Havacılık iletişim ve navigasyon sistemlerinin yönetimi

Estonian Aviation Academy

Program Açıklaması

Havacılık iletişim ve navigasyon sistemlerinin yönetimi

Estonian Aviation Academy

Hava trafik kontrolü ve gerekli bilgilerin yayılması hava sahasında hava trafiğinin güvenli ve düzgün akışını sağlamak havacılık haberleşme sistemleri tarafından gerçekleşir.

Navigasyon sistemleri bir uçağın pozisyonu hakkında bilgi vermek ve tüm uçuş sırasında hassas navigasyona olanak - meydandan onun PTO'lardan hedef Meydanlarda iniş.

Gözetim ekipman ve sistemleri havadaki uçak ve trafik gözetim için kullanılır. En geleneksel gözetleme cihazları radarlar ama, yanında, yeni teknolojilerin yanı sıra kullanıma alınır - ADS-B ve MLAT anlaşması sistemleri.

Kendi çalışmaları sırasında uzmanlık öğrencileri Havacılık Haberleşme ve Seyrüsefer Sistemleri Yönetimi (Teknisyen ve mühendis-to-be), farklı havacılık ile ilgili disiplinler, fizik ve matematik öğrenmek. Onlar elektrik mühendisliği ve radyo teknolojisi, elektronik, bilgi teknolojileri, veri işleme ve diğer birçok alanlarda otel bilgi sahibi. Sistemlerinin yönetiminde çalışmalara pratik beceriler tüm sırasında, cihazları ve ekipmanları test teknik parametreleri ve becerilerini değerlendirmek için yeteneği gelişmiştir.

Coğrafi Bilgi Sistemi ve birkaç diğerleri - çalışmalarının 4 yıllık ders sırasında öğrenciler ayrıca uydu navigasyon, VoIP iletişim, CBS gibi alanının en yeni sistem ve teknolojilerin, hakkında bilgi sahibi. Ayrıca, İHA sistemleri öğretti ve robotik ve ilgili programlama ile başa çıkmak mümkün olmaktadır.

Öğrencilerin iletişim ve navigasyon sistemleri yönetiminde geniş çaplı bir hazırlık alırsınız. Buna ek olarak, iki yan dal uzmanlık alanlarından birinde uzmanlaşmak olabilir:

  • Navigasyon ve Teknoloji Tallinn Üniversitesi Radyo ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü, iki dönem boyunca derinlemesine bilgi sahibi gözetim ekipman (A3.1) üzerine uzman; - veri iletişimi ve bilgi işleme ekipmanları uzmanı (A3. 2) Matematik ve Tartu Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Fakültesi, iki dönem boyunca derinlemesine bilgi sahibi kim.

Havacılık iletişim ve navigasyon sistemleri mühendisleri havaalanlarında ve havacılık ile ilgili diğer işletmeler ve şirketler, Estonya Hava Kuvvetleri çalışabilir.

Için kurs havacılık mühendisleri dört yıl sürer ve çalışmaların hacmi 240 ECTS kredisi. Çalışma süreci üç aşamadan içine düşüyor:

  • Temel çalışmalar üç dönem (90 ECTS) için son. Elbette teorik ve pratik eğitimden oluşur ve akademik bir derece ders için temel olarak hizmet vermektedir. Çalışmalar Tartu ve Estonya Yaşam Bilimleri Üniversitesi Üniversitesi ile işbirliği içinde yürütülmektedir.

  • Bir dönem (30 ECTS) için son temel havacılık çalışmaları.

Uzmanlık temel havacılık çalışmalarında dersin tamamlanmasından sonra başlar ve iki aşamadan içine düşüyor:

1.. Temel mesleki eğitim ve

  1. Özel eğitim. Son dört dönem için özel kurslar (kadar 120 AKTS). Çalışmalar Tallinn Teknoloji Üniversitesi ve Estonya'da ve yurtdışında farklı havacılık kurum ve kuruluşlarla işbirliği içinde uygulamalı eğitim ile işbirliği içinde yürütülmektedir.

Akademisi'nden mezun öğrencilerin mezuniyet tezi yazmak ve seçilen uzmanlık bağlı olarak sınavları geçmek zorunda.

EAVA eğitim-öğretim dili İngilizce dilinde yürütülen ERASMUS öğrencilerine sunulan ortak dersler hariç Estonya dilidir.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Ağu. 2019
Duration
Süre
4 yıl
Tam zamanlı
Price
Fiyat
Information
Deadline
Locations
Estonya - Ülenurme, Tartu County
Başlangıç tarihi : Ağu. 2019
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Ağu. 2019
Estonya - Ülenurme, Tartu County
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
подробно biceps-ua.com

Продать отруби в Черновицкой области

แท่ง