New York'tan Los Angeles'a öğretmenlerle İngilizce öğrenin.

Haiwei English'de, birinci sınıf eğitim alanındaki öğretmenler ve uzmanlarla öğrencilerimiz için İngilizce dil eğitimi materyalleri geliştirmeye çalışıyoruz. İngilizce dil programı, her biri kendi müfredatı ve öğrencilerimizi başlangıç ​​seviyesinden profesyonel seviyeye yönlendirmek için özel olarak tasarlanmış 5 farklı seviye içerir.

Her ders, Amerika Birleşik Devletleri'nde hevesli öğretmenler tarafından küçük gruplar halinde öğretilir. Dersler video aracılığıyla öğretilir ve öğrenciler öğretmenle gerçek zamanlı etkileşim kurabilir, böylece sorular sorabilir ve öğrenmeleri için ihtiyaç duydukları tüm desteği alabilirler.

Öğrencilerimiz için İngilizce öğrenmenin en iyi yollarını sunarak, boş zamanlarında evlerinden öğrenebilecekleri ve hızlı sonuçların kendi gözleriyle kontrol edebileceklerine inanıyoruz.

ABD Sertifikalı Öğretmenler

Öğrencilerimiz için mümkün olan en yüksek eğitim seviyesini sağlamak için, Amerikanca konuşan öğretmenlerimiz var. Ayrıca, tüm öğretmenlerimiz ESL öğretiminde deneyim sahibidir ve bizimle çalışmak için motivasyona sahiptir.

Bu kendi içinde tüm öğrencilerimizin İngilizce'yi etkili bir şekilde öğrenmek için ihtiyaç duydukları tüm destek ve araçlara sahip olmasını sağlar.

Programs taught in:
Ingilizce
Almanca
Ispanyolca
Fransızca
Rusça
Arapça
Koreli
Portekizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Location address
USA Online, US
Location address
UK Online, GB