Spor Hazırlık Yılı

Spor Top Kurs Eğitimleri

Spor

Ortaokuldan sonra, bazı öğrenciler üniversite eğitimi programına girmeye hazır değiller. Bu öğrenciler için, vakıf yılı programları faydalı bir seçenektir. Bu programlar, öğrencilerin gelecekteki akademik çabalarında daha başarılı olmasına yardımcı olmak için ortaöğretim ve üniversite eğitimi arasındaki boşluğu doldurur.

Sporda bir vakıf yılı nedir? Bu programlar, öğrencileri ileride karşılaşabilecekleri konulara tanıtarak öğrencileri ileri çalışmalara hazırlar. Birçok program, öğrencilere sporla ya da sporun fiziksel öğeleriyle ilgili iş stratejisini seçme seçeneği sunar. İş stratejisinde kurs fizyoterapi, biyomekanik veya biyokimya gibi konuları kapsayabilir. İlk olarak, kurs spor pazarlaması, koçluk ve spor yönetimi üzerine yoğunlaşabilir.

Spor alanında bir vakıf yılının faydaları sınıfa sınırlı değildir. Sıkı program taleplerine yanıt vererek gelişen geliştirilmiş çoklu görev becerilerine ek olarak öğrenciler genellikle fiziksel uygunluk konusunda bir farkındalığı geliştirir ve kişilerarası iletişim becerilerini geliştirir.

Bir vakıf yılına spora kayıt maliyeti çeşitli faktörlerden dolayı değişebilir. Aday araştırmacılar, katılım ücretinin uygulanabilir olduğundan emin olmak için çeşitli kurumlardaki kabul görevlileri ile konuşmaya çalışmalıdır.

Spor alanında bir vakıf yılını tamamladıktan sonra, öğrenciler eğitim ve liderlik, kinezyoloji ve spor tesisleri yönetimi gibi birkaç farklı ileri derecede seçenek seçmeye hazır olabilirler. Bu lisans programlarını tamamlamak, öğrencilerin mesleki spor organizasyonlarında veya fiziksel terapistlerde antrenör olarak meslek edinmelerine yardımcı olabilir. Diğer iş unvanlarında atletik yönetmen, tesis yöneticisi, spor yöneticisi, spor ve iletişim pazarlama müdürü ve hatta spor yazarı bulunmaktadır.

Spor alanında bir vakıf yılına girmek akademisyenleri akademik ve kariyer başarısı için yola koyabilir. Daha fazla bilgi için aşağıdaki programa bakın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

 

Devamını oku

University of Stirling
Kampüs Tam zamanlı 9 - 12 ay January 2019 Birleşik Krallık Stirling

University of Stirling Biyolojik Bilimler, Bilgisayar, Matematik ve Yazılım Mühendisliği de dahil olmak üzere çok çeşitli konularda lisans derecesinin 2. yılına doğrudan giriş için hazırlanın. Bununla Pathway , aynı zamanda bir sekiz diğer önde gelen İskoç üniversitelere ilerleme fırsatına sahip olacak - Bu seçeneği seçerseniz, seçtiğiniz üniversiteye bağlı Yıl 1 veya derece Yıl 2 ilerleyebilir. [+]

University of Stirling Biyolojik Bilimler, Bilgisayar, Matematik ve Yazılım Mühendisliği de dahil olmak üzere çok çeşitli konularda lisans derecesinin 2. yılına doğrudan giriş için hazırlanın. Bununla Pathway , aynı zamanda bir sekiz diğer önde gelen İskoç üniversitelere ilerleme fırsatına sahip olacak - Bu seçeneği seçerseniz, seçtiğiniz üniversiteye bağlı Yıl 1 veya derece Yıl 2 ilerleyebilir.

Kurs özellikleriSeçtiğiniz derece için bilgi ve beceri geliştirmeye yardımcı olan uzman bir program.Seçtiğiniz derecenin ilk yılını yansıtan akademik modülleri inceleyin.Tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimi - para iade garantimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.Sınıf bedenlerimiz genellikle üniversitede deneyimleyeceğinizden daha küçüktür. Bu nedenle öğretmenlerinizle daha fazla zamanınız olur.Birleşik Krallık'taki öğrenime uyum sağlamanıza yardımcı olmak için konu bazlı modüller için üniversite tarzı dersler alacaksınız.Üniversite başvurunuzla ilgili rehberlik, sizin için en iyi dereceyi seçmenizi sağlamak.Temel ders bilgileriKurs Süresi: 3-4 TerimlerBaşlangıç ​​tarihleri: 2018: Eylül; 2019: Ocak, Haziran, Eylül; 2020: OcakÜcretler: £ 15,075'denDers saatleri: Haftada 21 saatSınıf boyutu: 16Sınıf süresi:Haftada ingilizce dersi: 6 saatHaftalık konu modülü dersleri: 15 saatHafta başına ortalama toplam: 21 saat... [-]

The Manchester College
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 yıl September 2019 Birleşik Krallık Manchester + 1 daha

Bu ders spor için gerçek bir tutku var, ve spor becerileri koçluk sanat / bilim öğrenmek isteyen öğrenciler içindir. [+]

Yaklaşık Spor Antrenörlüğü Hazırlık Derecesi (FDA) ders nedir?

Bu ders spor için gerçek bir tutku var, ve spor becerileri koçluk sanat / bilim öğrenmek isteyen öğrenciler içindir. Öğrenciler spor koçluk / teslimat tabanlı kariyer içine başarılı bir geçiş için uygun olacaktır spor koçluk kilit alanlarda bir beceri yelpazesini ve bilgi gelişecektir. Elbette spor kulüpleri, okullar, ulusal yönetim organları ile çalışmak veya spor koçluğu tabanlı işletmelerin çalıştırmak isteyenler için idealdir.

Elbette pratik ağırlıklı çalışmaları, yansıtıcı uygulama, spor performans analizi ve planlama da dahil olmak üzere, örgütlenme ve spor koçluğu olayları çalıştıran şekillerde bir dizi aracılığıyla teslim edilir. Tabii ağırlıklı olarak pratik ağırlıklı ve davranış ve mesleki uygulama kodları üzerinde odaklanmaktadır. Elbette bir parçası olarak öğrenciler iş deneyimi üstlenecektir. Elbette tamamen Manchester Boş ve işe yerleştirme sağlayıcıları tarafından desteklenmektedir. ... [-]


Foundation Degree (FdA) in Football Coaching

Myerscough College
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Birleşik Krallık Lancashire

This Foundation Degree course has been designed to provide students with relevant practical skills, academic knowledge and coaching expertise to gain employment as football players, coaches or working in the wider football industry [+]

About the course

Myerscough has excellent links with football clubs across the North West to support the delivery of courses and increase student’s employment prospects. Students receive football coaching every day as part of the Myerscough Football Development Centre. This operates just like a football academy; it encompasses academic lessons, coaching sessions, physio/rehabilitation clinics and competitive fixtures. It is supported by qualified tutors and FA/UEFA qualified coaches. There are currently six former Myerscough students who are professionals in the English Football League, at clubs including Cardiff, Barnsley, Rochdale and Morecambe, with more playing at the top end of the non-league game. In addition, another student progressed from the College to a top-flight club in Portugal. On the field, Myerscough teams continue to enjoy success on an annual basis across a range of competitions, and over the last few years alone have been ECFA U19 North West Premier Champions, winners of the National Premier Cup and National Premier ‘Champion of Champions’ competition, as well as performing well in the Lancashire Floodlit League and the FA National Futsal Championship.... [-]


Loughborough College
Kampüs Tam zamanlı 2 dönem August 2019 Birleşik Krallık Loughborough

Loughborough College 12 yılı aşkın bir süredir bir Uluslararası Hazırlık Programı yürütüyor. Son 6 yıldır, bu program Loughborough Üniversitesi ile çift ortaklık olmuştur. Biz hala üniversiteye yakın bağlantıları korurken 2017 yılında yine programın sahipliğini sahip iade edilecektir. [+]

Loughborough College 12 yılı aşkın bir süredir bir Uluslararası Hazırlık Programı yürütüyor. Son 6 yıldır, bu program Loughborough Üniversitesi ile çift ortaklık olmuştur. Biz hala üniversiteye yakın bağlantıları korurken 2017 yılında yine programın sahipliğini sahip iade edilecektir.

Loughborough Koleji Uluslararası Hazırlık Programı okul notlarının iyi sonu var ama İngiltere'de üniversite eğitimine başlamadan önce çalışmanın ekstra yılın ihtiyacı olan uluslararası öğrenciler için tasarlanmıştır.

Özel bir vurgu seçtikleri lisans programının öğrencileri hazırlamak, hem de bağımsız bir öğrenme ortamı başarı için gerekli olan çalışma becerilerini geliştirmeye tabi özel ders üzerine yerleştirilir.... [-]    Узнать как www.diploms-home.com/ недорого с доставкой.
    Нашел в интернете авторитетный интернет-сайт про направление кломид.
    ry-diploma.com/