İnşaat Hazırlık Yılı

İnşaat Top Kurs Eğitimleri

Hazırlık yılı, öğrencilere üniversite derslerini tanıtmaktadır. Öğrenciler, teknoloji, beşeri bilimler, bilim, ticaret, sanat ve mühendislik gibi çeşitli konularda bilgi sahibi olurlar. Bu yılı tamamladıktan sonra öğrenciler derece programının ilk yılına başlayabilirler.  

Bilgi İsteyin, İnşaat Kurs Eğitimleri 2018

Devamını oku

CDI College
Kampüs Tam zamanlı September 2018 Kanada Richmond

CDI College İnşaat Elektrikçi Vakfı programı, sizi elektrik çırağı olarak konumlandıracaktır. Sınıfta, laboratuarda ve atölyede eğitim ile, elektrik gücü, aydınlatma, ısıtma ve alarmların kurulumu ve bakımı dahil, elektrik işinin temel protokolleri ve ilkelerini öğreneceksiniz. [+]

CDI College İnşaat Elektrikçi Vakfı programı, sizi elektrik çırağı olarak konumlandıracaktır. Sınıfta, laboratuarda ve atölyede eğitim ile, elektrik gücü, aydınlatma, ısıtma ve alarmların kurulumu ve bakımı dahil, elektrik işinin temel protokolleri ve ilkelerini öğreneceksiniz.

Elektrik işinin temellerini, el ve elektrikli aletlerin kullanımını, ekipman testini, Kanada Elektrik Kodunu ve güvenlik standartlarını ve yönetmeliklerini kapsayacaksınız.

Program ayrıca, nitelikli bir elektrikçi yanında çalışan pratik deneyim kazanacağınız bir saha çalışması da içerir. CDI College , Endüstri Eğitim Kurumu (ITA) tarafından belirlenmiş bir Eğitim Sağlayıcısı olarak kabul edilmektedir.... [-]    В интеренете нашел популярный веб сайт на тематику Фара основная https://alex-car.com.ua/cart/mark/all/all/all/169
    Был найден мной популярный web-сайт , он описывает в статьях про Подкрылок http://alex-car.com.ua
    learn more oncesearch.com