Işletme, ekonomi, hukuk ve sosyal bilimler uluslararası kuruluş yılı

University of Surrey International Study Centre

Program Açıklaması

Işletme, ekonomi, hukuk ve sosyal bilimler uluslararası kuruluş yılı

University of Surrey International Study Centre

A İşletme, Ekonomi, Hukuk ve Sosyal Bilimler Uluslararası Hazırlık Yılı İlgili alana ilişkin Surrey Üniversitesi'nde derece eğitimine devam etmeniz gereken konu bilgisi, dil yeterliliği ve çalışma becerileri sağlar.

Çekirdek birimler

Akademik İngilizce Becerileri

Akademik İngilizce Becerileri, size, üniversitede akademik potansiyelinizi en iyi şekilde elde etmenizi sağlayacak, dil ve ilgili akademik beceriler konusunda kapsamlı eğitim vermeyi amaçlamaktadır. Bu beceriler, akademik yazma süreçleri, etkin ve kapsamlı okuma stratejileri, seminerlere etkin katılım ve sunumların sunumu ve derslerden etkin biçimde bilgi dinleme ve bunlardan kayıt yapma gibi konuları içerir. Aynı zamanda, akademik bağlamda açıklık ve güven ile, etkili ve uygun bir şekilde dil kullanmanın gerektirdiği yazılı ve sözlü dil doğruluğunu ve aralığını geliştireceksiniz.

Konuya özgü üniteler

İşletme Araştırmaları 1 & 2

Modern piyasa ekonomisindeki iş adamlarının karşılaştıkları operasyonel ve stratejik problemlere bakacaksın. Bu birimler, yönetim ve etik yönleri gibi geniş bir konu yelpazesine odaklanacaktır.

Ekonomi 1 ve 2

Bu birimler sizi ekonominin temelleri ile tanıştırır; Ekonomik sistemler, mal çeşitleri, kaynak tahsisi, esneklik, fiyat kontrolleri, piyasa türleri, maliyet ve gelir, ölçek ekonomileri ve piyasa başarısızlığı.

Seçmeli birimleri

Hazırlık Yılı programınızı tamamlamak için aşağıdaki seçmeli derslerden birini de alacaksınız:

Muhasebe 1 ve 2

Bu birimler size finansal muhasebe ilkelerinde sağlam bir temel sağlar. Oran analizi, çift girişli defter tutma, deneme bakiyelerinin hazırlanması, kâr ve zarar tabloları, amortisman, sınırlı şirketler, imalat hesapları ve hesapların yorumlanması hakkında bilgi edinin.

VEYA

Kanun 1 ve 2

Bu birimler sırasında, hukuk, adalet ve ahlak arasındaki ilişki hakkında bilgi edineceksiniz; İngiliz ve Avrupa Birliği (AB) mevzuatı ve emsal doktrin de dahil olmak üzere hukuk kaynakları; Sivil ve Ceza Mahkemeleri ve Yargı'nın rolü.

İlerleme Yolları

Uluslararası Hazırlık Yılının sonunda bir IELTS sınavına girmeniz ve gerekli puanlara ulaşmanız gerekecek. Eylül 2017'de dereceye giriyorsanız, aşağıdaki notlar yalnızca yönergeler içindir ve değişebilir.

Misafirperverlik veya Turizm derecelerine ilişkin yerler sınırlıdır ve bir röportaj sonrasında vaka bazında tahsis edilecektir. Röportajlar, Hazırlık programının ikinci yarısı boyunca Yönetim Okulu veya ISC Merkez Merkezi'nden Kıdemli Öğretim Görevlisi tarafından yapılacaktır. Ağırlama veya Turizm derecesi konusunda bir yer teklif edilmiyorsanız, akademik ve İngilizce ilerleme notlarını başarmak koşuluyla yine de başka İşletme ve İşletme derecelerine geçebilirsiniz.

Giriş tarihinde yaş

Üniversitedeki lisans programına devam etmek için 18 yaşında olmalısın

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Oca. 2019
Eyl. 2019
Duration
Süre
1 yıl
Tam zamanlı
Price
Fiyat
Information
Deadline
Locations
Birleşik Krallık - Guildford, England
Başlangıç tarihi : Oca. 2019
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Başlangıç tarihi : Eyl. 2019
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Oca. 2019
Birleşik Krallık - Guildford, England
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Eyl. 2019
Birleşik Krallık - Guildford, England
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
ry-diplomer.com

www.diploma-home.com/visshee-diplom-o-nepolnom-obrazovanii.html

www.klimat-group.com.ua