Pazarlama Çalışmaları Undergraduate Pathways

Pazarlama Çalışmaları 3 Undergraduate Pathways Araştır

Pazarlama Çalışmaları

Lisans programları alan öğrenciler, üniversite diplomasına devam ederken, ikinci dil becerilerini geliştirmek için eşsiz bir fırsata sahiptir. Başka bir kültürde yaşamak ve çalışmak, katılımcıların ufkunu açabilir, yazma ve konuşma becerilerini güçlendirebilir.

Pazarlama çalışmalarında lisans yolu nedir? Bu yol, öğrencilere bilgi ve reklamları belirli kitlelere yaymanın en etkili yollarını araştırma fırsatı verir. Bir ürünün veya hizmetin değerini potansiyel müşterilere göstermek için yapılan bu işlem, bir dizi farklı iş alanında faydalı olabilir. Dahil edilebilecek sınıflar tüketici davranışı, finans, küresel pazarlama, araştırma, veri analizi ve lojistik stratejileridir.

Pazarlama çalışmaları, katılımcılara birçok farklı işyerinde yardımcı olabilecek beceriler sunabilir. Bu beceriler, verileri analiz etme ve bir izleyici ile etkili bir şekilde iletişim kurma yeteneğini içerebilir. Ayrıca, öğrenciler zaman yönetiminin faydalarını çok sayıda projeyi bir kerede üstlenmekle öğrenebilirler.

Öğrenciler genellikle bir veya üç sömestr boyunca her yerde yol programlarına katılırlar. Bu değişken uzunluk, okul türlerindeki değişkenlik ile eşleştirildiğinde, bir lisans programının standart fiyatını belirlemek zor olabilir. İlgilenen öğrenciler okula gitmeden önce araştırma yapmalıdır.

Potansiyel kariyer alanları söz konusu olduğunda, pazarlama çalışmaları öğrenciler için geniş bir ağ oluşturur. Öğrenilen beceriler hemen hemen her iş ortamında kullanılabilir, ancak özellikle pazar araştırması analisti, marka yöneticisi, baş pazarlama sorumlusu, promosyon danışmanı, halkla ilişkiler yöneticisi, medya alıcısı, reklam yöneticisi, kamu görevlisi, işe alım, etkinlik yöneticisi, ilaç satış temsilcisi, içerik yazarı veya sanat yönetmeni.

Bir yol programına kayıt olmak isteyen katılımcılar için, dünyanın dört bir yanındaki okullar kişisel veya çevrimiçi kurs seçenekleri sunabilir. Bu şekilde, konumunuzun katılma yeteneğinizi sınırlamak zorunda kalmaz. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku

University of Portsmouth - International College Portsmouth
Kampüs Tam zamanlı 1 - 2 dönem Açık Kayıt Birleşik Krallık Portsmouth

Vakıf veya Uluslararası Birinci Yıl Derecesi girişi [+]

Vakıf veya Uluslararası Birinci Yıl Derecesi girişi

Başlangıç ​​tarihleri:

Eylül ve Ocak

Süre:

Vakıf - yeterliliklere bağlı olarak bir veya iki sömestr

Birinci Yıl Derece - iki dönem

Ücretler:

7,600 £ (bir dönem); 12,400 £ (iki dönemlik)

Temel Modüller:İşletme Muhasebesiİş çevresiŞirket yönetimiİş Etütleriekonomi bilimiBilişim Becerileriİnteraktif Öğrenme Becerileri ve İletişimİşletme için MatematikBirinci Yıl Derece Modülleri:İş Bilgi Sistemleriİşletme Muhasebesiİş çevresiİş operasyonlarıİş istatistikleriekonomi bilimiİnteraktif Öğrenme Becerileri ve İletişimPazarlamaÖrgütsel DavranışICP HakkındaICS'de kursunuzun başarılı bir şekilde tamamlanmasıyla University of Portsmouth'a garantili ilerleme -% 96 oranında ilerleme oranlarıÇalışmalarınızın tam süresi için tek vize2009'dan beri 2.100'den fazla öğrenci ICP'den Portsmouth Üniversitesine başarıyla ilerledi... [-]

University of Stirling
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl January 2019 Birleşik Krallık Stirling

Sadece entegre bir temelde sunulan bir hazırlık yılı tamamlayacak ve daha sonra University of Stirling lisans derecenizin 3. yılına gireceksiniz. Muhasebe, Film ve Medya, Yönetim ve Sosyoloji ve Sosyal Politika gibi çeşitli derece konuları bulunmaktadır. Tek bir çalışma programı olarak, programınızın tam süresi boyunca bir vize için başvurabilirsiniz. [+]

Sadece entegre bir temelde sunulan bir hazırlık yılı tamamlayacak ve daha sonra University of Stirling lisans derecenizin 3. yılına gireceksiniz. Muhasebe, Film ve Medya, Yönetim ve Sosyoloji ve Sosyal Politika gibi çeşitli derece konuları bulunmaktadır. Tek bir çalışma programı olarak, programınızın tam süresi boyunca bir vize için başvurabilirsiniz.

Kurs özellikleriSeçtiğiniz derece için bilgi ve beceri geliştirmeye yardımcı olan uzman bir program.Sınıf bedenlerimiz genellikle üniversitede deneyimleyeceğinizden daha küçüktür. Bu nedenle öğretmenlerinizle daha fazla zamanınız olur.Birleşik Krallık'taki öğrenime uyum sağlamanıza yardımcı olmak için konu bazlı modüller için üniversite tarzı dersler alacaksınız.Üniversite başvurunuzla ilgili rehberlik, sizin için en iyi dereceyi seçmenizi sağlamak.... [-]

University of Stirling
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl January 2019 Birleşik Krallık Stirling

Entegre bir temelde, bir hazırlık yılı tamamlayacak ve daha sonra University of Stirling lisans derecenizin 2. sınıfa gireceksiniz. Muhasebe, İşletme, Ekonomi, Finans, Yönetim ve Pazarlama gibi çeşitli derece konuları bulunmaktadır. Esnek bir modüler derece yapısı, seçeneklerinizi açık tutabileceğiniz ve derecenizi ilgi alanlarınıza ve arzularınıza göre düzenleyebileceğiniz anlamına gelir. Tek bir çalışma programı olarak, programınızın tam süresi boyunca bir vize için başvurabilirsiniz. [+]

Entegre bir temelde, bir hazırlık yılı tamamlayacak ve daha sonra University of Stirling lisans derecenizin 2. sınıfa gireceksiniz. Muhasebe, İşletme, Ekonomi, Finans, Yönetim ve Pazarlama gibi çeşitli derece konuları bulunmaktadır. Esnek bir modüler derece yapısı, seçeneklerinizi açık tutabileceğiniz ve derecenizi ilgi alanlarınıza ve arzularınıza göre düzenleyebileceğiniz anlamına gelir. Tek bir çalışma programı olarak, programınızın tam süresi boyunca bir vize için başvurabilirsiniz.

Kurs özellikleriSeçtiğiniz derece için bilgi ve beceri geliştirmeye yardımcı olan uzman bir program.Tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimi - para iade garantimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.Sınıf bedenlerimiz genellikle üniversitede deneyimleyeceğinizden daha küçüktür. Bu nedenle öğretmenlerinizle daha fazla zamanınız olur.Birleşik Krallık'taki öğrenime uyum sağlamanıza yardımcı olmak için konu bazlı modüller için üniversite tarzı dersler alacaksınız.Üniversite başvurunuzla ilgili rehberlik, sizin için en iyi dereceyi seçmenizi sağlamak.... [-]