Filter
Yüksek Lisans Diploması
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Bilgisayar Bilimleri Top Yüksek Lisans Diploma Programları

Bir lisans diploması onlar bir lisans tamamladıktan sonra öğrenciler takip edebilirsiniz niteliğin bir türüdür. Çalışmanın ek ders tamamlayan öğrencilere yüksek öğrenim ödül mezunu diploma Kurumları; çok sayıda öğrenci okuldan mezun hazırlamak için ya da kendi kariyerleri için ekstra yeterliklerin kazandırılması biri ya kazanmak için seçin.

Dolayısıyla, sadece bilgisayar bilimlerinde yüksek lisans diploması nedir? Bu program öğrencilere bilgisayar, teknoloji ve ağlar bilgilerini ilerletmek yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Genellikle, bu diplomalar zaten bilgisayar bilimi sağlam bir temel olanlar yönelik olup, sınıflar gibi sistem tasarımı, ağ, iletişim teknolojisi, donanım, web geliştirme, programlama, ya da multimedya ve eğlence gibi konuları içerebilir. Öğrenciler derslerin geniş bir yelpazede almak ya da belirli bir konu alanında odaklanmak için tercih edebilir.

bilgisayarlar hakkında öğrenme gelen birçok avantajlardan bazıları bilişsel ve teknik becerilerini geliştirmek için bir şans yanı sıra günlük bazda kullanılan makinelerin artan bir anlayış bulunmaktadır. Birçok öğrenci bu program, kariyer ya da daha fazla lisansüstü eğitim için onları hazırlar bulabilirsiniz.

Bir bilgisayar bilimi yüksek lisans diplomasının maliyeti yerden başka bir yere ve yıldan yıla değişir. Seçtiğiniz kurum up-to-güncel, doğru ve mali konularda hakkında ayrıntılı bilgi, çok kapsamlı araştırma yapmak emin olun olacaktır.

Birçok kariyer bilgisayar bilimi hızla genişleyen alanda bulunmaktadır. Öğrenciler yönetimi, iletişim, donanım tasarımı, web geliştirme, sistem yönetimi, ya da eğlence IT gibi alanlarda uzmanlaşmış, bilgisayar teknisyenleri veya programcıları olmayı tercih edebilir. Bilgisayar uzmanları bile robotik, animasyon, imalat veya sağlık gibi alanlarda çalışmak için gidebilir.

Eğer bilgisayar bilimi lisans diploması istediğiniz düşünüyorsanız, burada ve şimdi başlayın. Yapmanız gereken tek şey aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis arayışı.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| | |

4 Sonuçlar Bilgisayar Bilimleri

Dereceler
Konum
Eğitim türü
Hız
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| | |
Glasgow Caledonian University

Offering direct entry to a postgraduate degree within the School of Engineering and Computing at Glasgow Caledonian University. ... [+]

Improve your understanding of academic and English language abilities for entry to Master's degrees in computing at Glasgow Caledonian University.

Why apply for the Graduate Diploma programme? university placement for all successful students a quality assured university programme with accreditation in the Scottish Credit and Qualifications Framework (SCQF) full university status a campus-based programme with access to all facilities at Glasgow Caledonian University's award-winning, city centre campus Where will it take me?

The Graduate Diploma in Computing leads to the following postgraduate degrees:

School of Engineering and Computing

MA 3D Design for Virtual Environments MSc Advanced Computer Networking MSc Web Systems Development (.NET) MSc Network Security What is special about this programme? ... [-]
Birleşik Krallık Glasgow
Eylül 2019
Tam zamanlı
9 ay
Kampüs
University of Stirling

University of Stirling bir dizi uzman ve teknik konuda yüksek lisansa doğrudan giriş için hazırlanın. ... [+]

University of Stirling bir dizi uzman ve teknik konuda yüksek lisansa doğrudan giriş için hazırlanın.

Kurs özellikleriSeçtiğiniz konu alanında aktif öğrenme yoluyla bilgi ve becerilerinizi geliştirin.Tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimi.İngiltere'de eğitim ve araştırma becerilerine odaklanarak öğrenimine uyum sağlayın.İngilizce seviyenizi geliştirin ve seçtiğiniz derece konunuz için kelime hazinesi geliştirin.Temel ders bilgileriKurs Süresi: 3 TerimlerBaşlangıç ​​tarihleri: 2018: Eylül; 2019: Ocak, Haziran, Eylül; 2020: OcakÜcretler: £ 15,075'denDers saatleri: Haftada 20 saatSınıf boyutu: 16Sınıf süresi:Haftada ingilizce dersi: 6 saatHaftalık konu modül sınıfları: 14 saatHafta başına ortalama toplam: 20 saat... [-]
Birleşik Krallık Stirling
Haziran 2019
Tam zamanlı
9 ay
Kampüs
Toi Ohomai Institute of Technology

Bu lisansüstü diploma bilgisayar sektöründe uzmanlık genişletmek için up-to-date kuramsal ve uygulamalı bilgilere sağlar. ... [+]

Program bilgileri Öğrenim ücreti 19.950 $ Girişleri Şubat, Mayıs, Temmuz, Kasım Hiçbir grup ile asgari IELTS 6.0 daha az 5,5 Süre (Çalışmanın uzunluğu) 1 yıl Program amaç

Bu lisansüstü diploma mevcut deneyim ve / veya nitelikleri tamamlayan uzman alanı inceleyerek bilgisayar sektöründe öğrencilerin uzmanlık genişletmek up-to-date kuramsal ve uygulamalı bilgilere sağlar.

uzmanlık alanları şunlardır: gelişmiş donanım, bilgisayar sistemleri tasarımı, bilgisayar ağ, iletişim teknolojisi, ağ, veri tabanları, programlama, oyun ve animasyon, multimedya, internet ve web geliştirme, ya da gömülü sistemler.

Bu programda uzman alanlar ... [-]
Yeni Zelanda Rotorua
Mayıs 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 yıl
Kampüs
Auckland Institute of Studies

Bilgi Teknolojileri Yüksek Lisans Diploması (GDIT), BT alanında olmayan bir lisans derecesini tamamlayan ve bilgilerini belirli bir BT dalında geliştirmek isteyen veya BT ... [+]

Bilgi Teknolojileri Yüksek Lisans Diploması (GDIT), BT alanında olmayan bir lisans derecesini tamamlayan ve bilgilerini belirli bir BT dalında geliştirmek isteyen veya BT'de lisans derecesine sahip olan ve dileyen öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılar Uzman bir konuyla odaklanarak IT sektöründeki kariyer fırsatlarını artırmak. Program, Yazılım Geliştirme, Bilgisayar Ağları ve Bilgi Sistemleri olmak üzere, 8 zorunlu ve seçmeli ders de içermektedir.

Tüm GDIT öğrencilerine kendi dizüstü bilgisayarları verilir ve gerekli ücretsiz Microsoft yazılımlarını alırlar.

İş fırsatları

GDIT, yazılım geliştiricisi, sistem analisti, iş analisti, proje yöneticisi, sistem desteği, teknik destek, ağ teknisyeni, donanım desteği ve BT yöneticisi gibi mesleklerdeki çok yüksek istihdam sonuçları nedeniyle saygı görmektedir. Bazı mezunlar kendi Bilişim Teknolojileri ile ilgili işletmeler kuruyorlar.... [-]

Yeni Zelanda Auckland
Mayıs 2019
Tam zamanlı
3 dönem
Kampüs

    HT
    https://farm-pump-ua.com

    www.agroxy.com