Filter
Lisans Hazırlık

Ekonomi 3 Undergraduate Pathways Hepsini İncele

Hem İngilizce eğitimi almak hem de bir lisans programına devam etmek isteyen uluslararası öğrenciler bir lisans programına kayıt yaptırabilirler. Öğrenciler genellikle bir Amerikan kolej veya üniversitesinin bir bağlı okulunda yol programları bulacaktır. Program tamamlandığında, akademisyenlere genellikle derecelerini tamamlamak için ABD okuluna “şartlı kabul” verilir.

Ekonomi alanında bir lisans yolu nedir? İktisat alanında bir derece ile ilgilenmek isteyenler, bireylerden ve hane halklarından işletmelere ve hükümetlere kadar çeşitli kurumların kaynakları nasıl yöneteceklerini öğrenecekler. Bu kaynaklar paranın ötesine geçer ve üretilen malları ve işsizlik oranlarını içerebilir. Bu pazarların bir analizini yapmak için, kurs, istatistik ve işgücü ekonomisi gibi uygulamalı matematiğe odaklanır. Ekonomik sistemlerin tarihi ve ekonomik teoriler de vurgulanmaktadır.

Öğrenciler genellikle ekonomi alanında başarı için gerekli tanımlanmış bir beceri seti ile mezun olurlar. Ekonomistler programları yaygın olarak güçlü problem çözme becerileri kazandırır, böylece öğrenciler bilinçli tavsiyelerde bulunabilirler. Öğrenciler ayrıca ortaya çıkardıkları verileri daha iyi anlamak için analitik beceriler kazanırlar. Dahası, iletişim, karmaşık fikirleri açıklamak için ekonomistler çağrıldığından, öğrenilmiş bir beceridir.

Bir lisans programı programını tamamlamak yaklaşık bir yıl sürer. Öğrencinin tam veya yarı zamanlı olarak katılıp katılmadığı bu zaman çizelgesini değiştirebilir. Öğrenim, bulunduğu yerdeki okula ve özel veya kamuya bağlı olarak değişir. En uygun bulmak için okulları ve fiyatları karşılaştırın.

Yetenekli ekonomistler için profesyonel fırsatlar bolca bulunmaktadır. Pek çoğu, hem özel sektörde hem de kamu sektöründe ekonomik danışman olarak iş bulabilir, bankaların ve diğer finansal kurumların gelecekteki büyümeyi planlamasına ya da hükümet liderlerine ekonomik politikanın en iyi nasıl yönlendirileceği konusunda tavsiyelerde bulunur. Bazı mezunlar, muhasebecileri tercih edebilir, şirketlerin bütçede kalmasını ve akıllıca harcamalarını sağlar. Diğerleri, bir şirketin tazminat ve yardım departmanında çalışmaya karar verebilir, çalışanların yaptıkları iş için nasıl ödeme yaptıklarını analiz edebilir.

 

Ekonomi alanında bir lisans yolu ile ilgilenen herkes, çevrimiçi olduğu kadar dünyanın dört bir yanındaki bağlı okullarda da fırsat bulacaktır. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Read More Read Less
Other options within this field of study:
| | |

3 Results in Ekonomi

University of New Hampshire Global Student Success Program

Peter T. Paul College of Business'da derece derece kabul edilen lisans programları ... [+]

Peter T. Paul College of Business'da derece derece kabul edilen lisans programları

Program avantajları:New Hampshire Üniversitesi öğrencisi ilk günden itibaren öğrenciKabul için hiçbir SAT veya ACT gerekmiyorUNH derecesine göre akademik krediler kazanınKüçük sınıf boyutları ve ek öğrenci desteği sağlandıDerece program bileşenleri

Lisans GSSP: 3 sömestr

Lisans GSSP: 2 sömestr

Giriş koşulları: Program bilgileriAkademik ve İngilizce giriş koşullarına bakın ( www.unhglobal.com/admissions-requirements )

128 kredi saatlik program az 36 kredi saat Lisans GSSP'den başvuru = 92 kredi saati bir dereceye kadar geriye

İlerleme gereksinimleri:

Final lisans GSSP yarıyılı öncesi 3.0 genel not ortalamasıECON 401/402 ve MATH 425'de C- altında hiçbir derece yokLisans GSSP sırasında kazanılan minimum 28 kredilik... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Durham
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Amerika Birleşik Devletleri
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Durham
    )

)
1
May 2019
2 - 3 dönem
Kampüs

İngilizce Devamını oku
University of East Anglia

... [+]

[-]
Birleşik Krallık Norwich
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Birleşik Krallık
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Norwich
    )

)
1
October 2019
Full-time
9 - 12 ay
Kampüs

İngilizce Devamını oku
University of Portsmouth - International College Portsmouth

Vakıf veya Uluslararası Birinci Yıl Derecesi girişi ... [+]

Vakıf veya Uluslararası Birinci Yıl Derecesi girişi

Başlangıç ​​tarihleri:

Eylül ve Ocak

Süre:

Vakıf - yeterliliklere bağlı olarak bir veya iki sömestr

Birinci Yıl Derece - iki dönem

Ücretler:

7,600 £ (bir dönem); 12,400 £ (iki dönemlik)

Temel Modüller:İşletme Muhasebesiİş çevresiŞirket yönetimiİş Etütleriekonomi bilimiBilişim Becerileriİnteraktif Öğrenme Becerileri ve İletişimİşletme için MatematikBirinci Yıl Derece Modülleri:İşletme Muhasebesiİş Bilgi Sistemleriİş çevresiİş operasyonlarıİş istatistikleriekonomi bilimiİnteraktif Öğrenme Becerileri ve İletişimPazarlamaÖrgütsel DavranışICP HakkındaICS'de kursunuzun başarılı bir şekilde tamamlanmasıyla University of Portsmouth'a garantili ilerleme -% 96 oranında ilerleme oranlarıÇalışmalarınızın tam süresi için tek vize2009'dan beri 2.100'den fazla öğrenci ICP'den Portsmouth Üniversitesine başarıyla ilerledi... [-]
Birleşik Krallık Portsmouth
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Birleşik Krallık
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Portsmouth
    )

)
1
Açık Kayıt
Full-time
1 - 2 dönem
Kampüs

İngilizce Devamını oku

  http://agroxy.com

  www.agroxy.com

  agroxy.com/prodat/zhmyh-159/odesskaya-obl