Filter
Yüksek Lisans Diploması
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Teknoloji Top Yüksek Lisans Diploma Programları

Lisansüstü diplomalar hem online hem de sınıf eğitimi olarak alınabilir. Daha yapılandırılmış, geleneksel, akademik bir ortam arayan öğrenciler, kampüs içi programlara katılmayı düşünebilirler. Esneklik ve özgürlük isteyen öğrenciler online kursların daha uygun olduğunu göreceklerdir.

Teknolojideki bir çalışma, öğrencileri geniş bir endüstri yelpazesinde teknolojinin entegrasyonuna sokabilir. Bilgisayar sistemleri, makineler ve elektrikli cihazların insan sorunlarının çözümü için bir seçenek olarak uygulanması genellikle bu çalışmaların temeli olabilir.

Okullarla Direkt İletişime Geçin ve Teknoloji Kurs Eğitimleri 2019

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| | |

1 Sonuçlar Teknoloji

Dereceler
Konum
Eğitim türü
Hız
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| | |
Aalto University Executive Education

Teknoloji Yüksek Lisans Diploması, organizasyonel büyümeyi teşvik etmek için yapay zeka, blockchain ve robotik gibi yeni teknolojileri kullanmak için gereken beceri ve ye ... [+]

Yeni Teknolojilerin Değerini Yakalayın

Teknoloji Yüksek Lisans Diploması, organizasyonel büyümeyi teşvik etmek için yapay zeka, blockchain ve robotik gibi yeni teknolojileri kullanmak için gereken beceri ve yetkinlikler ile üst düzey karar vericileri donatıyor.

Program size gerçek hayattaki uygulamalar yoluyla yeni teknolojilere derinlemesine dalma ve iş ortamınızı dönüştüren bu teknolojileri kullanma pratiğinin, fırsatlarının ve etkilerinin daha iyi anlaşılmasını sağlar.

Programa katılarak, teknolojilerle çalışan lider ekipler için daha donanımlı olacak ve şimdi ve gelecekte şirketinizde daha iyi bir inovasyona öncülük edebileceksiniz.... [-]

Finlandiya Helsinki
November 2019
Tam zamanlı
1 yıl
Online ve Kampüs Kombineli

    HT