Filter
Yüksek Lisans Diploması

Teknoloji Top Yüksek Lisans Diploma Programları

Lisansüstü diplomalar hem online hem de sınıf eğitimi olarak alınabilir. Daha yapılandırılmış, geleneksel, akademik bir ortam arayan öğrenciler, kampüs içi programlara katılmayı düşünebilirler. Esneklik ve özgürlük isteyen öğrenciler online kursların daha uygun olduğunu göreceklerdir.

Teknolojideki bir çalışma, öğrencileri geniş bir endüstri yelpazesinde teknolojinin entegrasyonuna sokabilir. Bilgisayar sistemleri, makineler ve elektrikli cihazların insan sorunlarının çözümü için bir seçenek olarak uygulanması genellikle bu çalışmaların temeli olabilir.

Okullarla Direkt İletişime Geçin ve Teknoloji Kurs Eğitimleri 2019

Read More Read Less
Other options within this field of study:
| | |

1 Results in Teknoloji

Aalto University Executive Education

Teknoloji Yüksek Lisans Diploması, organizasyonel büyümeyi teşvik etmek için yapay zeka, blockchain ve robotik gibi yeni teknolojileri kullanmak için gereken beceri ve ye ... [+]

Yeni Teknolojilerin Değerini Yakalayın

Teknoloji Yüksek Lisans Diploması, organizasyonel büyümeyi teşvik etmek için yapay zeka, blockchain ve robotik gibi yeni teknolojileri kullanmak için gereken beceri ve yetkinlikler ile üst düzey karar vericileri donatıyor.

Program size gerçek hayattaki uygulamalar yoluyla yeni teknolojilere derinlemesine dalma ve iş ortamınızı dönüştüren bu teknolojileri kullanma pratiğinin, fırsatlarının ve etkilerinin daha iyi anlaşılmasını sağlar.

Programa katılarak, teknolojilerle çalışan lider ekipler için daha donanımlı olacak ve şimdi ve gelecekte şirketinizde daha iyi bir inovasyona öncülük edebileceksiniz.... [-]

Finlandiya Helsinki
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Finlandiya
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Helsinki
    )

)
1
November 2019
Full-time
1 yıl
Online ve Kampüs Kombineli

İngilizce Devamını oku