Italyanca dil kursu programları

Centre for Italian Studies Babilonia

Program Açıklaması

Italyanca dil kursu programları

İtalyan Dili Kursu Programları

Öğrenin ve İtalyan Çalışmalar bizim Merkezi'nde İtalya'da İtalyanca eğitim: İtalyan tam daldırma programları ve yoğun İtalyanca dil programları, İtalyanca dil grubu kursları, yoğun İtalyan dersler.

Bizim İtalyanca dil kursu programları, iletişimsel dayalı bir yaklaşım geliştirilmiştir ve dört dil becerileri (dinleme, konuşma, okuma, yazma) odaklanır edilmiştir. Bizim ilk hedefimiz, sözlü ve yazılı iletişim olduğunu. Kurslarımız ALTE'nin tarafından belirlenen Avrupa standartlarına (Avrupa Dil Testleri Birliği) ve Avrupa Konseyi tarafından uygun şekilde yapılandırılmıştır.

Bizim referans öğretim metodolojisi communicativism Biz o dili de önemlidir analizleri düşünüyorum olduğunu. Iki bölümden bizim standart kursu bölmek Bu nedenlerle: "Dil Analizleri" ve "İletişimsel Görevler" .The dil etkinlikleri, oral kontrollü ve iletişimsel görevler dinleme ve anlama ve ücretsiz sözlü ve yazılı faaliyetleri okuma içeren ederken, üretim yazılı içerir analizleri.

Babilonia öğretilen İtalyan dil kursları - İtalyan Dili ve Kültürü Merkezi tam daldırma sınıflardır. Dil sınıfları öğrenme hızlandırmak için sadece İtalyan dilinde yapılmaktadır. Babilonia öğrenciler dünyanın her yerinden ve tüm öğrenciler İngilizce bilmeyen bu yana, "lingua franca" (öğrenciler arasında iletişim için ortak dil) İtalyan.

Fakültemiz otantik okuma, video ve ses çeşitli kaynaklardan yanı sıra İtalyanca dil ders kitapları çeşitli malzemeleri çizin. Odak Geçerli dil kullanımına öğrencilere tanıtmaktır. didaktik metodoloji Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve tarafından belirlenen müfredatı takip.

Mevcut Yoğun İtalyanca dil kursları şunlardır:

YARI STANDART - İtalyan kurslar Bu kurslar İtalyan maksimum 48 hafta, en az 1 hafta dil analizi faaliyetleri veya iletişimsel görevler odaklanarak, günde sadece 2 ders çalışmak isteyenler için tasarlanmıştır

STANDART - İtalyan kurslar Bu kurslar İtalyan maksimum 48 hafta, en az 1 hafta dil analizi faaliyetleri ve iletişimsel görevler odaklanarak, günde 4 ders okuyan, tam bir dil deneyimi isteyenler için tasarlanmıştır

STANDART PLUS - İtalyan kurslar Bu kurslar İtalyan Standart grup elbette avantajları ötesinde, bireysel dilin özellikle ayrılmış bir ekstra bireysel saat (bire-bir) sahip olmak isteyenler, kişiler için tasarlanmış Minimum 1 hafta, maksimum 48 hafta ihtiyacı

YOĞUN - Bu İtalyan kurslar az 1 hafta daha kısa sürede yeteneklerini güçlendirmek için daha yoğun bir grup kursumuz var isteyenler için tasarlanmıştır İtalyan dersler, maksimum 48 hafta

BİREYSEL DERSLER (Bire-bir) - İtalyanca dil kursları Bu kurslar İtalyan zaman belirli bir süre Minimum 1 hafta, istediğiniz gibi birçok saatlerce ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış ve bireysel bazda düzenlenir, maksimum 48 hafta

KAPALI GRUP DERSLERİ (İki-bir) - Biz söyleyerek tutmak gibi İtalyanca dil kursları Bunlar İtalyan kurslar, belirli bir zaman döneminde Minimum 1 hafta, istediğiniz kadar saatlerce, başka hiç kimse ile bir dil kursu paylaşmak istediğiniz iki kişi için 48 hafta maksimum tasarlanmış, Bir DİL DİL BİLGİSİ KURALLARI BİR SET SONUCU DEĞİLDİR. Bir dil, bir kültür ve gelenekleri, tarihi, kendi yaşam tarzı ve yerlerin sonucudur. Sicilya dolgun kültürel deneyim istiyorsanız, ve eğer bu düşünce ile değil, sadece basit bir turist olabilir ama gerçek bir gezgin olmak, bizim İTALYAN PLUS PROGRAMLARI ile bir grup İtalyanca dil kursu veya özel İtalyan dersleri birleştirebilirsiniz • İtalyan artı Sicilya Sicilya • İtalyan artı Sicilya çömlek ve seramik dekorasyon • İtalyan artı Yürüyüş ve Sicilya'da • Sicilya İtalyan artı Dalış Sicilya • İtalyan artı Golf trekking • İtalyan artı Edebiyat • İtalyan artı Sanat Tarihi • İtalyan artı Tarihi İtalyan artı Wine & gıda • Pişirme ve, 50+ arkadaşlarının bir daha özel ve yoğun bir paket isteyenler için, özel bir davet bizim "Altın Sicilya" programına katılmak için.

Tüm kurs fiyatları şunlardır: indirimlerden ücretsiz ekstra müfredat faaliyetleri, öğrenci sigortası eğitim materyali sözlü ve yazılı giriş testi son sertifikası için ilk gün paketi ücretsiz internet erişimi (DSL ve kablosuz alan) öğrenci kartı.

Bizim İtalyanca dil kursları Milli tarafından akredite edilmiştir:

  • Certificato di Lingua Italiana - CELI sınavı için Yetkili Sınav Merkezi olarak Perugia Yabancılar Eğitim Üniversitesi İtalyan Bakanlığı
  • Yabancı Dil İtalyanca Öğretmenleri için ITALS Üniversitesi Yüksek Lisans öğretmenleri degreeing için resmi Öğretmen Eğitim Merkezi olarak Venedik Üniversitesi "Ca 'Foscari"

Bizim İtalyanca dil okulu üyesidir:

  • ASILS - İkinci Dil olarak İtalyanca Okulları Birliği -
  • EDUITALIA - Uluslararası Eğitim
  • NAFSA - Uluslararası Eğitimciler Derneği

Bizim İtalyanca dil kursları uluslararası akredite edilmiştir:

  • İsveç'in CSN (Yükseköğretim İsveç Ulusal Ajans) Eğitim amaçlı İsveçli öğrenciler krediler için uygulanacak;
  • Öğrenme tatiller ve eğitim ve öğretim tatil için Almanya'nın Bildungsurlaub
  • ABD Üniversiteler ve Eğitim Akademik Krediler için Yurtdışında Sağlayıcıları

Biz Taormina, Sicilya yakında hoş geldiniz umuyoruz ve böylece tarihin dolu, bu nedenle kültür dolu, bu nedenle ilham dolu bizim ada keşfetmek için size fırsat sunuyoruz!

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce
  • Italyan
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Eki. 2019
Duration
Süre
Tam zamanlı
Price
Fiyat
Information
Deadline
Locations
İtalya - Taormina, Sicily
Başlangıç tarihi : Eki. 2019
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Eki. 2019
İtalya - Taormina, Sicily
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
budmagazin.com.ua

купить металлопрофиль

klimat-group.com.ua