EAE Business School

EAE , yönetim alanında uluslararası bir yüksek öğretim EAE . İş eğitiminde 50 yıldan fazla deneyime sahip olan şirket, 56.000'den fazla yöneticiye ve yöneticiye eğitim sağlamıştır. Her yıl 45'ten fazla milletten gelen öğrenciler, EAE iş dünyasında sorumluluk pozisyonlarını tutmak için profesyonel bir nitelik kazanıyorlar.

EAE şu anda Barcelona ve Madrid'de kampüs alanlarına sahiptir ve Online İş Okulu aracılığıyla çevrimiçi eğitim sunmaktadır. İspanya'daki en geniş lisansüstü programlardan birini, İşletme alanında yüksek lisans ve yaklaşık yüz şirket içi eğitim ve yaşam boyu öğrenme kurslarını sunmaktadır.

EAE , Latin Amerika ile kurumsal bağlarımızı güçlendiren Lima (Peru), Bogotá (Kolombiya) ve Mexico City (Meksika) da üç uluslararası şubeye sahiptir. EAE , yaklaşık yüz akademik kurum ve 38 ülke, 16 Amerikan, 17 Avrupa, üç Asya ve iki Afrika ülkesi işletme okulları ile anlaşmalar imzalamıştır. EAE , aralarında akademik, kültürel ve profesyonel alışverişi teşvik eder.106806_4.jpg

EAE Business School Uluslararası Programlar

EAE Business School Uluslararası Programlar, profesyonel kariyerinizin anahtarı olabilir. Güney Avrupa'nın en önemli iş merkezleri olan Barselona ve Madrid'de yer alan yeni yetenek setleri öğrenirken, bu farklı ve kozmopolit şehirlerde pek çok fırsat keşfedilmeyi bekliyor.


EAE Business School ve Uluslararası Programlarımızla globalleşin

  • Kişisel yeteneklerinizi geliştirin
  • Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle takım halinde çalışın
  • Uzman öğretmenler ve profesyoneller, en son iş teknolojisi ve uygulamaları konusunda size rehberlik eder.
  • Gelecekteki global iş ortaklarınızı karşılamak için bir ömür boyu fırsatın tadını çıkarın
  • Avrupa ve Latin Amerika'daki yeni pazarlara kapı açmak için İspanyolca öğrenin


Ustalarımız El Mundo gazetesi tarafından Top 250'de sıralanmıştır ve İspanya'nın en iyilerinden biridir. Uluslararası MBA, bu küresel iş ortamında hedeflerinizi gerçekleştirmenin doğru yoludur.106823_5.jpg

Programs taught in:
Ingilizce
Ispanyolca

EAE in figures | Graduation 2016 EAE Business School

EAE en cifras 2017 | EAE Business School