Filter
Yüksek Lisans Diploması
Fransa

Fransa'da Top Yüksek Lisans Diploma Bak 2019

Lisansüstü diplomalar hem kampüste hem de online olarak üniversiteler tarafından sunulmaktadır. Geleneksel kampüs içi programlar, öğrencilere yapılandırılmış bir eğitim ortamı ve eğitmenlere doğrudan erişim imkanı sunar. Online kurslar daha ulaşılabilirdir ve herhangi bir yerden tamamlanabilir.  

Fransa vatandaşlarına değil, aynı zamanda yabancılar değil sadece mükemmel bir yüksek öğretim sistemi sunuyor. Ülkenin 'ın dinamik kültürünün yabancı öğrenciler ve uluslararası kurs takip ilgilenenler çekiyor. Fransa bilimsel ve teknolojik yenilik bir geleneğe sahiptir. Bu bilim adamları tam olarak yaratıcılıklarını kullanmak sağlar.

Fransa'da Top Kurs Eğitimleri hakkında Okullarla İletişime Geçin 2019

Read More Read Less

Results

RUBIKA

Lisans Rubika döngüsünün amacı sağlam bir bilgi tabanlarını elde etmek seçtikleri (endüstriyel tasarım, animasyon veya video oyunu), alanında uzmanlaşmak için, dijital ya ... [+]

Lisans Rubika döngüsünün amacı sağlam bir bilgi tabanlarını elde etmek seçtikleri (endüstriyel tasarım, animasyon veya video oyunu), alanında uzmanlaşmak için, dijital yaratılış tüm alanları keşfetmek için öğrencilerimizin sağlamaktır gerekli akademik, teknik araçları ana ve proje tarafından takım çalışması bilmek, yaratmak.

Aynı zamanda bu projelerin etrafında iletişimi kontrol eder.

Bu multidisipliner programın amacı, sistemik ve küresel hem de yaratılmasına bir yaklaşım geliştirmek için öğrencilere sağlamaktır dijital donanım gibi medya her türlü teorik bilgi, teknik uzmanlık ve proje uygulama, birleştirir.

Aynı zamanda takım çalışması becerileri, aynı zamanda kendilerini ifade Fransızca ve İngilizce olarak, kamuoyunda bir proje sunmak için öğrenmek için öğrencilerin sağlayan, bilgi-being kültürünü geliştirmeyi içerir.... [-]

Fransa Valenciennes
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Fransa
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Valenciennes
    )

)
1
September 2019
Full-time
3 yıl
Kampüs

İngilizce Devamını oku