IELTS hazırlık kursu

New Zealand Institute of Studies

Program Açıklaması

IELTS hazırlık kursu

IELTS Hazırlık Kursu

IELTS International English Language Testing System, dünya 'ın kanıtlanmış İngilizce dil testidir. 6000 örgütleri ve dünyanın güven etrafında 1,4 milyondan fazla teste girenlerin yakın ve, göç ve mesleki akreditasyon eğitimi için İngilizce iletişim gerçeğe yakın yaşam yeteneği güvenli, geçerli ve güvenilir bir göstergesi olarak IELTS tanır.

130 ülkede 500'den fazla yerleri ile IELTS Avustralya ve Cambridge ESOL Sınavları (Cambridge ESOL) Üniversitesi: IELTS ortaklaşa British Council, IDP tarafından yönetilmektedir.


Sınıf Açıklama

NZIoS şöyle IELTS hazırlık dersleri sunmaktadır:

Yoğun IELTS / IELTS Atölyeler

Yoğun IELTS = Bu tam zamanlı IELTS hazırlık kursu olduğunu. Bizim IELTS sınıf öğrencileri ve IELTS testinde hazır ve başarılı olmak için kendilerini hazırlamak için yardımcı olur.IELTS sınıf tam Sınav süreci anlar ve kriterleri gerekli deneyimli IELTS Examiner tarafından öğretilir.

IELTS Atölyeler = Bu Atölyeler bilgileri öğrencilere ve IELTS sınavına girmek için hazır uygulama için geliştirilmiştir. Özellikle yakın gelecekte IELTS Sınavı alıyor düşünen öğrenciler için tasarlanmıştır. IELTS Atölyeleri iki bölüm, Eğitimi ve Seminer bölüm ayrılır.

IELTS Eğitimi Atölye küçük gruplar ya da öğrencilerin yoğun bilgi ve bilgi almak mümkün olan öğretmen ile bire bir çalışan öğrenciler üzerinde duruluyor.

IELTS Seminer Atölye öğrencilerin öğretmen IELTS sınava için beceri, ipuçları ve stratejiler bahsediyor büyük bir ders grubu katılacak. Bu daha az yoğun olduğu ve öğretmen ile daha az kişisel temas vardır. Ancak, bu sınav için bazı önemli noktaları ve stratejiler kazanıyor sadece gerektiren öğrenciler için uygundur.

Genel olarak, IELTS Atölyeleri öğrencilerin son derece nitelikli ve deneyimli IELTS Öğretmen ile gerçek IELTS testi için kendilerini pratik ve hazırlamak için izin verir.


Lisans Profili

Başarılı bir şekilde bu IELTS kurs alan öğrenciler olacaktır:

  • Tam IELTS sınavı için hazırlanan
  • IELTS sınav otururken etkili zaman yönetebilen
  • Sınav soruları ve sınav beklentilerini doğasını anlamak mümkün.
  • Yüksek puan sonuçlar elde
Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Mar. 2019
Duration
Süre
Yarı zamanlı
Tam zamanlı
Price
Fiyat
Information
Deadline
Locations
Yeni Zelanda - Auckland, Auckland
Başlangıç tarihi : Mar. 2019
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Mar. 2019
Yeni Zelanda - Auckland, Auckland
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste