Ikinci dil programı olarak ingilizce yoğun (iesl)

Hancock International College

Program Açıklaması

Ikinci dil programı olarak ingilizce yoğun (iesl)

Hancock International College

Hancock International College Yoğun ESL (IESL) Programın 6 seviyeleri sunuyor. şöyle seviyeleri:

IESL 100 (Başlangıç): Bu dersin amacı öğrencilere temel dinleme ve günlük yaşam için konuşma becerileri kazandırmak yardımcı olmaktır; Temel İngilizce kelime ve okuma-yazma becerilerini geliştirmek ve temel dilbilgisi ve yazma becerilerini geliştirmek. Buna ek olarak, bu ders Amerikan kültürü ve tarihine öğrencilere tanıttı.

IESL 101 (Başlangıç ​​Yüksek): Bu dersin amacı öğrencilere temel dinleme ve günlük yaşam için konuşma becerilerini kazanmaya devam yardımcı olmaktır; Temel İngilizce kelime ve okuma-yazma becerilerini geliştirmeye devam ve temel dilbilgisi geliştirme ve paragrafları üretmek için gerekli becerileri yazmaya devam. Buna ek olarak, bu ders Amerikan kültürü ve tarihine öğrencilere tanıttı.

IESL 102 (Orta Düşük): temel için eklerken Bu dersin amacı öğrencilerin günlük yaşam için onların dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmek ve akademik okuma becerilerini ve kelime geliştirmenin yanı sıra, dinleme ve konuşma akademik becerilerini geliştirmek için başlamak yardımcı olmaktır beceri ve kelime bilginizi, okuma ve devam eden temel dilbilgisi bilgi eklemek için gerekli becerileri paragrafları üretmek. Buna ek olarak, bu ders Amerikan kültürü ve tarihine öğrencilere tanıttı.

IESL 103 (Orta): Bu dersin amacı öğrencilerin yeteneklerini bir konuşma tutmak için ve kavrama yeteneğini geliştirmek ve basit akademik konuları tartışmak geliştirmeye devam yardımcı olmaktır. Öğrenciler, akademik okuma becerilerini geliştirmek için genel kelime öğrenmeye devam etmek ve akademik kelime öğrenmeye başlamak başlar. Bu ders öğrencilerin orta dilbilgisi becerilerini geliştirmek ve kısa kompozisyonlar yazmaya becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmaktır.

IESL 104 (Orta Yüksek): Bu dersin amacı, akademik dinleme becerilerini geliştirmek, yüksek orta düzeyde öğrencilere yardım, kişisel ve akademik durumlar için konuşma becerilerini geliştirmek, akademik okuma ve kelime becerilerini geliştirmek, gramer kullanımlarını artırmak ve temel akademik yazma becerilerini geliştirmektir. Buna ek olarak, bu ders Amerikan kültürü ve tarihine öğrencilere tanıttı.

IESL 105 (İleri): Bu dersin amacı, ileri düzeyde öğrencilerin akademik dinleme becerilerini geliştirmelerine yardımcı, kişisel ve akademik durumlar için konuşma becerilerini geliştirmek, akademik okuma ve kelime becerilerini geliştirmek, gramer kullanımlarını artırmak ve akademik yazma becerilerini geliştirmektir. Buna ek olarak, bu ders Amerikan kültürü ve tarihine öğrencilere tanıttı.

GÖZLEM SAATLERİ

HIC İdaresi ile randevu zamanlama bunu yapabilirsiniz bir sınıf gözlemlemek isteyen kişiler. Gözlem saatleri bireyin varış öncesinde planlanmış olmalıdır. gözlemlerinizi planlamak için Yönetim ofisi (949) 679-2000 irtibata geçiniz.

AKADEMİK YIL

  • Kış Çeyrek (Ocak-Mart) İlkbahar Çeyrek (Nisan-Haziran)
  • Yaz Çeyrek (Haziran-Ağustos) (Eylül-Aralık) Çeyrek Güz
Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Haziran 2019
Duration
Süre
Tam zamanlı
Price
Fiyat
Information
Deadline
Locations
Amerika Birleşik Devletleri - Irvine, California
Başlangıç tarihi : Haziran 2019
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Haziran 2019
Amerika Birleşik Devletleri - Irvine, California
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste