Fransa'da Kurs Eğitimleri

Fransa'da Top Yüksek Lisans Diploma Bak 2018/2019

Yüksek lisans

Lisansüstü diplomaları kolejler, üniversiteler ve kurumlar tarafından bir lisans derecesi aldıktan sonra ek öğretim almak isteyen öğrencilere sunulmaktadır. Diploma öğrencilerin bir takım dersleri tamamladığını gösteren önemli bir sertifikadır.

Fransa kendi mükemmel sonuç odaklı yüksek öğretim öğrenim nedeniyle ekonomisi açısından en iyi 20 performans ülke arasında şu anda. Üniversitelerde derslerin çoğu Fransızca dil sunulmaktadır. Fransa 60 kamu ve 100 özel üniversite bulunmaktadır.

Fransa'da Top Kurs Eğitimleri hakkında Okullarla İletişime Geçin 2018/2019

Devamını oku

RUBIKA
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl September 2019 Fransa Valenciennes

Lisans Rubika döngüsünün amacı sağlam bir bilgi tabanlarını elde etmek seçtikleri (endüstriyel tasarım, animasyon veya video oyunu), alanında uzmanlaşmak için, dijital yaratılış tüm alanları keşfetmek için öğrencilerimizin sağlamaktır gerekli akademik, teknik araçları ana ve proje tarafından takım çalışması bilmek, yaratmak. [+]

Lisans Rubika döngüsünün amacı sağlam bir bilgi tabanlarını elde etmek seçtikleri (endüstriyel tasarım, animasyon veya video oyunu), alanında uzmanlaşmak için, dijital yaratılış tüm alanları keşfetmek için öğrencilerimizin sağlamaktır gerekli akademik, teknik araçları ana ve proje tarafından takım çalışması bilmek, yaratmak.

Aynı zamanda bu projelerin etrafında iletişimi kontrol eder.

Bu multidisipliner programın amacı, sistemik ve küresel hem de yaratılmasına bir yaklaşım geliştirmek için öğrencilere sağlamaktır dijital donanım gibi medya her türlü teorik bilgi, teknik uzmanlık ve proje uygulama, birleştirir.

Aynı zamanda takım çalışması becerileri, aynı zamanda kendilerini ifade Fransızca ve İngilizce olarak, kamuoyunda bir proje sunmak için öğrenmek için öğrencilerin sağlayan, bilgi-being kültürünü geliştirmeyi içerir.... [-]