ITIL sertifikalar - Vakıf, orta, uzman

Zeus Consulting

Program Açıklaması

ITIL sertifikalar - Vakıf, orta, uzman

Zeus Consulting

Dünyada BT Hizmet Yönetimi için en yaygın kurulan yaklaşım. BT becerilerini yalnız artık BT uzmanı ya da bir şirket için bir varlık vardır. Profesyoneller iş zekası ile BT uzmanlığı birleştiren ve sürekli hizmet iyileştirme odaklanmak gerekir. İnsanlar süreçleri ve teknoloji - ITIL aktifleri optimum kullanımını teşvik ederek bir organizasyon için büyük maliyet tasarrufu sağlayabilir.

Zeus Danışmanlık Bilinçlendirme, Vakfı ve Orta seviyeler gelen Uzman Seviye sertifikasyon arasında değişen yenilikçi ITIL eğitim kursları bir portföy sunmaktadır.

ITIL Nedir?

ITIL (Bilgi Teknolojileri Altyapı Kütüphanesi) 'den fazla 1.500.000 sertifikalı kişilerle dünyada BT Hizmet Yönetimi için en yaygın kurulan yaklaşımdır. Hükümet Ticaret Ofisi UK (OGC) tarafından geliştirilen, ITIL, ISO / IEC 20000, örgütsel belgelendirme ve uygunluk için ilk Uluslararası Hizmet Yönetimi Standardı ile tam uyumludur.

ITIL Kimler için?

  • BT teslim veya destek katılan BT uzmanları hizmetleri - ihtiyacınız İş uzmanları ayrıca, BT iş potansiyelini en üst düzeye nasıl yardım edebileceğini anlamak için

ITIL Yeterlilik Programı

ITIL Foundation

Bu seviye ITIL çerçevesinin temel bir anlayış gerektirir ve bir organizasyon içinde BT hizmet yönetimi kalitesini artırmak için nasıl kullanılabileceğini bireyler için uygundur.

ITIL Intermediate

Bu seviye ITIL Hizmet Yönetimi Uygulama daha derin bir anlayış gerektiren olanlar ve nasıl bir organizasyon içinde BT hizmet yönetimi kalitesini artırmak için uygulanabilir için uygundur.

ITIL Expert

Bu seviye Programının ilk iki seviyeleri ile 22 kredi biriktirme elde edilir.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce
  • Arapça
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Eyl. 2019
Duration
Süre
3 - 20 gün
Tam zamanlı
Price
Fiyat
Ücretsiz
Information
Deadline
Locations
Birleşik Arap Emirlikleri - Dubai, Dubai
Başlangıç tarihi : Eyl. 2019
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Eyl. 2019
Birleşik Arap Emirlikleri - Dubai, Dubai
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste