Uluslararası Hazırlık Programı - Hukuk

The University of Law Undergraduate Programmes

Program Açıklaması

Uluslararası Hazırlık Programı - Hukuk

Uluslararası Hazırlık Programı - Hukuk

Uluslararası Hukuk Yasası, hukuk alanında lisans derecesi çalışmalarına bir Pathway sağlayan bir yıllık bir derstir.

Öğrenciler, hukuk ve ceza hukuku, yasal kurumların gelişimi ve İngiliz, AB ve uluslararası hukuk gibi bir dizi tarihi ve güncel yasal temayı aktif bir şekilde kavrayacaklardır. Öğrenciler ayrıca, kendi hukuk bilgilerinin yanı sıra programda kazanacakları akademik dil, aritmetik ve araştırma becerilerini pekiştirmelerini ve sergilemelerini sağlayan bir araştırma projesi de üstleneceklerdir. Başarılı bir şekilde bitirme * üzerine, öğrenciler İngiltere'deki şehirlerdeki yedi hukuk kampüsünden birinde üç yıllık bir hukuk derecesi başlatabilecektir. (* En az% 50 genel not ve IFP - Kanununun İngilizce modülünde% 60, öğrencilerin ULaw standart üç yıllık lisans Diploması programına ilerlemesini garanti ULaw ).

Kurs gereksinimleri

Öğrenciler orta öğretim seviyesinde başarılı bir şekilde matematik geçirmeyi de içeren orta öğretimi (tipik olarak en az 11 yıllık eğitim) başarıyla tamamlamış olmalıdırlar. Bu program Birleşik Krallık öğrencilerine yönelik değildir, bunun yerine dört yıllık diploma programlarını entegre bir temel yılıyla birlikte değerlendirmelidirler. 18 yaşın altında olacak, ancak kurs başlangıcında 17 yaşından küçük olmayan öğrencilere izin verilir.

Uluslararası giriş şartları: IELTS 5.0 veya üstü bir İngilizce dil seviyesi, her bileşende en az 4,5 olmak üzere. Kabul için IELTS sağlayan bir vize gerektiren öğrencilerin, UKVI testi için IELTS sağladıklarını lütfen unutmayın. UKVI dışı IELTS Akademik Uluslararası Hazırlık Programı için kabul edilemez.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce


Son Güncellenme Tarihi November 5, 2018
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Eyl. 2019
Duration
Süre
9 ay
Tam zamanlı
Price
Fiyat
10,900 GBP
2019 ücret: 10.900 £. 250 £ depozito.
Information
Deadline
Locations
Birleşik Krallık - London, England
Başlangıç tarihi : Eyl. 2019
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Eyl. 2019
Birleşik Krallık - London, England
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste