Teknoloji Çalışmaları Undergraduate Pathways

Teknoloji Çalışmaları 8 Undergraduate Pathways Karşılaştır

Teknoloji Çalışmaları

Eğer bir üniversiteye devam etmek istiyorsanız ancak kayıt yaptırmak için dil becerileriniz yoksa, bir lisans programı sizin için iyi bir seçenek olabilir. Üniversite kredisi kazanan akademik dersleri alırken ikinci bir dilde iletişim kurma yeteneğinizi güçlendirmek için size talimatlar sunar. Bir lisans derecesine kayıt olabilir.

Teknoloji çalışmalarında bir lisans yolu nedir? Dil kursuna ek olarak, bu programda, fen, teknoloji, matematik ve bilgisayarlarda dersler alabilirsiniz. Konulara örnek olarak teknik yazı, kimya, istatistik, fizik, yazılımlara giriş ve mekanik autoCAD dahildir. Bazı okullar, yol programına kaydolmadan önce tamamlamanız için ön koşullara sahip olabilir.

Teknoloji çalışmalarında lisans yolunuz için çalışırken elde edebileceğiniz sayısız yetenek vardır. İletişimin geliştirilmesi bir tanesidir, ancak diğerleri teknoloji sorun giderme, yaratıcı problem çözme ve bilimsel sürecin başarılı bir şekilde uygulanmasını içerebilir. Bu beceriler herhangi bir meslek için aktarılabilir ve faydalıdır.

Kayıt olmadan önce teknoloji çalışmalarında bir lisans yolunun maliyetini doğru bir şekilde değerlendirmeniz önemlidir. Üniversitelerin farklı öğrenim ücretleri vardır ve çevrimiçi kurs ücretleri veya laboratuar ücretleri gibi başka masraflar da olabilir. Okullarla iletişim kurun ve toplam faturanızın kesin bir tahminini isteyin.

Teknoloji çalışmalarında lisans programınızı tamamladıktan sonra birçok farklı mesleklere katılabilirsiniz. Olanaklar arasında bilgisayar programcısı, sistem analisti, bilgisayar destek uzmanı ve ağ teknisyeni bulunmaktadır. Bir lisans veya yüksek lisans derecesine devam ederseniz, bilgisayar mühendisi, elektrik mühendisi, makine mühendisi veya CAD operatörü olarak istihdam bulabilirsiniz.

 

Teknoloji çalışmalarında lisans yolunuzu kazanmak için dünyanın her yerinden üniversitelerden birini seçebilirsiniz. Birçok okul, kampüste geleneksel derslerin yanı sıra çevrimiçi kurslar sunmaktadır. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku

Sunway University
Kampüs Tam zamanlı 12 yıl January 2019 Malezya Shah Alam

Sunway Bilim ve Teknoloji Vakfı (FIST), öğrencileri bilimdeki yüksek öğrenim alanlarına ve ilgi alanlarına taşımaya hazırlamak için bir öğrenme stratejisi çizelgeler. Program, öğrencilerin kişisel yeteneklerini belirlerken kişisel başarı hedeflerini belirleyebilmelerini sağlamak için tasarlanmıştır. [+]

Sunway Bilim ve Teknoloji Vakfı (FIST), öğrencileri bilimdeki yüksek öğrenim alanlarına ve ilgi alanlarına taşımaya hazırlamak için bir öğrenme stratejisi çizelgeler. Program, öğrencilerin kişisel yeteneklerini belirlerken kişisel başarı hedeflerini belirleyebilmelerini sağlamak için tasarlanmıştır.

FIST, mühendislik, biyoloji bilimleri, yaşam bilimleri, bilgi teknolojisi ve ilgili derecelerin çok disiplinli çalışmalarına hazırlamak için tasarlanmış bir müfredat formüle etmek için teknik ve yaşam bilimleriyle iletişim, BİT uygulamaları ve zenginleştirme konularını birleştirir.

yapı

Her biri 14 haftalık dönemden 3 yarıyıl.

... [-]

Marshall University
Kampüs Tam zamanlı 1 - 2 dönem August 2018 Amerika Birleşik Devletleri Huntington

[+]

Akademik İngilizce ve Kompozisyon

[-]

Marshall University
Kampüs Tam zamanlı 1 - 2 dönem August 2018 Amerika Birleşik Devletleri Huntington

[+]

Pathway'den 31 kredi saati geçerli

[-]

Saint Louis University
Kampüs Tam zamanlı 1 - 2 dönem August 2018 Amerika Birleşik Devletleri St. Louis

Bu Pathway programı, Bilgisayar Bilimleri alanında lisans derecesine gidiyor. [+]

Birleşik Devletler'de lisans eğitimi almak istiyor musunuz, ancak İngilizce dil becerilerini veya test puanlarını artırmanız mı gerekiyor? Bir Pathway programı, bir ABD üniversitesinde başarılı olmak için akademik, dil ve kültürel destek sağlamaktadır. Öğrenciler, kredi kazandıran derslerden oluşan müfredat yoluyla lisans derecesi programına ilerlemeyi garantilemektedir. Yüksek eğitimli üniversite eğitmenlerinden ve eğitmenlerden kampüste yerli ve yabancı öğrencilere tam entegrasyon sağlarken program boyunca akademik destek sağlıyoruz.

INTO Saint Louis University Bilgisayar Bilimlerinde Lisans Pathway sizi Saint Louis Üniversitesi'nde lisans eğitimi almaya hazırlayacaktır.... [-]


Glasgow Caledonian University
Kampüs Tam zamanlı 9 - 15 ay September 2018 Birleşik Krallık Glasgow

[+]

Neden Yılın Birinci Programı'na başvuruyoruz? tüm başarılı öğrenciler için üniversite yerleştirme garantisi tam üniversite statüsü Nerede beni alacak?

Bilgi işlem

Yaş: 16 yaş ve üstü

Akademik: İyi derecelerle 12 yıllık bitirme eğitimini tamamladı.

Giriş koşullarını yerine getirmeyin? Akademik İngilizce dersi de sunuyoruz

[-]

Oregon State University
Kampüs Tam zamanlı 9 - 12 ay September 2018 Amerika Birleşik Devletleri Corvallis

[+]

Birleşik Devletler'de lisans eğitimi almak istiyor musunuz, ancak İngilizce dil becerilerini veya test puanlarını artırmanız mı gerekiyor?

Müfredat

Pathway'den 16 kredi saati geçerlidir

Progresyon şartları nelerdir?

Bir INTO programından üniversiteye geçiş progresyon olarak adlandırılır.

Giriş koşullarını yerine getirmeyin? Ayrıca bir Akademik İngilizce kursu sunuyoruz.

[-]

Florida Atlantic University Global Student Success Program
Kampüs Tam zamanlı 2 - 3 dönem September 2018 Amerika Birleşik Devletleri Boca Raton

Mühendislik ve Bilgisayar Bilimleri Lisans GSSP, Mühendislik ve Bilgisayar Bilimleri alanında FAU lisans derecesinin ilk yılına denktir. Okyanus mühendisliği, inşaat mühendisliği ve bilgisayar bilimi gibi birçok alanda daha fazla çalışma için temel sağlar. [+]

Mühendislik ve Bilgisayar Bilimleri Lisans GSSP, Mühendislik ve Bilgisayar Bilimleri alanında FAU lisans derecesinin ilk yılına denktir. Okyanus mühendisliği, inşaat mühendisliği ve bilgisayar bilimi gibi birçok alanda daha fazla çalışma için temel sağlar.

Program avantajlarıİlk gün Florida Atlantik Üniversitesi öğrencisiKabul için hiçbir SAT veya ACT gerekmiyorFAU derecenize akademik krediler kazanınKüçük sınıf boyutları ve ek öğrenci desteği sağlandıLisans GSSP: 2 YarıyılÜniversite Öğrenim BecerileriÜniversite Yazımı IYaratıcı açıklamaBilim ve Doğal DünyaEvrensel vatandaşlıkKolej Yazımı IIToplum ve İnsan DavranışıLisans GSSP: 3 DönemÜniversite Öğrenim BecerileriÜniversite Yazımı IToplumKolej Yazımı IIMühendisliğin TemelleriGenel KimyaEvrensel vatandaşlıkYaratıcı açıklama [-]

University of South Florida
Kampüs Tam zamanlı 1 - 3 dönem August 2018 Amerika Birleşik Devletleri Tampa

Güney Florida Üniversitesi'nden Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi veya Bilgi Teknolojisi alanında Lisans eğitimi. [+]

Birleşik Devletler'de lisans eğitimi almak istiyor musunuz, ancak İngilizce dil becerilerini veya test puanlarını artırmanız mı gerekiyor? Bir Pathway programı, bir ABD üniversitesinde başarılı olmak için akademik, dil ve kültürel destek sağlamaktadır. Öğrenciler, kredi kazandıran derslerden oluşan müfredat yoluyla lisans derecesi programına ilerlemeyi garantilemektedir. Yüksek eğitimli üniversite eğitmenlerinden ve eğitmenlerden kampüste yerli ve yabancı öğrencilere tam entegrasyon sağlarken program boyunca akademik destek sağlıyoruz.

INTO USF Lisans Pathway programı, University of South Florida'nun Bilgisayar Bilimleri / Bilgisayar Mühendisliği'ndeki rekabetçi lisans programına ikinci yıl girmenize hazırlıklı olacaktır.... [-]    www.pillsbank.net

    pillsbank.net

    У нашей компании авторитетный веб сайт с информацией про Датчик температуры впускаемого воздуха http://alex-car.com.ua