Mimarlık Çalışmaları Hazırlık Yılı

Mimarlık Çalışmaları Top Kurs Eğitimleri

Mimarlık Çalışmaları

Bir kuruluş yılı, öğrencilere ilgilendikleri bir lisans programı hakkında bilgi edinmek için bir fırsat verir, ancak henüz hazır girmek için nitelikli değil. Onlar uygunluk için kredi arayan ya da sadece bunu takip isteyip istemediğinize karar için bir program keşfetmek olabilir. Onlar vakıf yıl çalışmalarını tamamlamak için akreditasyon çeşit alabilirsiniz.

Mimarlıkta bir vakıf yıl nedir? Mimarlıkta bir vakıf yıl mimarlık eğitimi daha kurs, tipik bir lisans derecesine için öğrencileri hazırlamak olabilir.

Bazen mimari sanat ve tasarım geniş bir alanda vakıf çalışmalarının bir alt kategoridir. Bu durumda, öğrencilerin mimarlık eğitimi ile ilgili derslerin çeşitli gruplar arasından seçim yapabilirsiniz, ama aynı zamanda sanat ve tasarım daha genel ders alabilirler. Mimarlıkta bir vakıf yıl aynı zamanda uygunluk gereksinimleri bir dizi yerine getirmek için öğrencilere sağlayan genel çalışmalarda dersleri sunabilir.

Mimarlıkta bir vakıf yıl tipik bir lisans derecesine gibi başka kurs öğrencileri hazırlamak için tasarlanmıştır. Aynı zamanda yaratıcı ifade büyüleyici dünyasına öğrencilere tanıtmak olabilir.

Mimarlıkta bir kuruluş yılı maliyeti değişebilir. Orada farklı program mevcuttur ve öğrenciler farklı ihtiyaçları olan bu programlar girin. İlgilenen öğrenciler çeşitli programlar araştırma ve en iyi amaçlarını ve bütçenize uygun birini seçmelisiniz.

Mimarlıkta bir vakıf yılı tamamlayan öğrenciler genellikle lisans programına girmek için tüm önkoşulları araya geldi olacaktır. Bunlar temel dil ve konuşma becerilerini geliştirmiş ve kariyer için onları tanıtmak ve bir lisans programı sürdürmeye bilgi ve güven ile donatmak amacıyla mimari, sanat ve tasarım birkaç temel dersleri vardı.

Mimarlıkta bir vakıf yılın aynı alanda bir lisans diploması için öğrencileri hazırlamak olabilir.Daha fazla bilgi için, lütfen aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku

Newcastle University
Kampüs Tam zamanlı 9 - 12 ay July 2018 Birleşik Krallık Newcastle upon Tyne

[+]

İngilizce dil: IELTS 5.0 - 5.5 veya eşdeğeri

[-]