Filter
Hazırlık Yılı
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Kozmetoloji Çalışmaları Top Kurs Eğitimleri

Temel yıl, ortaokul veya lise ve yüksek öğretim arasında bir köprü olarak kullanılan bir giriş programıdır. Bu çalışma programı genellikle belirli bir konuya odaklanırken önemli dil ve çalışma becerilerini geliştirmek için tasarlanmıştır. Temel yıl programlarının çoğu bir yılda tamamlanabilir.

Kozmetolojide temel yıl nedir? Çeşitli güzellik uygulamalarına öğrencileri tanıtmak için tasarlanmış bir hazırlık programıdır. Bazı programlar saç şekillendirme, kozmetik, ağda veya cilt bakımı üzerine odaklanırken, diğerleri tüm kozmetolojiye geniş bir bakış sağlar. Her üniversite öğrencilerinin belirli dersleri almasını gerektirebilir. Müfredat okuldan okula farklılık gösterebilirken, kurslar güzellik endüstrisine giriş, makyaj sanatçısı olmanın yanı sıra yeni başlayanlar için eğitim alışkanlığı ve not alma alışkanlığına girmeyi içerebilir.

Kozmetolojide temel almak bir derece daha kolaylaştırabilir. Katılımcılar genellikle yaratıcı düşünme, iletişim ve müşteri hizmetleri gibi önemli beceriler kazanırlar. Öğrenciler bu yetenekleri işe alma yöneticilerini etkilemek ve sevdiklerinizle ilişkilendirmek için kullanabilir.

Bir kuruluş yılı maliyeti her akademik kurumda büyük ölçüde değişebilir. Çoğu zaman, fiyat konuya, program süresine ve okulun konumuna bağlıdır. Üniversiteler ile temasa geçerek, başvuru sahipleri bir teklif alabilirler.

Kozmetolojide bir temel yıl geçirmek, çok çeşitli kariyer fırsatlarına yol açabilir. Tabii ki, öğrenciler ilk önce daha fazla eğitimi bitirmek zorunda kalabilir. Alimler genellikle bu programı sertifikalara veya lisans derecelerine bir basamak taşı olarak kullanırlar. Bazı mezunlar kuaförler, manikür ve pedikür uzmanları, güzellik danışmanları, kozmetik uzmanları, salon yöneticileri, balmumu uzmanları ve kozmetoloji eğitmenleri olmaya devam ediyor.

Bir hazırlık yılı programı mı arıyorsunuz? Dünyadaki birçok okul bu eğitimi sunuyor ve hatta bazı çevrimiçi kursları var. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| | |

1 Sonuçlar Kozmetoloji Çalışmaları

Dereceler
Konum
Eğitim türü
Hız
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| | |
The Manchester College

Elbette medya makyaj sanayi içinde çalışmak için gerekli yaratıcı becerilere sahip öğrencileri hazırlamaktır. ... [+]

Makyaj Sanatı hakkında (Special Effects yolu ve Moda ve Medya yolu) Hazırlık Derecesi ders nedir?

Moda ve medya programı ile makyaj sanatı Öreniciyi doğrudan istihdam veya daha fazla çalışma için hazırlık bir makyaj sanatçısı olarak çalışma deneyimi ve bilgi zenginliği kazanmak için fırsat sunmak için tasarlanmıştır. Elbette temel becerileri geliştirme çekirdek modüller bir dizi oluşur ve başarılı bir makyaj sanatçısı olmak için bağlıyor. Bu modüller daha moda ve medya konusu uzman yolunun modülleri tarafından tamamlanmıştır.

Elbette medya makyaj sanayi içinde çalışmak için gerekli yaratıcı becerilere sahip öğrencileri hazırlamaktır. Dersin içeriği, görsel imge yenilikçi fikirler üretmek medya makyaj endüstrisinin ihtiyaçlarına yaratıcılık ve bağlantı keşfetmek için öğrencileri teşvik eder. Elbette meşgul ve bağımsız bir uygulayıcısı / sanatçı olmak onları hazırlayan yanı sıra, TV ve medya ortamları, tiyatro ve fotoğraf sektörlerinde çeşitli dahil olmak üzere sanatsal makyaj geniş bir yelpazede sanat uygulayıcıları olarak çalışmaya hazırlayacaktır. ... [-]

Birleşik Krallık Manchester
August 2019
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs

    HT