Yaz okulu

Saint Michael's College

Program Açıklaması

Yaz okulu

Uluslararası Eğitim Kursları 2017

Bir yaz dönemi kursuna tam kayıt ve Öğrenci İşleri Müdürlüğü'ne bulunan Lisans Kayıt formu, sayfa Forms göndermek için. Kayıt 1 Mart başlar.

Uluslararası Çalışma Ders İçerikleri

Fransa: Medieval Burgonya Kültür ve Toplum

  • HI / RS / AH / HU 280 (4 kredi)
  • Ön Koşul: Yok
  • Tarih: Mayıs 13-31, 2017

orijinal bağlamında ortaçağ tarihi ve kültürünü okurken - bir 12. yüzyıl manastır - Bu program Burgonya SMC kökenleri yerinde yaşayan öğrenciler ilk elden deneyimi sunuyor. Pontigny her geçen gün düzenlenen Sınıflar site için öğrenciler kaleler, kiliseler, katedraller, savaş, manastırlar, arkeolojik kazı, kasaba ve şehirlerde, müzeler ve kütüphanelere ertesi gün ziyaret hazırlamak. Bu şekilde okuma, eğitim ve entegre edilmiştir, bu kültürün maddi kalıntıları keşfetmek.

Terryl Kinder (Güzel Sanatlar Distinguished Visiting Professor), bir pratik ortaçağ arkeolog, Pontigny kasabasında yaşayan ve akıcı Fransızca konuşmaktadır. Öğrencilerin ziyaret edecek yerler onu araştırma ayrılmaz bir parçası ve bazı halka başka türlü açık değildir.

Moğolistan ve Çin: Cengiz Han'ın İzinde

  • MJD 226 (2 kredi)
  • Önkoşul: İkinci Sınıf Daimi ve Öğretim İzni
  • Tarih: Mayıs 2017

Bizim ders Moğol eski zamanlardan İmparatorluğu, Çin 21. yüzyılın Halk Cumhuriyeti ve bugün Asya, bu iki hayati bölgeleri bölmek fiziksel ve dijital duvarlara odaklanarak, Moğolistan ve Çin arasındaki tarihi ve kültürel bağlantıları inceleyeceğiz. Öğrenciler, Çin / Moğolistan ilişki çok okunan multimedya araştırma projeleri ile bu bölgenin çeşitli tarihini keşfetmek ve ilk elden bu bölgenin zengin kültürünü ve tarihini yaşamaya Mayıs ayının son iki haftasında Moğolistan ve Çin'e gidecek. Program takvimi (Yabani duvar üzerinde bir zam da dahil olmak üzere Çin Seddi'ne ziyaretleri ile) Pekin'de 7 gün Moğolistan içine yolculuk ve 4 gün içerir.

Galler: Sürdürülebilir yerler Çevre Çalışma

  • ES 244 (2 kredi)
  • Önkoşul: Sürdürülebilir Yerlerinin ES243 Çevre Çalışması (Bahar 2017, 2 kredi)
  • Tarih: 18 Mayıs - 1 Haziran 2017

Bu yurtdışında eğitim gezisi, öğrenciler Galce siyasi ve kültürel kimliğine yeşil duyarlılığı entegre etmiş nasıl tanık olarak ekolojik ve estetik bakış açıları bağlayacak. Biz, çevre politika yapıcıları, girişimciler, sanatçılar, tasarımcılar ve etkileşim ve kaleler, katedraller ve Galler sahil yolu ilham topografya dolu, antik eserleri de dahil olmak üzere tarihsel bir manzara içinde yürüyen bir jeo-küresel milli parkta yürüyüş ile "yer" incelemek ve zamansız köyler. Öğrenciler bahar yarım kursu geliştirilen ve Galler'de uygulanan (sanatsal bir soruşturma ya da küresel konular bileşen içerebilir) bir araştırma projesine katılmak için bir fırsat olacaktır.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Eyl. 2018
Duration
Süre
11 - 18 gün
Tam zamanlı
Price
Fiyat
Information
Deadline
Locations
Amerika Birleşik Devletleri - Burlington, Vermont
Başlangıç tarihi : Eyl. 2018
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Eyl. 2018
Amerika Birleşik Devletleri - Burlington, Vermont
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
у нас ry-diplomer.com

www.topobzor.info/intimnye-igrushki-–-tovary-dlja-vzroslyh-ot-alijekspress-kitaj/

top-obzor.com/obzor-lenovo-vibe-k5-plus/