Alfred Nobel Open Business School

Giriş

Alfred Nobel Open Business School

Alfred Nobel Open Business School Ltd, kurumsal ilişkilerini en yüksek akademik etkinlik standartlarını sağlamak için kullanan profesyonel bir şemsiye şirketidir. Başka prestijli üniversite ve kolej ortaklarına ve onların saygın akademisyenlerine ve müfredatlarına, daha pragmatik, işle ilgili bir perspektiften bilimsel mükemmellik için çabalayarak dışarıdan hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Bu uyumlu strateji, dört kıtada uzaktan eğitim dünyasında lider bir rol oynamamızı sağlar. Aynı zamanda, sadece Hong Kong SAR'ın en yüksek teknolojik altyapısından değil, aynı zamanda esnek eğitim yasal normlarından da yararlanıyoruz.

PR Çin'in Hong Kong Özel İdari Bölgesi'nde kayıtlı olan holding şirketi (reg. No. 1709134), Macaristan'ın önde gelen yüksek öğretim kurumlarından biri olan diğer hükümet tarafından akredite edilmiş ZSKF Kral Sigismund Koleji'nin (Budapeşte) desteğini almıştır. Asya ve Asya'nın en gelişmiş ülkeleri stratejik üniversite ortakları.

Birçok Avrupa ve Asya yüksek eğitim ortağı ile güçlü ortaklığımıza dayanarak, çevrimiçi lisansüstü dersler için giderek artan bir üne sahibiz. Bununla birlikte, biz de öğretim ve öğrenciler ve öğretim üyeleri arasında yakın temas mükemmeliyete olan bağlılığımız için de geçerlidir. Bir olasılıklar dünyası sunan, okulun tüm geleneksel açık MBA, hazırlık ve doktora programları, öğrencilere hem yurt içinde hem de yurt dışında rekabet etmek için ihtiyaç duydukları küresel yeterliliği sağlamak için kapsamlı bir şekilde uluslararasılaştırılmıştır.

“Bilgi yeniden doğuyor.” Bu, dünya krizlerinde çok önemli bir sloganımız ve fırsat ve sorumluluklar hakkında ne hissettiğimizi gösteriyor. Alfred Nobel Open Business School bize katılarak, misyon bildirimi ve işletme okulunun devam eden taahhüdüne uygun olarak manifold fırsatlarını yaşayabilirsiniz.

Açık iş eğitiminde yeni standartlarımızla, bilinçli bir dünya yaşamak ve tatmin edici bir profesyonel yaşam için gerekli olan başarıyı elde etmek için gerekli teorik ve pratik bilgileri kazanacaksınız.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

İletişim

.

Adres Bahnhofstrasse 28, 2. OG,
CH-8307 Illnau-Effretikon, İsviçre