Muhasebe Yüksek Lisans Diploma

Muhasebe En iyi Yüksek Lisans Diploma Programları

Muhasebe

Bir lisans diploması edinme birçok kişi iyi bir kariyere sahip başarmak için çalışıyoruz bir başarıdır. Çalışmanın Programın bu tip tipik bir dört yıllık lisans aldıktan sonra alınır. müfredat bağlı olarak, tamamlanması birkaç yıla kadar öğrencilere birkaç ay sürebilir.

düşünme sen edilmiş, muhasebe alanında yüksek lisans diploması nedir? muhasebe mezunu diploma öğrencilere profesyonel seviyede anlayış sağlar ve beceri finans ve muhasebe alanında girmek için ayarlar. Öğrenciler diğerleri arasında iş stratejisi kapsamlı öğretim, kişisel ve iş vergilendirme, finansal muhasebe temel esaslarını ve denetim uygulama ve teori, bekleyebilirsiniz. muhasebe teknikleri ders ve uygulamalar bir arada çoğu program parçasıdır.

Bir öğrenci muhasebe alanında yüksek lisans diploması aldığında matematik ve iş kavramlarının anlaşılması yüksek düzeyde elde edilecektir.Finansal alanda profesyonel yönetim becerileri de çalışma süresince bu tür bir ortak fayda vardır.

Eğer katılmayı tercih eğitim kurumu bağlı olarak, maliyetler değişir. programları ve müfredat içeriğinin Uzunlukları ücretleri etkileyebilir. Ücretleriyle ilgili herhangi bir sorunuz varsa seçtiğiniz okulun idari ofisler iletişime geçilmesi tavsiye edilir.

Eğer muhasebe bir lisans diploması tamamladığınızda, kariyerin için kullanılabilir çeşitli seçenekler olabilir. finans ve muhasebe sektöründe Pozisyonlar dünya genelinde talep vardır. Birçok kişi bu tür yerel veya ulusal hükümetler ile bir kariyer olarak küçük büyük ölçekli işletmeler ve kurumlara ya da kamu sektörü içinde çalışmayı tercih. Bu karlı alanda, muhasebe ve finans alanında bilgi, beceri ve yeteneklerini yüksek derecede bireysel uzun ve artan kariyerlere sahip olabilir.

Bu tür programlar dünyada birçok yerlerde sunulmaktadır.senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku

University of Ulster, Faculty of Business and Management
Kampüs Tam zamanlı 2 dönem September 2019 Birleşik Krallık Antrim Coleraine Londonderry Belfast + 3 daha

Bu ders muhasebe ve muhasebe ile ilgili modüllerde yoğun bir ders izlemesi için ilgili olmayan dereceli mezunlar için bir fırsat sunmaktadır. [+]

Muhasebe En iyi Kurs Eğitimleri 2019. Programı Bu ders muhasebe ve muhasebe ile ilgili modüllerde yoğun bir ders izlemesi için ilgili olmayan dereceli mezunlar için bir fırsat sunmaktadır. Kurs modüler bir temel üzerine dizayn edildi ve Muhasebe Yüksek Lisans Diploması ödülünü kazandığınız dokuz modülü başarıyla tamamlamanız bekleniyor. Çekirdek modüller şunları içerir: Finansal Muhasebe; Yönetim Muhasebesinin İlke ve Uygulamaları; Ekonomik çevre; Hukuk; Vergilendirme; İşletme Bilgi Sistemleri; Muhasebenin Düzenleyici Çerçevesi; ve Finansal Yönetim. İsteğe bağlı modüller, Denetim ve İç İnceleme; Organizasyon ve Yönetim; ve İş Stratejisi. Giriş Koşulları Normalde Birleşik Krallık ya da İrlanda Cumhuriyeti'nden bir üniversiteden ilgili olmayan bir disiplinde ikinci sınıf onur derecesi ya da mesleki ya da diğer yeterlilikte eşdeğer bir standart kazanmış olmalısınız. İstisnai olarak, şartları yerine getirmeyen adaylar, daha önce deneyimsel öğrenimin akreditasyonu yoluyla programı üstlenebilme yeteneklerinin kanıtını sağlayabiliyorsa kabul edilebilirler. Profesyonel Tanınma Alınan modüllerin uygun seçimleri, Chartered Certified Accountants Association'ın dokuz temel incelemesinden muaf tutulmasına neden olabilir; Chartered Institute of Management Accountants'ın Yönetim Düzeyinde yapılan sınavların bazıları veya İrlanda'daki Yeminli Mali Müşavirler Enstitüsünün CA Yeterlik Sınavı (CAP1) sınavları. Süre ve Katılım Modu Eylül ayının başında başlayan iki yarıyıl tam zamanlı çalışma. [-]

Southern Cross University
Online Kampüs Tam zamanlı 1 yıl March 2019 Avustralya Bilinga + 1 daha

Muhasebe Yüksek Lisans Diploması mali raporlama, yasal çalışmalar ve ekonomi yanı sıra işletme ve yönetim muhasebe becerileri ile hazırlar. [+]

Eğer işyerinde uzman muhasebe bilgisi uygulamak isterseniz - kendi işiniz, bir şirketiniz veya hükümetiniz olsun, bu 1 yıllık dersi düşünmelisiniz.Muhasebe Yüksek Lisans Diploması mali raporlama, yasal çalışmalar ve ekonomi yanı sıra işletme ve yönetim muhasebe becerileri ile hazırlar. Karmaşık ticaret konularını yorumlamak ve teşhis etmek ve çözüm önerilerinde bulunmak için analitik ve iletişim becerilerinizi geliştireceksiniz. Bu dersden mezun olan öğrenciler, ileri iş ve muhasebe becerileri için tanınırlar ve Profesyonel Muhasebe Yüksek Lisansı ile bir muhasebeci niteliği kazanmak için çalışmalarına devam etme fırsatı bulacaklardır.

Kariyer fırsatları... [-]

London School Of Business And Finance (LSBF) Singapore
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 8 - 12 ay August 2019 Singapur Singapore + 1 daha

Muhasebe ve Finans Yüksek Lisans Diploması daha muhasebe ve finans bilgi ve becerilerini geliştirmek isteyen öğrenciler için bir yeterlilik sağlamak amacıyla İş ve Finans London School tarafından geliştirilmiştir. Bu yüksek lisans öğrencileri için bağımsız nitelik olarak görür. [+]

Muhasebe ve Finans Yüksek Lisans Diploması

A Muhasebe ve Finans Yüksek Lisans Diploması İş ve Finans London School tarafından geliştirilen ileri muhasebe ve finans bilgi ve becerilerini geliştirmek isteyen öğrenciler için bir yeterlilik sağlamak. Bu yüksek lisans öğrencileri için bağımsız nitelik olarak görür.

Ders boyunca, öğrenciler tam olarak desteklenir ve bunların gelişme ilerleme değerlendirmeleri tarafından sık sık kontrol edilir. Öğrenci performansı ve memnuniyeti ders öğrencilerin akademik ve kişisel gelişim ihtiyaçlarını karşıladığından emin olmak için takip edilmektedir; ve sanayi rehber programı, ilgili ve sektöründe bir kariyer taleplerine uygun olduğundan emin olun. ... [-]    https://agroxy.com

    agroxy.com/prodat/muka-222/ternopolskaya-obl

    agroxy.com