Pazarlama Çalışmaları Hazırlık Yılı

Pazarlama Çalışmaları Top Kurs Eğitimleri

Pazarlama Çalışmaları

Gelecekte bir avans lisans programı giren düşünüyorsanız, bir hazırlık yılı sizin için doğru olan programın karar vermenize yardımcı olabilir. Bir kuruluş yılı genellikle bir yıllık bir programdır ve gelecekteki derecesi için sürebilir sınıflar için hazırlayabilirsiniz.

pazarlama bir vakıf yıl nedir? pazarlama bir kuruluş yılı bir pazarlama derece takip ederken görmeyi bekliyor olabilir sınıfları içerebilir. Sen pazarlama analizleri, reklam stratejisi ve iletişim incelemek için beklenebilir. Ayrıca tarla gibi çalışmak ne size göstermek için bir staj ya da iş çalışmaya sürebilir. senin hazırlık yılı dahil seminerler, çalıştaylar veya akran faaliyetleri olabilir.

pazarlama bir vakıf yılı yararları pazarlama ileri derecede hazırlık içerir. senin vakıf yıl sonra daha yüksek bir derece takip ederken gelişmiş sınıflar için hak kazanmak için mümkün olabilir.Bir vakıf yıl aynı zamanda sizin gelecekteki çalışmalarda almak için hangi yolu karar vermenize yardımcı olabilir.

dünyada Okullar kendi öğrenim ücretlerini ayarlayın. pazarlama senin kuruluş yılı maliyeti seçtiğiniz konuma bağlı olacaktır ve fiyat ve ödeme seçenekleri hakkında daha fazla bilgi almak için Kabul ofisinde sormak gerekir.

pazarlama bir vakıf yıl pazarlama sektöründe size bir pozisyon sağlamak için yeterli eğitim genellikle olmasa da, bu ileri eğitim için hazırlamak yardımcı olabilir. Bir reklam ajansı, medya çıkışı ya da pazarlama firması ile bir staj ya da düşük seviyeli pozisyon elde etmek mümkün olabilir. Eğer pazarlama ileri derecede elde ettikten sonra, daha kariyer seçenekleri bekleyebilirsiniz.

sizin ihtiyaçlarınıza uygun pazarlama programında kuruluş yılı bulduktan sonra, uygulayabilirsiniz. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku

University of Stirling
Kampüs Tam zamanlı 9 - 12 ay June 2019 Birleşik Krallık Stirling

University of Stirling Muhasebe, İşletme, Ekonomi, Finans, Yönetim ve Pazarlama gibi çok çeşitli konularda lisans derecesinin 2. yılına doğrudan giriş için hazırlanın. Bununla Pathway , ayrıca yedi diğer önde gelen İskoç üniversitelerinden birine ilerleme fırsatına sahip olacak - Bu seçeneği seçerseniz, seçtiğiniz üniversiteye bağlı Yıl 1 veya derece Yıl 2 ilerleyebilir. [+]

University of Stirling Muhasebe, İşletme, Ekonomi, Finans, Yönetim ve Pazarlama gibi çok çeşitli konularda lisans derecesinin 2. yılına doğrudan giriş için hazırlanın.

Bununla Pathway , ayrıca yedi diğer önde gelen İskoç üniversitelerinden birine ilerleme fırsatına sahip olacak - Bu seçeneği seçerseniz, seçtiğiniz üniversiteye bağlı Yıl 1 veya derece Yıl 2 ilerleyebilir.

Kurs özellikleriSeçtiğiniz derece için bilgi ve beceri geliştirmeye yardımcı olan uzman bir program.Seçtiğiniz derecenin ilk yılını yansıtan akademik modülleri inceleyin.Tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimi - para iade garantimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.Sınıf bedenlerimiz genellikle üniversitede deneyimleyeceğinizden daha küçüktür. Bu nedenle öğretmenlerinizle daha fazla zamanınız olur.Birleşik Krallık'taki öğrenime uyum sağlamanıza yardımcı olmak için konu bazlı modüller için üniversite tarzı dersler alacaksınız.Üniversite başvurunuzla ilgili rehberlik, sizin için en iyi dereceyi seçmenizi sağlamak.Temel ders bilgileriKurs Süresi: 3-4 TerimlerBaşlangıç ​​tarihleri: 2018: Eylül; 2019: Ocak, Haziran, Eylül; 2020: OcakÜcretler: £ 15,075'denDers saatleri: Haftada 21 saatSınıf boyutu: 16Sınıf süresi:Haftada ingilizce dersi: 6 saatHaftalık konu modülü dersleri: 15 saatHafta başına ortalama toplam: 21 saat... [-]

University of Huddersfield
Kampüs Tam zamanlı August 2019 Birleşik Krallık Huddersfield

Uluslararası Hazırlık Yılı, sizi seçtiğiniz lisans derecesinin ilk yılına hazırlamak için akademik bilgilerinizi ve İngilizce dil becerilerini geliştirecektir. Bu, dört güzergah seçimi olan üç dönemlik bir programdır. [+]

A Uluslararası Hazırlık Yılı seçtiğiniz lisans derecesinin ilk yılına hazırlanmak için akademik bilgilerinizi ve İngilizce dil becerilerinizi geliştirecektir. Bu, dört güzergah seçimi olan üç dönemlik bir programdır.

İşletme ve Hukuk, Otelcilik ve Turizm, Yönetim, Pazarlama, Ulaşım ve Lojistik

Uluslararası İşletme Yılı Hukuku, Otelcilik ve Turizm, Yönetim, Pazarlama veya Nakliye ve Lojistik, Muhasebe, Finans ve Pazarlama alanlarında bir derece hazırlar.

Akademik gelişiminiz için özel ve önemli olan genel yetenek konuları olan ana modülleri ve rota modüllerini inceleyeceksiniz.

Bilgisayar, Mühendislik ve Bilim

Bilgisayar, Mühendislik ve Bilim Uluslararası Kuruluş Yılı, bilgisayar, mühendislik, adli tıp, müzik teknolojisi ve farmasötik bilim gibi alanlarda bir derece hazırlar.... [-]    www.agroxy.com/prodat/jachmen-102/odesskaya-obl

    У нашей фирмы популярный интернет-сайт со статьями про Настольные холодильные витрины apach.com.ua
    оросители для полива