Ingilizce yoğun kurs

Newcastle College

Program Açıklaması

Ingilizce yoğun kurs

Newcastle College

İngilizce Okulumuz her düzeyde dil öğrenenler için hizmet veren bir iyi nitelikli, deneyimli bir ekibe sahiptir.

Newcastle College İngilizce British Council tarafından akredite ve English UK üyesidir almaktadır. Sınıflarımız küçük ve ülkelerin geniş bir öğrenci kadar yapılmış (2014 yılında 30 farklı milletten) başkalarıyla iletişim ve pratik İngilizce diğer kültürler hakkında bilgi için harika bir fırsat var ve bu yüzden.

Kurslarımız Başlangıçtan ileri, altı farklı seviyelerde bulunmaktadır. Sen vardıklarında test edilmiş ve seviye ve ihtiyaçlarına göre doğru sınıfa yerleştirilir.

Fiyat ve ödeme planları

Eğer haftada 15, 21, 23 veya 25 saatlik tam zamanlı kurslar için istediğiniz kadar uzun veya kısa bir süre için çalışma seçebilirsiniz. Kurs ücretleri kurs süresine bağlı esnektir. (Part-time saatleri vize statüsüne ve AB öğrencileri için bağlı uluslararası öğrenciler için mevcuttur.) Tam zamanlı kurslara tüm öğrenciler için £ 90 bir iadesiz kayıt ve yönetim ücreti vardır. Biz (örneğin, Noel ve Paskalya tatili için) non-öğretim haftalarca ücret almıyoruz. Sen kurs başlamadan önce tam ücret ödemek zorunda. Bu sizin vize bağlı olarak kurs bitiş tarihini uzatmak mümkündür.

Çalışma kez biz teklif programları önerdi yapmak, ancak esnektir.

Genel ingilizce

Genel bakış

esnek çalışma seçenekleri ile dersin amacı ihtiyaca ve konuşma, dinleme, okuma ve yazma geniş uygulama ile becerilerinizi geliştirmek için uygun gramer ve kelime gelişiminde güçlü bir topraklama sağlamaktır.

Dersin içeriği

Tüm sınıflar Tüm temel pratik sağlamak ve, İş İngilizcesi ve daha konuşma gibi kelime, yazma, gibi seçenekler ile seviyenize göre bir dilbilgisi ve fonksiyonel müfredat takip edecek.

Öğrenme ve değerlendirme

Biz her zaman çok dilli gruplar öğretmek ve eğlenceli öğrenme ve sürekli öğrencilerimiz var, ciddi hedefleri gözden kaybetmeden çekici kılan iletişimsel yöntemi kullanmak için gayret gösteriyoruz. Eğer sürekli düzenli testler alarak yanında sınıfta senin öğretmenleri tarafından değerlendirilecektir. IELTS veya Cambridge Main Suite sınavlarının böyle bir akredite uluslararası sınava fırsat da vardır.

Kariyer ve ilerleme fırsatları

bir İngiliz üniversitesinde lisans veya lisansüstü yeterlilik izleyin ya da uluslararası şirketlerin ya da kuruluşların kendi iş olanaklarını artırmak için Newcastle College çalışma İngilizce okuyan öğrencilerin çoğunun. Eski öğrenciler artık diğerleri arasında BM, Hyundai, Procter and Gamble, Aramco ve Shell için çalışmak.

Harç

  • 15 saat / hafta 150 GBP
  • 21 saat / hafta 185 GBP
  • 25 saat / hafta 210 GBP

"Ben gerçekten öğretmenlerin kalitesi, altyapı ve ben Uluslararası Ofisi herkes aldığımız destek ile etkilendim.

Ben Newcastle şehir güzel olduğunu düşünüyorum; kişi ve alıcı ve Londra'da çok daha sıcaktır. Ulaşım sistemi iyidir. Yemek ve şehir merkezinde alışveriş için nereye birçok seçenek vardır. Ben yaşamak ve onu sevdi, çalışmak için çok iyi bir yer olduğuna inanıyorum. Eğer İngilizce buradan eğitim ya da geliştirmek istiyorsanız, kesinlikle tavsiye ederim. "

Yabancı Dil Rafael Abreu de Sousa (Brezilya) İngilizce

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Açık Kayıt
Duration
Süre
Price
Fiyat
Information
Deadline
Locations
Birleşik Krallık - Newcastle upon Tyne, England
Başlangıç tarihi : Açık Kayıt
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Açık Kayıt
Birleşik Krallık - Newcastle upon Tyne, England
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste