Sizin Derecesi Terzi

Bizim İşletme önlisans Size özel kariyer hedeflerinize ulaşmak için lisans ve programınıza göre düzenlemenize olanak sağlar.

Sen Kar Yönetimi, Büro Yönetimi, Tıbbi Büro Yönetimi ve Emlak Yönetimi ve Acquisition bir konsantrasyon ile etkili yönelmeniz olanağına sahip olacak. Sizin için en uygun kendi program inşa edebilirsiniz. Online, kampüs dersleri almak, ya da melez bir formatta. Daha fazla esneklik için, kendi hızınızda derece bitirmek için 7 ½ hafta sınıfları veya standart 15 haftalık sınıfları hızlandırılmış izin alabilir.

, ders sayesinde, tüm temel becerileri işletmeler arıyoruz iş hukuku ve etiği, kurumsal sosyal sorumluluk, iş planlama ve geliştirme, etkili liderlik ve muhasebe, bütçeleme esasları ve pazarlama ilkeleri yetkin hale gelecektir. Ayrıca analiz ve şirketlerin yöneticileri, küçük işletmeler, devlet kurumları ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar tarafından karşılaştığı sorunları çözmek için öğrenme yetenekli hale gelecektir. Sen iş iletişimi, iktisat teorisi ve etkin tahmini keşif yoluyla başarılı olmak için gerekli bilgi kazanacaktır.

Eğer derslerde öğrendiğiniz bilgi ve becerileri entegre kariyer özlemleri ile ilgili bir iş planı oluşturmak için bir fırsat olacaktır. Sen gerçek bir iş ortamında staj deneyimi eller yararlanacaktır.

Programın tamamlanmasından sonra, alandaki ya da lisans programına geçiş için mükemmel kariyer fırsatları için hazır olacaktır.

Program Çıktıları

tüm program gereksinimleri başarıyla tamamlayan mezunlar mümkün olacaktır:

 • iş fonksiyonel alanlarının kavramsal ve pratik önemini kavrar.
 • etik ve sosyal sorumluluk ile haberdar bir iş pratiği oluşturun.
 • yönetim uygulamalarının çeşitli değerlendirmek ve giderek çok kültürlü şirket ortamında liderlik ve takım çalışması becerilerini geliştirmek.
 • Araştırma, değerlendirmek ve ses iş kararları vermek için mali ve ekonomik bilgileri yorumlamak.
 • iş fonksiyonel alanları içinde teknolojinin etkin kullanımını göstermek.
 • etkin bir şekilde ortak çalışanlar ve diğer kurumsal paydaşlara motive nasıl anlayın.

seçenekleri

 • Girişimcilik Seçeneği
 • İnsan Kaynakları Seçeneği
 • Üretim Yönetimi Opsiyon
 • Büro Yönetimi Opsiyon

Her öğrenci farklı derslerde öğrendiği bilgi ve becerileri entegre kariyer özlemleri ile ilgili bir iş planı oluşturur. Programın son doruk noktası sınıf deneyimleri gerçek bir iş ortamında uygulanacak öğrencinin programın sonunda yapılan 180 saatlik staj capstone vardır. Mümkün olduğunda, staj için seçilen spesifik iş öğrencinin istenen kariyer hedefini yansıtacaktır.

Esnek İşletme Lisans

Sen programa dersleri sunan bir kolej hak ediyor. Goodwin anda, sizin programa uyması ve ihtiyaçlarına hitap sınıf kez bulacaksınız. diğer birçok kolej aksine, Goodwin de, hepimiz kolaylık üzereyiz.

 • İşletme sınıfları gün, akşamları, hafta sonları ve sunulmaktadır.
 • İşletme dersleri online, kampüs kullanılabilir ve bir melez formatında.
 • hızlandırılmış 7 1/2-haftalık sınıfları veya standart 15 haftalık dersleri almak.
 • Eğer herhangi bir zamanda uygulayabilirsiniz ve gereksinim duyduğunuzda ihtiyacınız sınıfları kullanılabilir böylece - Üniversite 6 sınıf yılda başlar sahiptir.

Lütfen dikkat: her ders ve dönem değişebilir ve herhangi bir zamanda değişebilir olabilir. Bu programın esnekliği hakkında daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.

Program taught in:
Ingilizce

Bu kurs bir Campus based
Start Date
Open Enrollment
Duration
1 - 4 dönem
Tam zamanlı
Price
39,488 USD
Deadline
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
End Date
Application deadline

Open Enrollment