Iş ingilizce

Sasin Graduate Institute of Business Administration

Program Açıklaması

Iş ingilizce

  • İngiliz Dili: Gramer / Telaffuz / Konuşma / Dinleme / Okuma / Yazma - İngilizce İletişim: Müzakere / Rapor Yazma / Sunumlar - Kurumsal İçi Eğitim - On-Line Yazma Antrenör Sasin uzmanları, becerilerinizi geliştirmek için güven artırmak edelim, ve turbo-şarj kariyer. Tek-ve-bir buçuk milyar insan İngilizce konuşuyor. Eğer herhangi bir uluslararası alanda çalışıyorsanız, başarı sadece büyük bir İngilizce kelime olan daha fazlasını gerektirir. Etkili iletişim ve potansiyeli açığa anahtarı yapacak bir, açık, doğru ve özlü bir biçimde mesaj kızdırmak için bir araç olarak dili kullanma becerisine sahip olmalıdır.

Soru şudur: etkili İngilizce iletişim musunuz?

Biz onların hedeflerine ulaşmaları için öğrencilerimizle yakından çalışmak, çünkü Sasin İş İngilizcesi programları eğlenceli ve etkilidir. Diğerleri özel içerik ve uygulama hedef ileri düzey eğitim isteyebilirsiniz Bazıları temellerini gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Birçok kişi bir tek ders alma niyeti ile başlamak, ama daha geri gelmesini sonuna kadar.

Kişiselleştirilmiş dikkat her öğrenci için eğitim seviyesinin doğru tanımlar ve sonra bizim tam akredite eğitmenler bireysel ilerleme gözlenmesi ve en uygun gelecek adımları tavsiye ile devam yerleştirme testi ile başlar.

1983 yılından bu yana, Sasin İş İngilizcesi Programı Tayland en iyi yöneticileri, girişimciler, teknik uzmanlar ve memurların binlerce eğitimli etti. Sasin İşletme İngilizce dersleri tamamlama mezunları tamamlayan her ders için sertifika alma ile profesyonel düzeyde başarı simgesidir.

Sasin İş İngilizce programı daha etkili olmasına yardımcı olabilir: - karşısında etkileşimleri yüz - sunum yaparken - - mektuplar ve raporlar yazarken anlayış ve İngilizce karmaşık iş sorunları ile uğraşırken içi şirketler için eğitim de mevcuttur.

Neden Sasin İngilizce?

İyi nitelikli Ders

Kurslarımız Sasin fakülte yanı sıra önde gelen ELT yayıncılar yenilikçi ticari metinler tarafından geliştirilen iş amaçlı İngilizce uzmanlaşmış malzemeleri birleştirmek. Dersler deneyim eğitim iş adamları yıllık Sasin Yönetimi İletişim tam zamanlı öğretim üyeleri ve öğretim görevlisi tarafından verilmektedir. Bizim eğitmenler iş İngilizcesi kullanımında yetişkinlerin rehberlik meydan tadını çıkarın.

Elverişli konumu

Siam Square / MBK / Discovery Center: Derslik Bangkok ünlü alışveriş bölgelerinden bazı yakın Sasin en Sasa Patasala Binası ikinci katında yer almaktadır. Bünyesindeki otopark ücretsizdir. Siam Meydanı ve Ulusal Stadyum: İki BTS istasyonu sadece uzakta bir beş dakikalık yürüme mesafesindedir. MRTA Sam Yan istasyonu Chulalongkorn Üniversitesi kampüs Rama IV sonundadır.

Kullanışlı Takvimi

Bizim 36 saatlik kurslar yoğun bir seçim ile yedi 6 haftalık seans yılda (Ocak-Şubat, Mart-Nisan, Mayıs-Haziran, Temmuz-Ağustos, Ağustos-Eylül, Ekim-Kasım, Kasım-Aralık) öğretilir ve geniş kurslar. Yoğun kurslar tek oturumda (8 hafta) boyunca haftada 6 saat çalıştırın. Kapsamlı kurslar iki adet 6 haftalık seans (12 hafta) boyunca haftada 3 saat çalıştırın.

Kabul

Nitelikler:

Yönetim Haberleşme kursu başvurabilmek için, aşağıdaki olması gerekir:

Lisans

İngilizce Yeterlik (TOEIC, TOEFL, IELTS, CU-TEP veya BULATS kayıt tarihinden önce iki yıl içinde alınmış puanlar) ya da kendi yerleştirme testi geçerli kanıtı. Kurslarımız Upper Intermediate için İlköğretim arasında değişir; Biz Başlayanlar için kurslar yok

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir
Online
Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Haziran 2019
Duration
Süre
36 saatleri
Price
Fiyat
Information
Deadline
Locations
Tayland - Bangkok
Başlangıç tarihi : Haziran 2019
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Tayland - Pa Tong, Phuket
Başlangıç tarihi : Haziran 2019
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Haziran 2019
Tayland - Bangkok
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Tayland - Pa Tong, Phuket
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste