Centennial College

Giriş

Centennial College ilk Hükümet akredite Üniversite Ontario, Kanada. Centennial College Kanada Kurumu ödüllü bir!

• 1. Kanada'da Uluslararası Öğrenciler için Üniversite Seçim! • 2015 2015 Ulusal Mühendislik Ay Mühendislik öğrencileri için Uluslararası Eğitim Bürosu Kanada Uluslararası Eğitim • İlk etapta Seçkin Liderlik (CBIE) Başkanlık Ödülü! • 2015 Kanadalı Halkla İlişkiler Derneği Ödülleri'nde Kanada'da Uygulamalı Araştırma Yenilik (CICan 2015 Mükemmellik Ödülü) • Üst onur için Birincilik ödülü! • Ontario Toplum Gazete Derneği (OCNA) En İyi Kolej / Üniversite Gazetesi Web Sitesi için 2015 ödül! • CBIE ve CICan Uluslararasılaşma Mükemmellik Ödülleri ile Uluslararası Eğitimde Uygulamalı Bilimler Mimarlık (OAAAS) Öğrenci Ödülleri • Lideri Ontario Derneği ilk yer.

Mezunlar 1-3 yıldır Kanadalı Mezuniyet Sonrası Çalışma izni için uygundur! Centennial College pratik eğitimin avantaj "eller" seçin: Bu işe Centennial grads% 94 memnun veya işe alınanların çok memnunuz.

programlar

Centennial College İşletme, Mühendislik Teknolojisi ve Uygulamalı Bilim, İletişim, Medya ve Tasarım, Sağlık ve Toplum çalışmalarında, Hospitality, Kültür ve Turizm, Ulaştırma yanı sıra İngilizce Dil Öğrenme 150'den fazla lise sonrası, lisansüstü ve fast-track programları sunmaktadır (ELL) ve kolej ve üniversite hazırlık temelleri programları.

Toronto, Kanada - Centennial College okuyan Faydaları

Kaliteli Kanada Akademik Sertifika edinin; Ontario College Diploma, İleri Diploma, Diploma veya Post-Lisans Belgesi. Lisansüstü Sertifikası ve Fast-Track programları kısa, maliyetli olan ve en önemlisi istihdam geleneksel araştırma Üniversite Yüksek Lisans veya doktora derecesi programlarına izlenen lisansüstü çalışmalar odaklı karşılaştırıldığında, duruldu. Co-op veya staj staj ile Kanadalı iş deneyimi edinin 1-3 yıldır Kanadalı Lisansüstü Çalışma İzni için uygun hale Birçok program Kanadalı profesyonel dernekler isimlerin uygunluğunu sağlamak Kanada'da ve dünyada yüzüncü Üniversite ortakları ile 150+ üzerinde kredi transferi anlaşmaları lisans ve yüksek lisans tamamlanması için fırsatlar sunuyor. .

Başvuru tarihleri

Onların beklenen sizin bölgenizi hizmet veren Kanadalı Vize ofisinden bir çalışma izni için başvuruda yeterli zaman sahip sağlamak başlamadan önce Uluslararası öğrencilerin en az 2-3 ay geçerli olmalıdır. Centennial College konular sürekli olarak mektuplar sunuyoruz.

Şimdi Başvur! Uygulama işlem süresi yaklaşık 2 haftadır. Tüm programlar için son tarih yok ayarlı değil, ancak bir tarih program seçimi amaçlanan başlangıç ​​tarihi tam hale geldikçe ortaya çıkacaktır.

Başlangıç ​​Tarihleri

Centennial College Programları, Kış (Ocak) ve Yaz Sonbahar (Eylül) sunulmaktadır.

Kabul süreci Online Centennial College başvurabilir ve hiçbir uygulama ücreti vardır.

Programın uzunluğu

Centennial College Programları 1-3 yıldır. Üniversite ortakları ile 150+ üzerinde yollar lisans ve yüksek lisans tamamlanması için fırsat sağlar.

Maliyet

Kanadalı öğrenim ücretleri İngilizce konuşan ülkelerde düşük arasındadır. Centennial College ücretleri, Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık'ta benzer okullar ve programlar önemli ölçüde daha düşüktür.

Burs Bilgileri

Uluslararası öğrenciler Ontario mali yardım veya Centennial College giriş bursları için uygun değildir. Ancak, bir kez mevcut öğrenci olarak Centennial College katılıyor, Merit Ödüller liderlik ve ders dışı etkinlikler için akademik performansa dayalı Burslar ve küresel deneyimler fon burs, akademik, kişisel ve mesleki başarı destekleyen Mali Yardım fırsatlar sunuyor.

Centennial College Kanada en belirgin mali yardım fırsatlardan bazıları sunuyor! 2011 yılında Küresel Deneyim Programı lansmanından bu yana 600'den fazla Centennial College Öğrencileri Uluslararası staj yerleşimler, yarıyıl değişim, uluslararası kalkınma dil ve kültür öğrenme, saha çalışmaları, ortak uluslararası araştırma projelerinde ve katılım öğrenci katılımını finanse etmek için mali burs aldı faaliyetleri.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce

Görmek İleri Diplomalar » Görmek Lisansüstü Sertifikalar » Görmek Diplomalar » Kursları inceleyin »

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Kampüs Tam zamanlı 5 dönem September 2019 Kanada Toronto

A İngilizce Dil Öğrenimi (ELL) Program ikinci dil olarak İngilizce konuşan öğrenciler için yoğun bir beş dönem, beş seviyeli, tam zamanlı bir programdır. Bu program kolej, üniversite başarı ve kariyer için İngilizce Dil becerileri oluşturmanıza yardımcı olabilir. İngilizce Dil Öğrenme İlerleme Kampüsü ve Eglinton Öğrenme Sitesi hem de mevcuttur. [+]

İngilizce öğrenin ve Yeni Fırsatlar Oluştur

A İngilizce Dil Öğrenimi (ELL) Program ikinci dil olarak İngilizce konuşan öğrenciler için yoğun bir beş dönem, beş seviyeli, tam zamanlı bir programdır. Bu program kolej, üniversite başarı ve kariyer için İngilizce Dil becerileri oluşturmanıza yardımcı olabilir. İngilizce Dil Öğrenme İlerleme Kampüsü ve Eglinton Öğrenme Sitesi hem de mevcuttur.

Her 3 Hafta Başlıyor ... Yıl boyunca Açılan!

Sürekli alımı ve başlangıç ​​tarihleri ​​ile, hemen başlayabilirsiniz, ya da programınıza uygun zaman. Bir tanı yerleştirme testine dayalı bir seviyede yer alacak. Her seviye beş farklı "modüllerin" ve üç hafta boyunca her "modül" ishal oluşur.... [-]


Diploma

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Kanada Toronto

A Elektro-Mekanik Mühendisliği Teknisyeni - Otomasyon ve Robotik Program hemen hemen tüm gelişmiş imalat sanayi merkezinde yer alır otomatik sistemlerin, üzerinde durulacak. [+]

A Elektro-Mekanik Mühendisliği Teknisyeni - Otomasyon ve Robotik Program hemen hemen tüm gelişmiş imalat sanayi merkezinde yer alır otomatik sistemlerin, üzerinde durulacak.

Mühendislik Teknolojisi ve Uygulamalı Bilimler teşebbüsün Okulu, uygulamalı birlikte size eller laboratuvar deneyimi teorisinin tam bir anlayış sunacak. Bu binada kullanılan temel teknoloji vurgu yerleştirir ve endüstriyel sistemler otomatik işletim: Programlanabilir Mantık Denetleyici (PLC), hidrolik, pnömatik, elektronik ve robotik.

Otomasyon ve robotik alanında ödüllendirici bir kariyer inşa etmek için çalışmanın iki yıl sonra hazırlanacak olsa da, Elektro-Mekanik Mühendisliği Teknisyeni - Otomasyon ve Robotik programı da size daha fazla çalışma için bir seçenek verecektir. Sen hassas kontrollerin alanını ve sektörün önde gelen saha yerleşimler aracılığıyla modern kompleks otomatik sistemlerin toplam elektronik entegrasyonunu inceleyeceğiz üç yıllık Otomasyon ve Robotik Teknolojisi programında, ek çalışma tamamlayabilirsiniz.... [-]


Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Kanada Toronto

Bir öğrenci olarak Erken çocukluk eğitimi Programın (İlerleme Kampüsü at), ilk öncelik çocuklara ve ailelerine kaliteli bakım yüksek standartları sağlamak öğrenmek için olacaktır. [+]

Bir öğrenci olarak Erken çocukluk eğitimi Programın (İlerleme Kampüsü at), ilk öncelik çocuklara ve ailelerine kaliteli bakım yüksek standartları sağlamak öğrenmek için olacaktır.

Her çocuğun bireysel ve çocukların grupların ihtiyaçlarını gözlemlemek için sorumluluk almaya size öğretmek ve her çocuğun ihtiyaçlarına uygun, iyi planlanmış ve uyarıcı programları oluşturmak gibi Topluluk ve Sağlık Araştırmaları Bu okul çok, saygı görür. Sen bebekler, küçük çocuklar, okul öncesi ve okul yaşındaki çocukların öğrenme ihtiyaçlarını anlamak için gelecek.

İlerleme Campus Kolaylaştırılmış, Erken Çocukluk Eğitimi programı Centennial College iki erken çocukluk eğitimi merkezlerinde gerçek dünya deneyimi içerecek bir hands-on tekliftir. Laboratuar okullar olarak kullanılır, Doğu York ve Terakki kampları bulunan bu merkezler, deneyim ve kaliteli çocuk bakımını anlamak için izin verecektir.... [-]


Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Kanada Toronto

Eğer gezi daha düzlemde daha fazla ilgi varsa, Havacılık Teknisyeni - Uçak Bakım program tam size göre. Size uçak bakımı ile ilgili mekanik, elektrik, elektronik ve diğer bilim becerileri için fırsat verecektir. [+]

Eğer gezi daha düzlemde daha fazla ilgi ise, Asapmalarda Teknisyeni - Uçak Bakım program tam size göre. Size uçak bakımı ile ilgili mekanik, elektrik, elektronik ve diğer bilim becerileri için fırsat verecektir.

Ulaştırma sunan bu Okulu'nun büyük bir kısmı eller uygulama yoluyla havacılık bakım uygulamalarını, prosedürlerini ve Kanadalı havacılık düzenleme gereksinimlerini vurgulayacaktır. Eğer havacılık Teknisyeni tamamladıktan sonra - Uçak Bakım eğitimi, bir uçak bakım teknisyeni olarak çalışmaya hazır olacaktır. rol güvenli ve airworthy uçakları tutmak için havacılık ve uzay sektörleri geniş bir yelpazede ile çalışmak size gerektirecektir.... [-]


Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Kanada Toronto

Sadece iki yıl içinde, sen istihdam becerilerini genişleterek odaklanan sıkı bir müfredat yoluyla muhasebe temellerini öğreneceksiniz. İş arz bu okul tüm Centennial College muhasebe programlarının kalitesi özelliklerini içerir iken, mali ve yönetim muhasebesi, muhasebe yazılımı derinlemesine bilgi teşvik üzerinde yeterlilik bina üzerinde duracağım. Onlar kariyer başarısı için gerekli olan iletişim ve analitik becerilerini de durulacaktır. [+]

Sadece iki yıl içinde, sen istihdam becerilerini genişleterek odaklanan sıkı bir müfredat yoluyla muhasebe temellerini öğreneceksiniz. İş arz bu okul tüm Centennial College muhasebe programlarının kalitesi özelliklerini içerir iken, mali ve yönetim muhasebesi, muhasebe yazılımı derinlemesine bilgi teşvik üzerinde yeterlilik bina üzerinde duracağım. Onlar kariyer başarısı için gerekli olan iletişim ve analitik becerilerini de durulacaktır.

Üniversite Lisans

Bir derece ile diploma, sonuna başlayın! Bu programın Başarılı mezunlar derecesine fazla çalışma yönünde kredilerini uygulamak için bir fırsat olacaktır.

Kariyer Outlook Genç (Giriş seviyesi) Muhasebeci Muhasebe Memuru Muhasebe Yardımcısı Borç Hesapları Katibi Alacak Clerk Hesapları Borç Hesapları Memur Alacak Hesapları Memur Kredi ve Koleksiyonlar Sorumlusu Sabit Kıymet Yönetimi Sorumlusu Denetçi Muhasebeci Mali Müşavir Mali İşler İstihdam Alanları Ödenecek hesaplar Alacak hesabı Kredi ve koleksiyonları Sabit varlık yönetimi Envanter kontrolü Yönetim ve maliyet muhasebesi Bordro ... [-]

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Kanada Toronto

Sadece iki yıl Centennial Moda İşletme ve Yönetim programı moda sektöründe gelecekteki iş lideri olmak için gerekli bilgi ve becerileri geliştirmelerine yardımcı olur. Sen topikal seminerde yenilikçi sanayi uygulamalarını ele ve pratik çalışmaları yoluyla size moda endüstrisine özel iş yönetimi uygulamalarının kapsamlı bir anlayış geliştirecektir her dönem katılmak için bir fırsat verilecektir. [+]

Seviye: Diploma (2 yıl, 4 yarıyıl) Sadece iki yıl Centennial Moda İşletme ve Yönetim programı moda sektöründe gelecekteki iş lideri olmak için gerekli bilgi ve becerileri geliştirmelerine yardımcı olur. Sen topikal seminerde yenilikçi sanayi uygulamalarını ele ve pratik çalışmaları yoluyla size moda endüstrisine özel iş yönetimi uygulamalarının kapsamlı bir anlayış geliştirecektir her dönem katılmak için bir fırsat verilecektir. Eğer son dönem olacak saha yerleşimi pratik deneyim ve değerli ağ fırsatları sağlayacaktır.

Program konular da dahil olmak üzere inceler:

moda ve tasarım hareketlerinin gelişimi ve tasarımcılar, üretici ve perakendecilere ilişkileri Küresel moda sektöründe liderlik için Etik sürdürülebilir ve yenilikçi uygulamalar Güncel tasarım trendleri ve teknolojileri moda ürünleri ve hizmetleri için dinamik satış tahmin etmek Pazarlama stratejileri ve çağdaş tüketici psikolojisi kavramları Moda ürünleri ve hizmetleri için yaratıcı kavramlar İşletme yönetim temelleri Pratik egzersizler sayesinde size son döneminde bir alan yerleşim uygulamaya koyabilir moda endüstrisine özgü iş yönetimi uygulamaları kapsamlı bir anlayış geliştirecektir. Program Özeti Sınıfta ve bir kampüs perakende ortamında uygulamalı egzersizler aracılığıyla yaratıcı potansiyelini Bir moda iş başarılı çalışması için etkin bir yönetim, organizasyon ve çalışan ve emek ilişkilerinin ilkelerini uygulamak öğrenin Pazarlama, tanıtım ve müşteri hizmetleri becerileri kazandırmak Muhasebe bütçeleme gibi temel, maliyet, kaynak da dahil olmak üzere, moda sektörünün tüm yönleriyle incelemek ve konfeksiyon üretimi için üreticileri ile çalışıyor Küçük sınıf ortamları bilgili ve endüstri deneyimli fakülte ile bağlanmasına izin Topikal seminerde yenilikçi sanayi uygulamalarını ele her dönem katılın Nihai yarıyıl saha yerleşimi pratik deneyim ve değerli ağ fırsatları sunar Kariyer Outlook Perakende Müdürü Alıcı Ürün araştırma ve... [-]

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Kanada Toronto

Kanadalı işgücünün büyük çoğunluğu artık müşteri hizmetleri ve satış bazı faset istihdam edilmektedir. Centennial College müşteri hizmetleri yönetimi programı öğrencilere günümüzün hızlı tempolu, teknik açıdan karmaşık müşteri hizmetleri ve satış ortamlarında başarılı müşteri hizmetleri ve liderlik becerileri odaklanarak iş yapmanın bir bakış bilgi verir. Sen bir ajans, telekomünikasyon ve finans kurumu ofiste bir müşteri hizmeti rolü çalışmak için gereken her şeyi öğreneceksiniz. [+]

Kanadalı işgücünün büyük çoğunluğu artık müşteri hizmetleri ve satış bazı faset istihdam edilmektedir. Centennial College müşteri hizmetleri yönetimi programı öğrencilere günümüzün hızlı tempolu, teknik açıdan karmaşık müşteri hizmetleri ve satış ortamlarında başarılı müşteri hizmetleri ve liderlik becerileri odaklanarak iş yapmanın bir bakış bilgi verir. Sen bir ajans, telekomünikasyon ve finans kurumu ofiste bir müşteri hizmeti rolü çalışmak için gereken her şeyi öğreneceksiniz. Program liderlik rolleri içine hızlı bir şekilde çok sayıda hizmet ve satış ortamları ve avans girmek için geliştirmek için öğrencilere olanak ve gerekli becerileri geliştirmek için vaka çalışmaları, simülasyonlar ve proje tabanlı öğrenme kullanır. Öğrenciler sanat temas Merkezi laboratuarında yeni, devlet öğrenme ve bilgisayar becerilerini artırırken pratik deneyim elde yararlanacaktır.... [-]


Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Kanada Toronto

Otelcilik - Centennial College Hotel and Resort Otelcilik sektöründe bir yönetim kariyer isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Teori ve pratik uygulama sayesinde, bu program otel ve tatil sektöründe performansı sürücü bölümler arasında ilişkilerin bir anlayış sağlayacaktır. [+]

Otelcilik - Otel ve Tatil Köyü Centennial College Otelcilik sektöründe bir yönetim kariyer isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Teori ve pratik uygulama sayesinde, bu program otel ve tatil sektöründe performansı sürücü bölümler arasında ilişkilerin bir anlayış sağlayacaktır. Ayrıca, bir sanayi alanı yerleştirme Ağırlama, Turizm ve Kültür programının bu Okulu son dönem geçireceksiniz. Bu fırsat birçok öğrenci başarıyla ücretli istihdama yerleştirme doğrudan geçiş gördü.

Program Özeti

Bu arz mezunu olarak, hazır olacak:

Profesyonel bir şekilde ağırlama hizmetleri sunarak müşteri memnuniyetini yüksek derecede sağlanması; Konaklama operasyonları ya da gıda ve içecek hazırlama ve hizmetlerin bir ekip üyesi olarak etkin bir şekilde gerçekleştirin; Misafirperverliği ortamlarında çeşitli için kaliteli gıda ve içecek planlama, hazırlık ve sunum sağlanması; Bir çalışan ve ekip üyesi olarak performansını artırmak için, ve bir konukseverlik işletmenin yönetimine katkıda bulunmak için insan kaynakları, yönetim ve liderlik bilgi ve becerilerini; Temel maliyet kontrolü, gelir yönetimi ve finansal planlama, analiz ve kontrol operasyonel düzeyde karar yardımcı olmak ve konukseverlik işletmenin finansal planlarının gerçekleştirilmesine katkıda ilkelerini uygulamak; Bir konukseverlik işletmenin başarılı operasyon teşvik etmek, pazarlama ve satış etkinliğini katkıda bulunmak; Çeşitli Kanadalı turizm sanayi sektörleri belirlemek ve bunların bağımlılıklarını analiz; Sağlıklı, güvenli ve bakımlı misafirperverliği ortamlarının sağlanmasını desteklemek; Tanır ve çeşitli ve ağırlama sektörü için teknolojiler, sistemler ve bilgisayar uygulamaları değişen uyum; Expand ve misafirperverliği deneyim, beceri ve iş performansı ve gelecekteki istihdam edilebilirliklerini artırmak için bilgi entegre; Devam eden kişisel mesleki gelişim stratejileri ve planları gerçekçi kariyer hedeflerinize ulaşmak için ve ağırlama ortamı için liderlik ve yönetim becerilerini geliştirmek için geliştirin. Eğitim İş Ortakları... [-]

Graduate Certificate

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Kanada Toronto

Bu program etkili global iş ortamında yol eğitecek. Eğer herhangi bir iş ortamı gezinebilirsiniz sağlamak için böyle bir proje yönetimi ve iş sunumları gibi temel iş konuları ele alacağız. [+]

Seviye: Yüksek Lisans (2 yıl, 4 yarıyıl)

Bu program etkili global iş ortamında yol eğitecek. Eğer herhangi bir iş ortamı gezinebilirsiniz sağlamak için böyle bir proje yönetimi ve iş sunumları gibi temel iş konuları ele alacağız. Eğer kapsayacak uzman global iş konular arasında yer almaktadır: Pazarlama, Yönetim ve liderlik, Uluslararası finans, kurumsal sosyal sorumluluk. Program Toronto bölgesindeki içinde bir iş istemci için bir son dönem entegre takım capstone proje sırasında büyümeye ve bağlantıları yapmak için mücadele edecek.

Program İhracat / ithalat Koordinatörleri, Gümrük Müşavirleri, Ticaret Temsilcileri, Lojistik Destek Memurları, Uluslararası Pazarlama ve Ticaret Temsilcileri, Uluslararası Kuruluşlar ve sivil toplum örgütlerinde Ticaret Bankası memurları veya bir MBA programında daha fazla çalışma için olduğu gibi kariyer için mezunları hazırlar. 
... [-]


Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2019 Kanada Toronto

Yukarı Kanada Hukuk Cemiyeti (LSUC) Bu programı akredite. Tamamlandıktan sonra size Ontario bir stajyeri olarak pratik için gerekli olan zorunlu LSUC lisanslama sınavına yazmak için uygun olacaktır. [+]

Yukarı Kanada Hukuk Cemiyeti (LSUC) Bu programı akredite. Tamamlandıktan sonra size Ontario bir stajyeri olarak pratik için gerekli olan zorunlu LSUC lisanslama sınavına yazmak için uygun olacaktır.

İş programının bu Okulu'nda sizin süre içinde, pratik ve sahte mahkemeleri yarışan, teorik ve pratik deneyim kazanacaklardır. Ayrıca, son Avukatlık programı yarıyıl tamamen size yerleştirme süresi 210 saat toplam verecek iki günlük hafta başına işe yerleştirme ayrılacaktır. Bu uzunluk Hukuk Derneği deneyimsel öğrenme gereksinimi iki katıdır.

İlk müşteri toplantısı vaka geçinceye kadar - alanında, hukuk sisteminin ayrılmaz bir parçası olacaktır. Sen ceza kanunu suçları, trafik ihlalleri, belediye suçlar ve çeşitli kurulları, alt birimleri, komisyonlar ve mahkemelerde yanı sıra küçük iddiaları mahkemede müvekkillerini temsil etmek izin olma özelliğini sahip olacak.... [-]


Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2019 Kanada Toronto

Bu lisansüstü programı, proje yönetiminde dünya çapında tanınan bir sertifika yolunda çalışarak istihdam artırmak isteyen herhangi bir disiplin gelen kolej ve üniversite mezunları için uygundur. [+]

Bu lisansüstü programı dünyaca tanınan sertifikasyon yolunda çalışarak istihdam artırmak isteyen herhangi bir disiplin gelen kolej ve üniversite mezunları için uygundur proje Yönetimi. Öğrenciler öncü proje yönetim araçları, teknolojileri ve hands-uygulamaları kullanmak küçük sınıflar gelişirler. Bir katılımcı kuruluş ile isteğe bağlı tam zamanlı, 12 haftalık deneyimsel öğrenme fırsatı (alan yerleştirme) size alanında çok değerli Kanadalı iş deneyimi kazanmak için izin verir.

Programa genel bakış

Centennial College Proje Yönetimi programı, zamanında ve maliyet-etkin bir şekilde projeleri yönetmek için sağlam temel bilgi sağlayacaktır.... [-]


İleri Diploma

Kampüs Tam zamanlı 3 yıl September 2019 Kanada Toronto

Enerji Sistemleri Mühendisliği Teknolojisi programı nedeniyle enerji ve çevre üzerindeki toplumun değişen görünümleri bir dönüşüm geçirmekte olan yarar ve inşaat sektörlerinde, ön planda size koyacağız. [+]

Seviye: Post-Ortaöğretim ve Yüksek Lisans düzeyinde

Enerji Sistemleri Mühendisliği Teknolojisi programı nedeniyle enerji ve çevre üzerindeki toplumun değişen görünümleri bir dönüşüm geçirmekte olan yarar ve inşaat sektörlerinde, ön planda size koyacağız. Enerji sektöründe bir genişleyen vasıflı emek-sıkıntısı ve hızlı bir şekilde ilerleyen teknoloji yenilenebilir enerji bilgi genişliği sahip teknisyenleri için büyük talep yaratıyor; Rüzgar, güneş enerjisi ve jeotermal gibi hidro dahil olmak üzere geleneksel enerji, gaz türbini ve nükleer de dahil olmak üzere. Ayrıca otomasyon ve akıllı şebekeleri inşa öğreneceksiniz.

Uygulamalı Biyolojik ve Çevre Bilimi programlarıhem ortaöğretim sonrası ve lisansüstü (Fast-Track) seviyesinde isteğe bağlı co-op çalışma koşulları ile sunulmaktadır.... [-]


Kampüs Tam zamanlı 3 yıl September 2019 Kanada Toronto

% 80 aşan bir lisansüstü istihdam oranı, Centennial College adlı ile Grafik Tasarım programı multi-disipliner bir tasarım kariyer için hazırlar. Öykü Sanat Merkezi'nde Kolaylaştırılmış, İletişim, Medya ve Tasarım Centennial College School - Eğer samimi bir stüdyo ortamında uygulamalı çalışma yerine büyük konferans salonlarında pasif oturarak öğreneceksiniz. Küçük sınıflar ile tek-on-one profesör ile çalışmak için fırsat çok olacaktır. [+]

% 80 aşan bir lisansüstü istihdam oranı, Centennial College adlı ile Grafik Tasarım programı multi-disipliner bir tasarım kariyer için hazırlar. Öykü Sanat Merkezi'nde Kolaylaştırılmış, İletişim, Medya ve Tasarım Centennial College School - Eğer samimi bir stüdyo ortamında uygulamalı çalışma yerine büyük konferans salonlarında pasif oturarak öğreneceksiniz. Küçük sınıflar ile tek-on-one profesör ile çalışmak için fırsat çok olacaktır.

Olacak Bu programda:

Photoshop, Illustrator, InDesign ve dahil Usta endüstri standardı Adobe yazılım Yaratıcı problem çözme ve tasarım düşünme öğrenin Reklamlar, dergiler, kitaplar ve ambalajlama dahil baskı için tasarım Duyarlı web siteleri, mobil uygulamalar tasarlayın ve heyecan verici hareketli grafik oluşturmak Çizim, fotoğraf, illüstrasyon ve tipi tasarımı Keşfet Büyük bir iş arazi veya kendi tasarım işini kurmak mesleki uygulama becerileri öğrenin Bizim tez ders tasarım topluluğunun eşsiz ve yenilikçi bir katkıda Iş öğrenin ve son dönem bir endüstri alanı yerleştirme yoluyla ders kredi almak Endüstri profesyonelleri ile etkileşim (RGD) Ontario Kayıtlı Grafik Tasarımcıları öğrencisi üyesi ol Tasarım sektöründe mevcut ve profesyonel aktif olan profesörler öğrenin [-]

Kampüs Tam zamanlı 3 yıl September 2019 Kanada Toronto

Centennial College adlı Gıda Bilim Teknoloji Program sizin çatal tarladan seyahatler gibi gıda uğrar birçok süreçleri inceleyeceğiz. [+]

Centennial College adlı Gıda Bilim Teknoloji Program sizin çatal tarladan seyahatler gibi gıda uğrar birçok süreçleri inceleyeceğiz.

Mühendislik Teknolojisi ve Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu tarafından kolaylaştırılır Bu programda, olarak, biyoloji, kimya ve gıda bilimi üç temel disiplinlerde, teorik, teknik ve uygulamalı eğitim kazanacaktır.

Gıda Bilim Teknoloji programı entegre ve kimya, mühendislik, biyoloji ve korumak için beslenme, sürecin, paketin disiplinler içinde bilgilerini uygulama ve yemek, sağlıklı ekonomik, arzu ve güvenli gıdalar dağıtmak için size öğretecektir.

Program Türü: Ortaöğretim sonrası programı

... [-]

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Kanada Toronto

Mühendislik Teknolojisi ve Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu çatısı altına düştüğünde program, hands-on deneyimi ve teori arasında ideal bir denge sunan övünür. Bunun gibi, sağlam bir ağ tasarımı ve test temelini yanı sıra proje yönetimi geliştirmek için, size amaca laboratuarlarında state-of-the-art test ve ölçüm ekipmanı kullanılarak öğreneceksiniz. [+]

Mühendislik Teknolojisi ve Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu çatısı altına düştüğünde program, hands-on deneyimi ve teori arasında ideal bir denge sunan övünür. Bunun gibi, sağlam bir ağ tasarımı ve test temelini yanı sıra proje yönetimi geliştirmek için, size amaca laboratuarlarında state-of-the-art test ve ölçüm ekipmanı kullanılarak öğreneceksiniz.

Faaliyetleri Hands-on PC donanım içinde delving dahildir ve işletim sistemlerinin inceliklerini öğrenecekler; Günümüz bilgisayar sistemleri ve ağları teknolojisi keşfetmek; ve montaj ve yaratıcı, iş ve iletişim faaliyetlerinde kullanıcıları güçlendirecek sistemlerin tasarlanmasını.

... [-]

Kampüs Tam zamanlı 3 yıl September 2019 Kanada Toronto

A Mimari Teknoloji Program inşaat sektöründe kariyer çeşitli için hazırlayacak. [+]

A Mimari Teknoloji Program inşaat sektöründe kariyer çeşitli için hazırlayacak. Mühendislik Teknolojisi ve Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu programları yönelik modern bilgisayar laboratuarları, sen öğreneceksiniz:

Yapı malzemeleri İnşaat yöntemleri Yapısal Tasarım Mekanik ve elektrik hizmetleri İnşaat kodları Sözleşmeler Özellikler Tasarım ve inşaat hizmetleri sağlamak için iş ortamı

State-of-the-art bilgisayar teknolojisini kullanarak, size tasarımları, inşaat çizimleri, teknik özellikleri ve müşterileri, inşaat profesyonelleri ve onay makamları ile iletişim kurmak için gerekli olan raporlar hazırlamak öğreneceksiniz.... [-]


Kampüs Tam zamanlı 3 yıl September 2019 Kanada Toronto

Bu program oyun sektöründe bir yazılım geliştirici olarak bir kariyer başlatmak için sizi hazırlayacaktır. Oyun tasarımı, üç boyutlu grafik programlama, simülasyon tasarımı ve multiplayer online oyun programlama - Sen oyun geliştirme çeşitli aşamalarında katılmak için eğitim verilecektir. [+]

Seviye: Ortaöğretim sonrası ve Post-Lisans

Bu program oyun sektöründe bir yazılım geliştirici olarak bir kariyer başlatmak için sizi hazırlayacaktır. Oyun tasarımı, üç boyutlu grafik programlama, simülasyon tasarımı ve multiplayer online oyun programlama - Sen oyun geliştirme çeşitli aşamalarında katılmak için eğitim verilecektir. Programın co-op işe yerleştirme bileşeni alanında bir ücretli çalışan olarak çalışarak eğitimini geliştirmek için olanak sağlar. deneyim size gerçek bir işyerine öğrendiklerinizi uygulamak ve kariyer başlatmak yardımcı olabilecek sektör uzmanları ile ağ sağlayacaktır. 


Bilgi ve İletişim Teknolojileri Mühendislik programları hem ortaöğretim sonrası ve lisansüstü (Fast-Track) seviyesinde isteğe bağlı co-op çalışma koşulları ile sunulmaktadır.... [-]


Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Kanada Toronto

Dijital, baskı ve yayın formatları derinlemesine özellikleri son dakika haberleri her şeyi kapsayacak şekilde hazırlamak için hikaye yöntemleri ve çeşitli araçlar keşfetmek yaparken yazma becerilerini bilemek olacak. [+]

Önceki eğitim ile, altı dönem gazetecilik programının üçüncü yılına doğrudan girmek ve nasıl rapor, araştırma ve çağdaş medya geniş bir yelpazede kullanarak çağımızın sorunlarını incelemek için ilk elden öğrenme başlayacak. Önceden derecesi ile ortaöğretim sonrası öğrencilerin yarıyıl 1. başlayacak.

Dijital, baskı ve yayın formatları derinlemesine özellikleri son dakika haberleri her şeyi kapsayacak şekilde hazırlamak için hikaye yöntemleri ve çeşitli araçlar keşfetmek yaparken yazma becerilerini bilemek olacak.

İletişim, Medya ve Tasarım olacak Centennial Okulu'nda bu programda:

Yazmak üretmek ve hikayeleri paylaşmak öğrenin enerjik, dinamik ve hands-on bir ortamda, tecrübeli profesyoneller ve eğitimciler bir fakülte tarafından yönetilen; Gerçek habercilik becerilerinizi uygulamak gibi bir çevrimiçi yayın, ödüllü bir topluluk gazete, dergi ve radyo-televizyon haberleri üreten, hikayeler ve fotoğraflar yayın çalışma portföyü geliştirmek ve yayınlanmış; Yeni multiplatform, habercilik ve paylaşma gelişen dünya için dijital ve sosyal medya becerilerini geliştirir; Programın son dönem heyecan verici, 15 haftalık saha yerleşimi sırasında Newsroom sınıfta sorunsuz yolculuk. ... [-]

Videolar

Centennial College: IMPACT International Students

İletişim

Adres 941 Progress Avene Toronto, ON M1G 3V4
M1K 5E9 Toronto, Ontario, Kanada
web sitesi
Telefon +1 416-289-5300