Güney Amerika - Hazırlık Yılı Programı

Güney Amerika 'da En iyi Hazırlık Yılı Programları Karşılaştır 2018/2019

Yüksek lisans

Hazırlık yılı programı öğrencilerin daha yoğun eğitim programlarına geçişini sağlar. Bu bir yıllık program öğrencileri yüksek öğrenime hazırlamaktadır ve seçtikleri alanda alacakları derslere hazırlanmalarına yardımcı olmaktadır.

Güney Amerika'nın dördüncü büyük kıta. Bu 12 bağımsız ülkelere siyasi ayrılmıştır. Güney Amerika görkemli And Dağları'na ve gizemli Amazon Nehri ev sahipliği yapmaktadır. Dünyanın 'en büyük yağmur ormanı, egzotik hayvan türlerinin milyonlarca, aynı zamanda Güney Amerika'da bulunur.

Güney Amerika Hazırlık Yılı Programları Bilgi İsteyin 2018/2019

Devamını oku

Escola Britânica de Artes Criativas
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl August 2019 Brezilya Pinheiros

Vakıf Sanatı [+]

Wiki hakkında

Vakıf Sanatı Elbette, yaratıcı endüstrilerdeki başarılı kariyerlere bir destek olarak davranır, öğrencilere yollarının yönlendirilmesine yardımcı olur, belirli İngiliz bakalorya kursları boyunca tamamen yüzeysel olarak gerekli olan en önemli becerileri geliştirir. Cultura Inglesa ile ortaklaşa, EBAC ayrıca öğrencinin eğitiminin bir parçası olarak İngilizce dersleri sunmaktadır.

Programın hedefleri

Ders, öğrenci gelişimi için üç ayrı bölüm halinde inşa edilmiştir: araştırma, konsolidasyon ve tasarım. Öğrenciler, geleceğin lisans dersini tanımlamak ve İngiliz bakalorya kursuna kabul edilmek için gerekli olan portföylerini oluşturmak için çağdaş tasarımcının çalışmalarının tüm yönlerine aşina olurlar. Vakıf Sanatının başarılı bir şekilde tamamlanması... [-]