tesisleri tam kullanımı.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Eyl. 2018
Duration
Süre
3 - 5 hafta
Tam zamanlı
Price
Fiyat
8,755 EUR
Information
Deadline
Locations
İspanya - Jerez de la Frontera
Başlangıç tarihi: Eyl. 2018
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Eyl. 2018
İspanya - Jerez de la Frontera
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste