Kanada'da Hazırlık Yılı Programları

Kanada'da Top 2 Hazırlık Yılı Araştır 2018/2019

Yüksek lisans

Hazırlık yılı, öğrencilere üniversite derslerini tanıtmaktadır. Öğrenciler, teknoloji, beşeri bilimler, bilim, ticaret, sanat ve mühendislik gibi çeşitli konularda bilgi sahibi olurlar. Bu yılı tamamladıktan sonra öğrenciler derece programının ilk yılına başlayabilirler.  

Kanada on eyalet ve üç bölgeden oluşan bir Kuzey Amerika ülkesidir. Kıtanın kuzey kesiminde yer alan, bu Atlantik'ten Pasifik'e kadar uzanan ve kuzeye Arktik Okyanusu uzanır.

Kanada'da Top Kurs Eğitimleri için Bilgi İsteyin 2018/2019

Devamını oku

CDI College
Kampüs Tam zamanlı September 2018 Kanada Surrey Toronto

Yasama Vakıfları programı, polis, kamu güvenliği ve kolluk kuvvetlerinde sizi zorlu ve tatmin edici bir kariyere hazırlar. Kanun uygulamasında bir kariyer keşfetmeye ilgi duyuyorsanız, şimdi ilk adımı atmanın zamanı geldi! [+]

Mediacorp tarafından yayınlanan Kanada'nın En İyi Kariyer Rehberi, Kanada'da en iyi sosyal / toplumsal hizmet kariyer yollarından biri olarak kolluk kuvvetleri ile ilgili kariyerleri sıralar.

Yasama Vakıfları programı , polis, kamu güvenliği ve kolluk kuvvetlerinde sizi zorlu ve tatmin edici bir kariyere hazırlar. Kanun uygulamasında bir kariyer keşfetmeye ilgi duyuyorsanız, şimdi ilk adımı atmanın zamanı geldi!

Bu program, bu alanda başarılı istihdam için gerekli bilgi ve temel becerileri sağlamak için tasarlanmıştır. Uyuşmazlık Çözümü, Soruşturma Teknikleri, Kriminoloji ve İnsan Davranışı gibi kurslar, sizi kanun uygulamasında ödüllendirici bir kariyere hazırlayacaktır.... [-]


CDI College
Kampüs Tam zamanlı September 2018 Kanada Richmond

CDI College İnşaat Elektrikçi Vakfı programı, sizi elektrik çırağı olarak konumlandıracaktır. Sınıfta, laboratuarda ve atölyede eğitim ile, elektrik gücü, aydınlatma, ısıtma ve alarmların kurulumu ve bakımı dahil, elektrik işinin temel protokolleri ve ilkelerini öğreneceksiniz. [+]

CDI College İnşaat Elektrikçi Vakfı programı, sizi elektrik çırağı olarak konumlandıracaktır. Sınıfta, laboratuarda ve atölyede eğitim ile, elektrik gücü, aydınlatma, ısıtma ve alarmların kurulumu ve bakımı dahil, elektrik işinin temel protokolleri ve ilkelerini öğreneceksiniz.

Elektrik işinin temellerini, el ve elektrikli aletlerin kullanımını, ekipman testini, Kanada Elektrik Kodunu ve güvenlik standartlarını ve yönetmeliklerini kapsayacaksınız.

Program ayrıca, nitelikli bir elektrikçi yanında çalışan pratik deneyim kazanacağınız bir saha çalışması da içerir. CDI College , Endüstri Eğitim Kurumu (ITA) tarafından belirlenmiş bir Eğitim Sağlayıcısı olarak kabul edilmektedir.... [-]



    www.101binaryoptions.com

    www.oncesearch.com/details/xxx-av-21702-asian-amateur-threesome-uncensored-jav-116085

    www.yujin.com.ua/engineering/