London College of Contemporary Arts ( LCCA ), endüstri ile ilgili, pratik ve yenilikçi lider kariyer odaklı lisans, yüksek lisans ve kısa kurslar sunan bir uzman yaratıcı sanatlar üniversitesidir. LCCA büyümeye devam ederken, öğrencilerimize Birleşik Krallık'taki bulundukları yer bakımından büyük çeşitlilik sunmaya devam ediyoruz. Merkez Londra'da bulunan kampüsümüzle, dünyanın sanat, moda, tasarım ve medya başkentinde çalışma fırsatı sunuyoruz.

Bir numaralı önceliğimiz, mezunlarımızın istihdam edilebilirliğini sağlamaktır ve biz sizi, iş piyasası rekabetinden ayırt etmek için tek başına bir yeterliliğin her zaman yeterli olmadığını anlıyoruz.

LCCA DENEYİMİ

LCCA her kurs, geleneksel sınıf ortamını, ilgili sektör senaryolarından yararlanabileceğiniz pratik faaliyetler ve vaka çalışmaları ile birleştirmek için tasarlanmıştır. Deneyimli konuk konuşmacılardan yararlanacak, canlı endüstri brieflerine / projelerine LCCA , LCCA öğrenim deneyiminizi tamamlayan değerli endüstri deneyimi sağlayan endüstri yerleşimlerine ve LCCA .

KONUMUMUZ

LCCA konumu hiç ikinci değil, yeni kampüsümüzde endüstri standardı tesislerini kullanma olanağına sahip olacaksınız. Londra'nın yaratıcı merkezinde rakipsiz bir konuma sahip olan bu olağanüstü kozmopolit şehirde, merkezi konumumuzu takip eden eşsiz bir atmosfer ve endüstri bağlantılarına maruz kalacaksınız.

ENDÜSTRİ BAĞLANTILARI

LCCA , yaratıcı endüstrideki güçlü ilişkilere sahiptir ve hem İngiltere'de hem de uluslararası alanda moda, tasarım, medya ve fotoğrafçılıkta bir ortaklar ağına sahip olabilir. Bu paha biçilemez ağ, LCCA öğrencilerine çalışmalarında ve mezuniyetten sonra staj ve iş fırsatları sunmaktadır.

Mezun öğrenciler, seçkin uzmanlıklarında başarılı bir kariyere başlamak için iyi bir konuma sahip olan iddialı, tutkulu ve oldukça yaratıcı bireyler olarak LCCA terk LCCA .

LCCA NEDEN LCCA ?

Yaratıcı endüstrinin patlamasıyla, sanat, medya, moda veya konukseverlik ve iş sektörlerinde bir kariyere başlamak için daha iyi bir zaman olmamıştı. İngiltere'nin yaratıcı endüstrileri şu anda rekor bir 84.1 milyar sterlin değerindedir ve bu İngiltere'nin en hızlı büyüyen sektörü 1,7 milyon kişiyi istihdam etmektedir.

Gelecekteki ilerleyişiniz için sektörle güçlü bağlara sahip olmanın faydalarını biliyoruz. Yaratıcı işletmeler ve uygulamacılarla mükemmel ilişkiler geliştirir, başarılı bir kariyer oluşturmak için ihtiyaç duyduğunuz beceri ve özniteliklere sahip olmanızı sağlamaya yardımcı oluruz. Her program, istihdam edilebilirliğinizi en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır.

LCCA ile LCCA Faydaları:

1. Central Londra Bölgesi

Londra, dünyanın yaratıcı başkentlerinden biri olarak tanınmaktadır. Londra'nın merkezinde bulunan, şehrin sunabileceği en iyi sanatçılar, tasarımcılar, ajanslar ve yaratıcı türler arasında olacaksınız.

2. Sanat ve Tasarım ve Yönetim Uzmanları

Biz uzman bir sanatız

3. Deneyimli Akademik Kadro

Tüm öğretim elemanlarımız ve öğretim kadromuz yaratıcı endüstrilerden gelmektedir, bu nedenle yüksek düzeyde bir endüstri uzmanlığı ve teknik deneyim elde etmenizi garantilemektedir.

4. Yaratıcı Öğrenme Ortamı

Öğrencilerin yaratıcı bireyler olarak geliştikleri, keşfettikleri ve mükemmelleştirdikleri eğlenceli, yaratıcı bir öğrenme ortamı sağlama konusunda kendimizle gurur duyuyoruz.

5. Endüstri Standartları

Stüdyolarda ve sergi mekanlarında bulabileceğiniz endüstri standardı tesis ve ekipman sunuyoruz.

6. Kariyer Odaklı Kurslar

Mezuniyetin ötesinde devam eden mükemmel öğrenci desteği ve mentorluk ile kariyer ve istihdam edilebilirlik hizmetleri sunuyoruz.

7. Küresel Öğrenci Tabanı

Öğrencilerimizin farklı karması, farklı kültürler, bakış açıları ve fikirler aracılığıyla öğrenme deneyimini geliştirir.

8. İş Yerleşimleri ve Canlı Özetler

Konuk konuşmacılar, canlı briefler, yerleşimler ve iş deneyimi fırsatları sunan geniş bir endüstri ortakları ağımız var.

9. Endüstri Bağlantıları

Ayrıca, öğrencilere yarışmalara katılma ve ticari ortaklarla birlikte canlı yayın yapma şansı sunuyoruz.

10. Sergi ve Küratörlük

Öğrencilerin kendi etkinliklerini ve sergilerini kolejde ve şehrin çeşitli yerlerinde organize etmelerini ve küratörlüğünü yapmaları için çoklu fırsatlar

11. Kariyer Geleceğinize Yatırım Yapmak

Endüstri ortakları ağımızdan stajlara ve işe yerleştirme fırsatlarına erişim

12. CV Portföy ve Mülakat Becerileri

Yetenekleriniz ve becerileriniz için profesyonel, iyi yapılandırılmış ve kapsamlı kanıtlar geliştirmenizi sağlamak ve görüşmelerde rekabet avantajı elde etmenize yardımcı olmak için sizinle birlikte çalışıyoruz.

Gelişiminizi desteklemek için yıl boyunca istihdam edilebilirlik atölyeleri ve oturumları düzenliyoruz

BA (Hons) Moda Tasarımı

 • Başlangıç ​​tarihi (Şubat 2019 ve Ekim 2019)

BA (Hons) Grafik Tasarımı

 • Başlangıç ​​tarihi (Şubat 2019 ve Ekim 2019)

Sanat ve Tasarım Vakfı

Sanat ve Tasarım Vakfı Diploması, araştırma, deney, eleştirel farkındalık ve fikirlerin gelişimini teşvik ederek yaratıcı sanatlara önemli bir giriş sağlar. Ders aynı zamanda öğrencilerin iletişim, problem çözme ve kişilerarası becerileri yardımcı olacaktır.

Temel Sanat ve Tasarım programı, öğrencilere çok çeşitli yaratıcı disiplinlere değerli bir giriş sunar. Öğrenciler ilgi alanlarını daha derinlemesine keşfetme, becerilerini geliştirme, bilgi edinme ve ileri eğitim / kariyer fırsatları sanat ve moda dünyaları için hazırlama fırsatına sahip olacaklardır.

Ne Çalışacaksınız?

Yeterlilik, öğrencilerin pratik becerilerini geliştirme, deney yapma, fikirleri gerçekleştirme ve progresyon için portfolyo hazırlama çalışmalarına odaklanarak çok disiplinli sanat ve tasarım konularını geniş bir yelpazede incelemelerini sağlayacaktır.

Ana unsurlar

 • Ödüllendirme organı: Pearson
 • Kampüs Londra
 • Süre 9 ay
 • Şubat, Ekim ayları
 • Ücretler İngiltere / AB £ 5,400

Giriş koşulları

 • Yaratıcı çalışmaların portföyü
 • Kişisel bildirim
 • 1 GCE A Seviye / BTEC Ulusal Diploması
 • 3 GCSE'ler C veya üstü (tercihen sanat konusu ve İngiliz Dili dahil)
 • Uluslararası Bakalorya
 • Alternatif nitelikler ve deneyim de dikkate alınacaktır.
 • İstisnai durumlarda, bir aday, iş tecrübesine ve / veya önceki çalışma / yaratıcı uygulamaya dayanan gerekli nitelikler olmaksızın değerlendirilebilir.

NOT: lisans seviyesindeki öğrenime geçiş için genellikle GCE A seviyesi ve GCSE'ler veya eşdeğeri gibi resmi niteliklere sahip olmanız gerekecektir.

İngilizce dil gereksinimleri (İngilizce ilk diliniz değilse)

 • IELTS seviyesi 5.0 veya üstü.

Ortaklar ve Akreditasyon

 • Doğu Londra Üniversitesi (UEL)
 • Walsall Koleji
 • Buckinghamshire Yeni Üniversite
 • Küresel Üniversite Sistemleri (GUS)
 • InterActive
 • Uninettuno
 • Pearson
 • Sichuan Uluslararası Çalışmalar Üniversitesi (SISU)
 • Visart - Paris'teki Ecole d'art Maryse Eloy
 • kümülüs
 • Avrupa Sanat Enstitüleri Birliği - ELIA
 • Güney Thames Koleji
 • OCN Londra
 • CPD Sertifikasyon Hizmeti
 • İngiliz Akreditasyon Konseyi (BAC)
 • Roots Ivy Uluslararası
Programs taught in:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Hazırlık Yılı

London College of Contemporary Arts

Temel Sanat ve Tasarım programı, öğrencilere çok çeşitli yaratıcı disiplinlere değerli bir giriş sunar. Öğrenciler ilgi alanlarını daha derinlemesine keşfetme, becerileri ... [+]

Temel Sanat ve Tasarım

Sanat ve Tasarım Vakfı Diploması, araştırma, deney, eleştirel farkındalık ve fikirlerin gelişimini teşvik ederek yaratıcı sanatlara önemli bir giriş sağlar.

Ders ayrıca öğrencilerin iletişim, problem çözme ve kişilerarası becerileri yardımcı olacaktır.

Yeterlilik, öğrencilerin pratik becerilerini geliştirme, deney yapma, fikirleri gerçekleştirme ve progresyon için portfolyo hazırlama çalışmalarına odaklanarak çok disiplinli sanat ve tasarım konularını geniş bir yelpazede incelemelerini sağlayacaktır.

Adaylar Bilgisayar Sanatları ve Tasarımı, Grafik Tasarım ve Görsel İletişim, Güzel Sanatlar: Resim, Güzel Sanatlar: Heykel, Fotoğraf, Moda, Tekstil Tasarımı, İllüstrasyon, Film Yapım Sanatları gibi alanlarda lisans ve HNC / HND derslerine devam edebilirler. İç Tasarım, Ürün Tasarımı, Mimari. LCCA Vakfı öğrencileri, aşağıdakiler de dahil olmak üzere, çok çeşitli İngiltere üniversitelerinde yer LCCA :... [-]

Birleşik Krallık London
October 2019
Tam zamanlı
9 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Sertifika

London College of Contemporary Arts

Yaratıcı Medya Prodüksiyonunda (Bilgisayar Oyunu Geliştirme) HNC / HND, çeşitli sektörlerde işle ilgili uzmanlık nitelikleri sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bu ders öğrenc ... [+]

HNC / HND Bilgisayar Oyunu Animasyonu

Yaratıcı Medya Prodüksiyonunda (Bilgisayar Oyunu Geliştirme) HNC / HND, çeşitli sektörlerde işle ilgili uzmanlık nitelikleri sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bu ders öğrencilere istihdama hazır olmaları için ihtiyaç duydukları bilgi, anlayış ve becerileri verecektir. Yaratıcı Medya Prodüksiyonunda (Bilgisayar Oyunu Geliştirme) HNC / HND, aynı zamanda sektördeki kariyer gelişimi için fırsatlar sunar.

Bu ders öğrencilere 3B ve 2B tasarım ve animasyon kullanarak bilgisayar oyunları tasarlamak ve geliştirmek için gerekli olan teorik bilgi ve becerileri kazandırır. Öğrenciler bir dizi beceri ve teknik geliştirecek ve Bilgisayar Oyunu Geliştirme bağlamında üst seviye becerilerin geliştirilmesine odaklanacaktır.... [-]

Birleşik Krallık London
March 2019
Tam zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
London College of Contemporary Arts

Fotoğraf HNC / HND kursu, fotoğraf endüstrisinin hangi yönüne istediğinizi girebilmenizi sağlayan çok çeşitli fotografik disiplinlere giriş sağlar. ... [+]

HNC / HND Fotoğrafçılık

Fotoğraf HNC / HND kursu, fotoğraf endüstrisinin hangi yönüne istediğinizi girebilmenizi sağlayan çok çeşitli fotografik disiplinlere giriş sağlar. Bu tanıtım programı, endüstride bir pozisyon elde etmek isteyen veya üniversitede fotoğrafçılığı ümit eden okulu bırakanlar için çok uygundur.

İki yıl boyunca, sırayla, fotoğrafçılığın farklı unsurlarına konsantre olacaksınız. Bunlar: stüdyo fotoğrafçılığı, konum fotoğrafçılığı, foto muhabirliği ve dijital postprodüksiyon. Çok çeşitli modüller, özellikle hangi tutkulu olduğunuz fotoğrafçılığını keşfetmenize yardımcı olacak ve bu tutkuyu profesyonelce takip etmek için ihtiyaç duyduğunuz kariyer rehberliğini sunacağız.... [-]

Birleşik Krallık London
October 2019
Tam zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
London College of Contemporary Arts

Grafik Tasarımında HNC / HND, yaratıcı yeteneklerinizi ve teknik grafik becerilerinizi geliştirmenizi sağlayarak, almak istediğiniz kariyer yolunu belirlemenizi sağlar. K ... [+]

HNC / HND Grafik Tasarımı

Grafik Tasarımında HNC / HND, yaratıcı yeteneklerinizi ve teknik grafik becerilerinizi geliştirmenizi sağlayarak, almak istediğiniz kariyer yolunu belirlemenizi sağlar. Kurs, pratik atölye çalışmaları, dersler, birebir dersler ve galerilere ve müzelere gezilerden oluşan bir kombinasyonla gerçekleştirilir. Kendi portföyünüzü oluşturmaya ve çizim, dijital medya, reklam veya tipografi gibi bir disiplin içinde uzmanlaşma seçimine gireceksiniz.

Ders, grafik tasarım endüstrisinin dergi tasarımı, yayıncılık, marka ve tasarım ajansları, sanat yönetmenliği ve reklamcılık, web sitesi tasarımı, televizyon ve film endüstrisinde çalışma gibi çeşitli dallarında kariyer yapmak isteyen öğrencilere yöneliktir. tasarım stüdyosu, ileri çalışma ve araştırma. Öğrencilerimiz ayrıca Sanat Yönetimi, Eğitim, Medya Uygulaması ve araştırma gibi çok çeşitli sektörlerde kariyer geliştirmelerini sağlayacak beceriler geliştirirler.... [-]

Birleşik Krallık London
October 2019
Tam zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Location address
UK Online, GB