Sürdürülebilirlik Çalışmaları Hazırlık Yılı Programı

Sürdürülebilirlik Çalışmaları Top Kurs Eğitimleri

Sürdürülebilirlik Çalışmaları

Hazırlık yılı programı sayesinde öğrenciler istedikleri konuda lisans eğitimine başvurabilirler. Bir yıl sürmektedir ve full time bir dereceye hazırlamaktadır. Farklı dersler alınmaktadır ve bir yıllık bu programı tamamladıktan sonra öğrenciler lisans eğitimine geçiş yapabilirler.

Uygulamaya koyulan sürdürülebilirlik, hem bireyi hem de daha büyük toplumu etkileyen birçok farklı biçimde olabilir. Sadece önemli kaynakların kullanımını en aza indirgemek amacıyla oluşturulmuş ekolojik ve sürdürülebilir şehirler bulunmaktadır. Ayrıca, bu idealin geliştirilmesine yardımcı olan sürdürülebilir mimari gibi teknikler de vardır.

Okullarla İletişime Geçin ve Sürdürülebilirlik Çalışmaları Kurs Eğitimleri 2018/2019

Devamını oku

South Eastern Regional College
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2018 Birleşik Krallık Bangor

Bu iki yıllık tam zamanlı bir program Ulster Üniversitesi tarafından ödüllendirildi. Daha yüksek akademik nitelikleri ilerleme için ve / veya istihdam olanakları geliştirmek için Mimari Teknoloji alanında kariyer ilgilenen ve bir Vakıf Derecesi gerektiren kişiler için tasarlanmıştır. [+]

Geçerli ders şu anda Ulster Üniversitesi ile yeniden geçerlilik kazanması altındadır. Bu nedenle, programın içeriği Eylül 2017 yılında başlayan mevcut sanayi ihtiyacını ve uygulamaları yansıtmak için değişikliğe tabi olabilir. Daha fazla ayrıntı revalidasyon sürecinin başarıyla tamamlanması üzerine satışa sunulacak.

Bu iki yıllık tam zamanlı bir program Ulster Üniversitesi tarafından ödüllendirildi. Bir kariyer ilgilenen insanlar için dizayn edilmiştir Mimari Teknoloji ve daha yüksek akademik nitelikleri ilerleme için ve / veya istihdam olanakları geliştirmek için bir Vakıf Derecesi gerektirir.

Tabii tasarımı ve inşaat teknik yönleri üzerinde duruluyor. Bu ortamda, ekonomik ve sosyal etkileri açısından yenilikçi ve sürdürülebilir tasarım yaklaşımı ihtiyacını içerir. Mimari Teknologları olan binalar sağlayarak inşa edilmesine kadar işlevsel ve enerji tasarruflu iken iyi tasarım ve ayrıntılı, kavramsal tasarım geliştirmek.... [-]    здесь www.diploma-home.com

    www.oncesearch.com